reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

Czesc dziewczyny, ja tez mam PCO a za miesiac zostane mamusią :tak::-):happy: O ciaze staralismy sie z M 2 lata, przez caly ten czas leczylam sie luteina, duphastonem, CLO... 9 listopada, rowniutki rok temu mialam laparoskopię, po ktorej rowniez bralam CLO i w marcu dopiero sie udalo:-) w kwietniu zobaczylam 2 kreski na tescie ciazowym.
Nie da sie opisac slowami szczescia jakiego doznaje kobieta ktora ma napisane czarno na bialym ze jest bezplodna a dowiaduje sie ze bedzie miala dziecko. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i trzymam kciuki zeby i Wam wszystkim rowniez sie udalo.
 
reklama
Hej takie nowinki fajnie sie czyta,że panie z PCO bedą mamusiami.M był wczoraj na badaniu nasienia i nie jest zbyt fajnie miałam dzis ustalać termin laparoskopi ale jeszcze wybiore sie do endokrynologa ginekologa aby sam ocenił jego wyniki i powiedział co dalej,mam takiego doła ja mam PCO a M złe wyniki jakis koszmar a 6 lat temu udało nam sie i jestem już mamą tyle czasu nie chcieliśmy 2 dzidziusia a jak teraz bardzo chcemy to sie nie udaje musze być dobrej myli bo inaczej oszaleje,ja też przez ponad rok leczyłam sie luteiną i duphastonem ale nic to nie dało zobaczymy co powie gndokrynolog,gorąco was pozdrawiam:-)
 
Grzegorz Gawryś przyjmuje w szpitalu wojskowym ale jest to tylko Endokrynolog moja siostra sie u niego sie leczyła jak miała mleko w piersi po 4 latach nie karmienia mówi że jest bardzo dobry i miły dusza człowiek .
 
siostra nie ma numeru ale wystarczy jak zadzwonisz do tego szpitalana ul Waigla i zapytasz o Gawrysia albo poszukaj w necie wpisz jego imie i nazwisko a powinno sie coś wyświetlić przyjmuje prywatnie Pozdrawiam
 
Hej dziewczynki!

Ja tez mam pco...staramy sie o kolejna dzidzie juz od 3 lat i nic. Bylam w klinice, dostalam puregon, bo po clo nie bylo pech. dominujacego. Po 150jednostkach byla owu przed 2 miesiacami. Od tego czasu nie dostalam zastrzykow, bo na lewym jajniku wiele cyst. Prawy czysty. Narazie biore duphaston. Pije tez przywrotnik pospolity...podobno dziala cuda na hormony.
 
Hej może która z z was jest obyta z wynikami nasiena jak tak to napiszcie co myslicie o tych wynikach aja mam dopiero wizyte 28 u endokrynologa a do tego czasu oszaleje wiem że nie są za ciekawe ale cos dokładniej już poszperałam po necie i tez czekan na odpowiedzi od lekarzy ale jeszcze nic nie odpisali
Okres abstynencji 5 dni
Wygląd próbki Prawidłowy mleczno biały
Czas upłynnienia 15min norma<60min
Objetość 5ml norma>1,5
Lepkość (++) norma(+)
pH 7,4 norma 7,2
Ocena mikoroskopowa
Ogólny % ruchliwych
(A) Ruch szybki,linearny 35%
(B)Ruch wolny linearny i nielinearny 5%
(C)Ruch w miejscu 27% norma A+B>32%
(D)Brak ruchu 33%
(A)+(B) 40% norma A+B+C>40%
(A)+(B)+(C) 67%

Komórki okrągłe(ilość w polu widzenia)
Test na obecność Granulocytów 1 (w,p.w)

UWAGI:
Ocena mikroskopowa;Zwiekszona lepkość nasienia,widoczna aglutynacja klasy A.Morfologia plemników wady główki o charakterze amorfii(23%),wady wstawki(25%).Test eozynowy=52%
 
Alex niestety nie znam się na tych badaniach. Ale daj znac jak już coś będziesz wiedziała. Ja mojego S cos nie mogę przekonac do badań.
Dziś rano przywitała mnie @. W sumie jestem bardzo zdziwiona, bo minęło 35 dni,a a zawsze min. 40 a nawet więcej. Jeszcze kilka dni temu miałam nadzieję na ciążę, które to niedawno mi sie rozwiały. Zastanawiałam się czy czekac do 40 d.c. i wykluczać wówczas ciążę i wywoływać lutką czy jak? Czekałam z tym testem, bo pierwszej ciąży w 34 d.c. mi nie wykryło.
Cóż zaczynam kolejny cykl z CLO.
Powodzenia
 
reklama
abed, kasia co u was, jak rosną maluszki u mnie okej po za przeziebieniem i czekam na owulacje mam adzieję, że będzie szczęśliwa
 
Ostatnia edycja:
Do góry