reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

kasianatka--fluidki lapie lapie i chlone:-D ochhh no widzisz po weekendzie mile spedzonym mozliwe ze zajrzysz i beda pozytywne wiesci z mojego testowanka;-)
abed jak mozna miec kompleksy brzuszkowe jak sie ma kolejne zycie pod serduszkiem?? bo cie znajde i nakopie w doopinke;-) ja pod koniec ciazy mialam +2o kg i jakies 117cm w tzw pasie :-D
 
reklama
azorku to czekam na dobre wieści
abed wszystkie kobiety w ciąży są piękne i ich brzuchy też bez względu na rozmiar!!! tak jak napisała azorek tam rośnie nowe życie więc dawaj chociaż na chwilę a potem możesz usunąć
i maleństwo też bo na pewno śliczne bez względu na jakość
 
no ja ma na razie 11 na plusie i ok 103 w pasie... a kompleksy miałam zawsze i niby wiem że ciąża ale nie lubię swoich zdjęć... a ze zdjęciem młodego to ciężko zrobić zdjęcie ze zdjęcia marnego... ale wkrótce pokaże wam zdjęcie małego :-)
 
abed ale ty sie kochana wymigujesz:dry:pamietaj ze mam dosc blisko do ciebie i cie znajde i sama osobiscie sprawdze te twoje kompleksy i raz na zawsze cie z nich wylecze;-):laugh2:
siknelam z rana ale juz nic chyba nie widac na tym tescie :tak:spoko sikne tez jutro haha mowilam ze u mnie zapas testow wskazany:tak:;-):sorry2:ja to tak zawsze nawet jak wiem ze nic nie pokaze to sikam codziennie z wiara ze moze jednak ;-):-) jak nie teraz to w lutym akurat na rocznice slubu moglo by nam wyjsc:-D
 
abed no coś ty! do tego twojego wkrótce to jeszcze strasznie dużo czasu :eek:
azorku to ja popieram - jedź tam, znajdź naszą abed i wylecz ją z kompleksów tylko skutecznie żebym w poniedziałek jak wrócę mogła podziwiać tu piękne fotki
miłego weekendu kobietki :*
 
kasia-natka to miłego weekendu w górach aż trochę zazdroszczę ;-)
abed tak nie do końca sama będziesz siedzieć, a ja tam obfotografowałam cały brzuch całą ciążę, no moje dziecko będzie miało co oglądać jak będzie chciało wiedzieć skąd się wzieło. Ja też mam kompleksy, piękna to nie jestem i uważam że nikt tak brzydko nie wychodzi na fotkach jak ja - śmieję się taka ładna a taka nie fotogeniczna:-D ale radzę robić fotki bo sama zobaczysz jak ta ciąża szybko minie a za chwilę dzidzia będzie miała prawie 1,5 roku... ten czas z roku na rok chyba przyśpiesza:tak:
azorek84 proszę się postarać sikać kreskami czekamy tu na dobre wieści:tak:
 
jhamis no robie co moge ale test stanowczo negatywny rano byl;-):tak: moze za pare dni sikne kreskami jeszcze nib y czas mam wiec teoretycznie nie wszystko stracone;-):-) ale jak tak nam wypadnie w lutym przedwalentynkowo to tez bedzie gicior....nawet jesli nie w te walntynki to za rok:-D
 
azorek zapraszam :-) wypijemy jakąś kawkę:-) a póki co trzymam kciuki żeby wyszedł w końcu pozytywny :-) masz jeszcze chwilkę... daj sobie czas :-)

jaimis ja robię zdjęcia :-) tylko dla siebie:-) na pamiątkę może kiedyś mi się będą podobać

kasia-natka wcale tak dużo czasu mi nie zostało... 10 tygodni... a biorąc po uwagę że dwa tygodnie wcześniej też może być to w cale nie długo... biorąc po uwagę że dopiero co robiłam test;-)
 
reklama
witam testy negatywne ze bardziej chyba byc nie moga:baffled: spoko za miesiac tez bedzie szansa mam nadzieje:tak: ehhh mnie sie koncowka ciazy baardzo dluzyla bo juz siedzialam w domu nie pracowalam i czekalam tylko na mloda az zechce wyskoczyc:-)
 
Do góry