reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

azorek84 ja to nawet na wyprawce oszczędzałam ciszki, wózeczki, łóżeczko wszystko dostałam wszystko używki ale nie żal mi było że nie maiał nowych ze wszystkiego tak szybko wyrastają, a niejktórzyu mówią że jak nie przemyśleli kupili małą gondolę to na 3 miesiace starczała. A po co sprzątać zawsze można jutro posprzątać ;-) Dopiero test w piątek???
kasia-natka a już nie pamiętam ja z moim to mówię przejścia miałam jak nie podejżenie zespołu downa to małowodzie i wkońcu zanik tętna :-) tak że oj działo się działo jakoś nie miałam nawet głowy do 3d bardziej musiałąm np się martwić o echo serca płodu
 
reklama
no to posprzata sie samo kiedys:zawstydzona/y: posiedziala kawke wypila poszla do pracy i siedze przy kolacji wlasnie w lozku heheh miska frytek na noc:szok: znowu:szok: ehhh co tylko schudne to zas mnie nachodzi na jakies dziwne zarcie po nocy;-) a testa cykne w pt bo zamowilam przez neta te bardziej czole i czekam az przyjda:tak: jak dostane jutro to pewnie sikne tak z glupiafrant ale lepiej chyba rano co nie? wiec pewnie w pt sikne raz jeszcze i jak nico nie wyjdzie to bede czekac na malpiszona:dry:
 
jaimis rozumiem cię, ja w takiej sytuacji pewnie też skupiałabym się na innych rzeczach :tak:
azorku jak coś ci każe jeść to jedz, najwyżej później odpokutujesz :-D i dawaj znać jak teściorki &&& ~~~~~~~~
 
u mnie za oknem snieg pada:szok: hehehe bylam dzisiaj od rana poza domem pojechalam z kolezanka do poloznej ja tlumaczyc:-) i tak sobie siedzialam i przypominalam sobie jak ja bylam w ciazy i co ...wracam do domu tesciki juz doszly a ze moczyk przetrzymalam i prawie sie w gacie zsikalam na schodach to se siklam na testa;-)podejzewam ze to moja wyobraznia bo chyba pod swiatlo widze taka kresske druga ale baaaaaaaaaaardzo slabo i tylko pod swiatlo haha wiec chyba nic tam nie ma:sorry:kolezanka ma wpasc na kawke to sie jej zapytam czy tez cos tam widzi:-D stawiam no moja bujna wyobraznie i sile umyslu bo ja wiem gdzie ta druga kreska byc powinna i sobie ja wmawiam raczej;-):-) dla pewnosci pewnie sikne jutro z ranca i w sobote i przez kolejne pare dni:laugh2:
 
zdjecie nie wyszlo probowalam robic ale przez te chmure sniegowa u mnie zapanowaly ciemnosci egipskie i siedze przy zapalonym swwietle:tak: kolezanka mowi ze jak sie pod swaitlo dzienne przyjzec to niby jakis slabiusny cien jest ale moze to wada testu trzeba by odczekac ze 2-3 dni i machnac raz jeszcze z ranca tym razem:tak: jeszcze sobie az takiej nadziei nie robie bo byla bym w mega szoku jak by sie ot tak udalo i ze test by to tak szybko pokazal. co ma byc to bedzie nie w tym cyklu to dalej bedziemy probowac az sie uda wreszcie:-) kiedys musi ze wspomagaczami lub bez ale damy rade:-)
 
no nie kochana to ja zostanę w tej niepewności na cały weekend bo jadę jutro w górki i wrócę w niedzielę wieczorem :-( no co zrobić...ale coś czuję że super wieści mnie czekają po powrocie więc na wszelki wypadek dodatkowa porcja &&&&&&&&&&&&&&&
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
azorek było by super:-) czekam na kolejne wieści:-) trzymam kciuki :-) u ciebie śnieg?? dobrze że u mnie (trochę niżej jestem:-) ) nie ma nawet poranne przymrozki się skończyły i nie muszę auta skrobać z rana :)

kasia.natka zdjęcie super:-) widziałam już na skarbach:-) ale nie miałam jeszcze okazji napisać:-) fajnie że wszystko oki :-) a tak swoją drogą to uwierzyć nie mogę że tylko 10 tygodni różnicy ;-) miłego pobytu w górach

ja dziś w końcu załatwiłam kiedy idę na macierzyński :-) no i zostało mi tylko trzy tygodnie w pracy :-) później urlop a później macierzyński... z jednej strony już się nie mogę doczekać bo nic mi się nie chce ostatnio ;-) a z drugiej co ja będę sama robić całe dnie... ale dam radę :-)
 
abed dziękuję :-) no 10 tygodni to jednak spora różnica choć to tak leci :szok: a swoją drogą to wrzuciłabyś gdzieś soje fotki - brzuszek i dzidzia :cool: czekamy!!!
a na wolnym zawsze się znajduje coś do zrobienia a to w domu a to zakupy a to koleżanki itd.
 
reklama
ja nie mam takich pięknych zdjęć jak ty :-) ostatnie zdjęcie ma z połówkowego i to nie najlepszej jakości bo mały strasznie się ruszał i nie dało się zrobić... a brzucha nigdzie nie wrzucałam bo ja mam kompleksy brzuszkowe ;-) no i wydaje mi się że jestem ogromna... chociaż nie którzy mówią że mam mały ;-) sam nie wiem... może się kiedyś zdecyduje wam pokazać...
 
Do góry