reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
Cześć Kasiu! Właśnie staram się doczytać co tu naskrobałyście, zostalo jeszcze 30 stron ale to może na później :-) Jak ci idą starania? Czytając historie dziewczyn wiedzę, że PCO to tak rozległy temat, że na 100 dziewczyn każda może mieć inną opowieść... Cholerstwo jedno :eek: Ja zaszłam w ciążę po 1.5 roku i po chyba pół roku od wykrycia PCO.

edit: aż sierota ze mnie!!! Dopiero zobaczylam, że już ci się udało!!!! Gratuluję kochana, na pewno wszystko będzie dobrze. U mnie problem był tylko z zajściem, za to ciążę przeszłam wzorowo i własnymi siłami wycisnęłam mojego prawie 4.5 kg klocuszka!!! &&&&&&& za ciebie!!
 
Ostatnia edycja:
więc tak jak już doczytałaś UDAŁO MI SIĘ :-) to jeszcze wszystko bardzo świeże więc nadal nie odważyłam się stworzyć suwaczka ale może już niedługo-19. mam wizytę i jak zobaczę serduszko to może może...
a twoje "maleństwo" słodkie i nieźle wykarmione :-D super mam nadzieję że u mnie też pójdzie bezproblemowo

właśnie doczytałam że miałaś wczoraj urodziny - 100 lat!!!
 
hejka:-) i kolejna dziewuszka co sie jakiemus PCo nie poddala:-D witam i ja na forum :-) ja zeczne sie starac od grudnia-stycznia o kolejna dzidzke wiem ze moze przez to swinstwo nie powinnam zwlekac ale chce ustabilizowac nieco sytuacje finansowa i do dziela:tak: wiem ze moze byc pod gorke ale nastawiam sie na rodzenstwo dla amelkowny chocby mialo to trwac 3 lata znowu;-)Alexandra powiem ci ze niezle dzidzius wagowo-4.5kg to sporo :szok: moja miala 3300 ale mialam kleszczowy ze wzg na lekkie tylozgiecie (w uk lekarz powiedzial ze i tak naturalnie urodze ale jak widac pacjentka miala racje;-)) trzymam kciuki za Ciebie tez &&
 
Witaj alexandra :-) Trafiłaś akurat wtedy kiedy kilku nam się udało :-) Już nawet myślimy o o założeniu wątku o mamusiach z PSCO :-D

Kasiu nie martw się będzie dobrze :-) ja też się bałam a jak widać na razie jest wszystko ok i już 15 tydzień :-) z Tobą też tak będzie :-)
 
kasia - no właśnie z tymi urodzinami to jakas lipa bo mam dopiero 18 października :-) a co do małego to rzeczywiście niezły koluszek z niego :-) ma już 2.5 miesiąca i ponad 7 kg :szok: no ale szczęścia zważyć nie można!!! Zobaczysz, że wszystko pójdzie bezproblemowo i nawet się nie zorientujesz jak będziesz na sali porodowej krzyczeć: długo jeszcze???????????????? :-D:-D:-D

azorek - jejku jak ja chciałam takie malutkie dzieciątko mieć!!! Mój już od urodzenia wyglądal na 2 miesięczne dziecko (tak stwierdziła położna kiedy go zoabczyła) a moim zdaniem taki maluszek to coś przecudownego... Ja długo nie chcę czekać, bo jak wrócę myślami do tego co przeżyłam, to aż się łza w oku kręci... Lekarz powiedział, że im starsza tym problemy większe a ja dodatkowo mam psychę słabą i od razu się załamuję a same wiecie jak psychika wpływa na zajście w ciążę... Dlatego chcę spróbowac ponownie już w grudniu 2012. A powiedz mi czy u ciebie objawy PCOS ustapiły po ciąży, nasiliły się czy nic się nie zmieniło... Ja już słabo karmię, a okresu dalej nie mam...

abed - no no, jeszcze 1.5 miesiąca i poznasz płeć dziecka!!! Co obstawiasz? :-)
 
dokładnie za miesiąc :-) mieszkam w Anglii i już mam wizytę umówioną na 14 listopada... mam nadziej że poznamy płeć... ja czuję że to będzie dziweczyna :-) ale nie mam jakiś specjalnych preferencji... mój mąż woli chłopca bo twierdzi że z dziewczynką nie bedzie umiał się bawić... no zobaczymy aby zdrowe było :-)
 
hej kobietki :-)
alexandra no to będziesz miała życzenia troszkę wcześniej bo tak jest podane na twoim profilu :-p
abed rozumiem że odliczasz czas do 14.11. a ja już trzymam kciuki &&&
 
reklama
azorek - A powiedz mi czy u ciebie objawy PCOS ustapiły po ciąży, nasiliły się czy nic się nie zmieniło... Ja już słabo karmię, a okresu dalej nie mam...

powiem ci ze miesiaczki juz sa duuuuzo lzejsze z czego jestem meeeeega zadowolona:-D jak zawsze bralam 2-3 dni wolnego z pracy (bo miesiaczka:/) to teraz nie musze. przeciwbolowo w pl bralam ketonal albo mefacit tu mi zapisali kodeine:szok: a teraz juz nie musze brac tego swinstwa:-) co jakis czas torbiele sie pojawiaja niestety ale jakos daje rade. grunt ze miesiaczki juz nie sa takie bolesne i torbiele sa rzadziej niz byly:tak:wg skanu ostatniego endometrioza "wygladzona" :tak: ja karmilam przez ok 2-3 tyg bo niestety mleczarnia wyschla przez antybiotyki (porod kleszczowy mialam i szwy na doopce sie rozeszly wiec wrocilam do szpitala po antybiotyk i czyszczenie zakazenia:baffled:) ktore bralam ok 3 tyg:confused2: a polog trwal u mnie 2 tyg i szybko miesiaczke dostalam jakos tak ok miesiaca po porodzie ale z tym to roznie zalezy jak dlugo karmisz piersia i zalezy od Twoich hormonow sporo wiec nawet za 6 mcy mozesz dopiero miec okres
 
Do góry