reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

nie rozumiem tylko ze te testy paskowe co mam mialy byc niby od 10mIU a slabo pokazuje ze na zdjeciach ledwo widac a ten elektroniczny jest niby od 25mIU i pokazlo dodatni:eek: no zaczynam wlasnie zastanawianie czy sobie cosik nie wmowilam normalnie no
 
reklama
ty już sobie nie wmawiaj ;-) na opakowaniu można napisać wszystko a w praktyce się okazuje co ma na prawdę większą czułość :tak: a dużo masz tych testów paskowych?
 
Cześć dziewczyny, starania o pierwszą dzidzię rozpoczęłam w lipcu ubiegłego roku. Niestety po drodze okazało się, że mam zespół policystycznych jajników :( Jak długo się starałyście zanim ujrzałyście dwie cudowne kreseczki? Jak się leczyłyście? Na jakich lekach Wam się udało?
 
witam aga27:-) trafilas idealnie do nas my tu powiewamy optymistycznie fluidkami ciazowymi. ledwo tu zawitalam i drugie cyk-pyk i jestem w ok 3 tyg ciazy :-D o pierwsza dzidzke staralam sie 3,5 roku ale to tez tak czlowiek malo wiedzial co gdzie kiedy policzyc owu przy nieregularnych cyklach i bez lekow...wiec jak taka ciemnota troche;-):zawstydzona/y:ale treaz lepiej sie przygotowalam szczegolnie psychicznie ze jak nie w tym roku to w nastepnym i prosze mam:tak:

kasia natka no mialam ich 30 w sumie zamowionych....zostalo ok 20 testow....ale tak sobie mysle ze moze gosciu sie pomylil jak pakowal na wysylke albo lezaly gdzies w zlej temp czy cos:confused2:
 
aga_27 a lekarz co ci wog wogóle zalecił???

Najpierw dostałam samą luteinę, potem dołożył mi CLO (1 raz dziennie 1 tabl.). Nic nie wyszło, owu nadal nie było. Dostałam więc Cyclo-Progynovę (wczoraj monitoring i doopa). Mam z nią ustalone, że w następnym cyklu wrócimy do CLO (tylko do większej dawki). Jeżeli nadal nie będzie owu to da mi skierowanie na laparoskopię.

A Wy jak byłyście leczone? :)
 
Aga_27 my staraliśmy się rok z haczykiem. Brałam luteinę na wywołanie @, kwas foliowy tak zalecił lekarz. A sama brałam oczywiście za wiedzą lekarza Castagnus, kwasy omega3 i falvit
 
no to poszla i kupila test elektroniczny TAMTADADAM!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

GRATULACJE :-):-):-) chodzę tu a tu takie wieści :-) masz pierwszy skan na dwa dni przed moją datą :-) ale nasze dzieci będą z jednego roku :-)

Agusia8426
dawno Cię nie widziałam :-) tak ci zazdrościłam ( oczywiście pozytywnie ) jak napisałaś że jesteś w ciąży a tu się okazuje że my w jednym miesiącu :-D jak się czujesz?? i kto tam u Ciebie siedzi??

Aga_27 no chyba lepiej trafić nie mogłaś bo my prawie wszystkie w ciąży :-) wiec jak widzisz da się :-) trochę wiary i dużo pracy ;-);-);-)
 
reklama
takze kazdej tu sie udalo predzej czy pozniej zaciazyc :tak: szkoda ze ja wsumie dopiero od niedawna tu zagladam :zawstydzona/y: ja pamietam tylko ze jak staralismy sie o amelke przyszedl moment ze sex stal sie tzw mechaniczny bez polotu.... ile by sie czlowiek nie staral o dzidzke lat czy mcy chyba najwazniejsze to nie doprowadzic do tego ...ja mam czasem wrazenie ze przez to nam tyle czasu zajelo bo jak przestalam tzw chciec juz ciazy i sie poddalam to zobaczylam dwie krechy na tescie :-)
 
Do góry