reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Dzień dobry Lubuszanki :)

Ewa sukieniusia śliczna, wystaw na Allegro - na pewno ktoś sie skusi :)

WerEla a gdzie pracujesz jeżeli to nie tajemnica? :) kawka na biurku i papiery - wnioskuję,
że dość przyjemna robota :D

Agutka też bym nad morze śmignęła, na dwa - trzy dni chociaż :D
 
Ewiczek a co to za smutny uśmieszek?? Co się dzieje??
Aniula ja pracuję w biurze rachunkowym, praca niby ciekawa ale nudna, 8h klepanie w klawiaturę i księgowanie faktur:-(
 
Dzień dobry. ;-) Ja na chwilkę,bo moja Mama porwała Zuzię na spacer :)szok:),więc skorzystam i sobie szybko domek ogarnę. ;-)

Agutka przepraszam bardzo, jakoś nie pomyślałam żeby się podzielić:laugh2:

Chytruska. :dry: :-p :laugh2: ;-)

Agutka też bym nad morze śmignęła, na dwa - trzy dni chociaż :D

My byłyśmy 10 dni,ale z chęcią też bym jeszcze sobie tam pojechała. :tak: :tak: :tak: :-)

Trzeba umieć wystawić a ja niestety jestem głąb jeśli chodzi o te sprawy:-:)-(

To nic trudnego. ;-) Może mężulo Ci pomoże? :-)
 
A ja właśnie miałam odwiedziny w pracy, mamunia moja była u mnie na chwilkę z córeczką moją:-) Mała jak się przykleiła to odkleić się nie chciała:-( kurka jak ja bym chciała z nią w domciu siedzieć, bardzo tęsknię za tymi naszymi spacerkami i wspólnie spędzanym czasem. Ale dobrze że ma teraz babcię na miejscu, niech się sobą dziewczyny nacieszą bo następne spotkanie dopiero w grudniu:-(
 
Dzień dobry. ;-) Ja na chwilkę,bo moja Mama porwała Zuzię na spacer :)szok:),więc skorzystam i sobie szybko domek ogarnę. ;-)



Chytruska. :dry: :-p :laugh2: ;-)



My byłyśmy 10 dni,ale z chęcią też bym jeszcze sobie tam pojechała. :tak: :tak: :tak: :-)



To nic trudnego. ;-) Może mężulo Ci pomoże? :-)
Mój mężulo nie tyka się komputera i jest jeszcze większym laikiem odemnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Ewiczek to spróbuj tutaj na BB wstawić, jest taki wątek sprzedam oddam, i tam wiem że czasem ktoś coś wkleja:tak: A jak zły chumor to przyklejamy uśmiech na buźkę i zaraz będzie lepiej:-)

Agutka normalnie przez kolano chyba przełożę:-D starsza jestem to mogę:-p ja ci dam chytruska:sorry2: Moja mamusia też właśnie na spcerku z wnusią, ale się cieszę, a moja mamcia jest przeszczęśliwa. Wczoraj wykąpała Weronikę, uczesała, utuliła do snu, jej bardzo tego brakuje i wcale się jej nie dziwię. Wszystko ją bokiem omija bo bardzo daleko mieszka:-( Niech się nacieszą a ja mogę się wymykać z domu:-p:-D;-) Miłego sprzątanka życzę słoneczko:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry