reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

U Nas pompa i 11 stopni.... brrrrrrrrr, poczytałam ale nadrobię po weekendzie.
Pogoda nie rozpieszcza, Gabi z Oliwią dają popalić...
Przydałby mi się reset...
Miłej niedzieli.
 
reklama
hejka

a u nas dziś lepiej pogodowo :)
wczoraj było brrrr szaro buro mokro, a dziś słońce wyjrzało i dość przyjemnie jest, powłóczymy się potem po wsi :cool2:
Mati na podwórku, młoda jeszcze kima, a my z kawką zaliczamy relaks;-)

trzymajcie się, miłej niedzieli :*
 
coś męskiego... tzn?
Zuzkon no nie kwiatki, ale jakieś autko czy miś;-)

Kania78 zawsze tak jest że dzieci w czasie deszczu się nudzą:-( a reset to czasem każdemu potrzebny;-)

truskaffka no to relaksu pozazdrościć :-)

Ech u nas wczoraj pogoda była do bani to pojechaliśmy mojego tatę odwiedzić, a że jest po pęknięciu tętniaka, rozwarstwieniu aorty i bardzo ciężkich innych co się przyplątały to mało może chodzić :-(
Dlatego mimo iż mało mam kasy uwielbiam mu zrobić niespodziankę i czasem zrobić jakieś małe zakupki ;-)
Wytachałam na 3piętro i małego i zakupy, ale się tata cieszył :-)
Młodemu zdjęcia robił etc.
Później na chwilkę wpadłam do znajomych a tam 4 letnie bliźniaki dawały w kość;-) Biegały skakały... ale jak zaczęli piszczeć i krzyczeć to Danny się bał i co chwilkę płakał :-(to musieliśmy do domu :-(
Danny zasnął o 2000:szok: i spał już do rana (czyli do 0600) wypił mleko i po 20min jeszcze poszedł spać do 1000 ;-)

Jak mały zasnął to zadzwoniłam po cioteczkę (jesteśmy sąsiadkami) i zrobiłam jej farbę a że moje włosy też już z odrostami to i moim się dostało... a tu niespodzianka odrosty zafarbowały zamiast na blond to na rudo:wściekła/y:
Masakra jutro chyba w chustce pojadę po nową farbę albo rozjaśniacz :wściekła/y:
A tu dziś mnie czeka zaraz wizyta u przyjaciółki:baffled:
no trudno najwyżej będzie się śmiała :happy2:

Rano mieliśmy jechać na basen ale mama skleroza zapomniała pampersy do wody kupić:baffled: tylko córa sie cieszy bo mówi że pierwszy raz to by chciała z nami... może to i lepiej pójdziemy za tydzień wszyscy razem ;-)

Miłego wieczorku kobitki
 
Ostatnia edycja:
lilu - dla mnie też ta odłonka to czad ;) nie widziałam ich jeszcze za dużo, a moim zdaniem poręczniejsze od parasolki ;) i ciesze się, ze i torbe znalazłaś, bo własnie miałam Ci napisac, ze torby tez mają ;)
szkoda, że basenik dzisiaj nie wyszedł, ale przynajmniej córa się załapie na pierwszy raz i będzie komu fotki cykać ;)
i dużo zdrówka dla Twojego Taty :tak:

anka - my jedziemy do tego hotelu:
Hotel Spa nad morzem, spa Kołobrzeg konferencje, odnowa biologiczna wczasy rodzinne - oryginalna tajka, Arka Medical spa masaż tajski, hotel Kołobrzeg spa - rodzinne.
dzisiaj tam pojechala koleżanka, która mi go poleciła i jest zachwycona ;) więc mam nadzieję, ze my tez będziemy ;)
ale na te ceny z cennika nie ma co patrzeć, bo myśmy dostali naprawdę sporo nizsze ;)
o innych miejscach gdzie byliśmy napisze na innym wątku ;)

Kania - współczuję pogody i zmęczenia... mam nadzieję, ze jednak przy niedzieli udało Ci sie trochę odpocząć... może małżonek Cie odciążył??
pytalas o ziółka - jak przestałam je pić to Jasiek się mniej w nocy budzi... ja piłam tez w nocy, żeby miec pokarm, ale może jego bączki męczyły i przez to sie częściej budził - nie wiem....
a pytałas tez o wysypke - Jasiek ma wysypkę na policzkach na drugi dzien po wypiciu przez mnie jogurtu całego... i na drugi dzień znika sama.... jak piję troche mleka do kawy czy zjem żółty ser to nie ma....

u nas dzisiaj była leniwa niedziela, powiem Wam, ze az mi sie gęba cieszyla jak patrzyłam na te moje starszaki... 2 tyg bez nich to dłuuugo.... pojechaliśmy do Decathlonu po taki namiocik na plażę, a kupiliśmy oczywiście sporo więcej rzeczy... do tego potem lody i miło zleciał dzień :-)
a słuchajcie Jasiek zaczął sie dużo więcej uśmiechać od kiedy oni wrócili, dzisiaj nawet śmial się na głos jak Adam mieczem wywijał :-D

Truskaffka -- to u Was tez chyba miło dzień przeleciał ;)

trytytka - ciesze się, ze u Was problemy kupkowe poszły precz :tak:
u nas z kupami to średnio, bo robi ostatnio raz na 9 dni, i to po podaniu czopka... ale wcale się nie pręży, bąki idą, nie wygląda na nieszczęśliwego... podpytam jeszcze pediatrę w czw co i jak, bo mamy szczepienie....

ciekawe co tam u kociatki i Szczebiotki.....

a rozglądacie sie już za krzesełkiem do karmienia? ja myślę nad jakimś używanym, przeglądam allegro... [ewnie po wakacjach coś trzeba będzie zakupić.....

miłego wieczorku kochane....
 
zuzkon mam fotę tylko odrostów bo Daria prosiła żebym zrobiła pewnie teraz na obozie polewają z szalonej fryzury mamuśki
baffled5wh.gif

Agula:) jak masz ochotę to ja mam dwa takie do karmienia z IKEI jak chcesz mogę podesłać Ci ;-)

Przepraszam ja tak na szybko i już uciekam spać bo jutro ciężki dzień mnie czeka... pierwsza wyprawa z maluchem na dłuższą podróż ciekawe jak to wypali :baffled: trzymajcie kciuki:confused:
 
Ostatnia edycja:
Zuzkon specjalnie dla Ciebie :
o to widok który się wczoraj ukazał moim oczom zaraz po zmyciu130720131644.jpg

A tak wygląda dziś:
Blond jest biały a odrost (dzięki Bogu był niewielki) jest rudy i nawet zaczesany przebija
 

Załączniki

  • 130720131644.jpg
    130720131644.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 45
  • 150720131651.jpg
    150720131651.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 38
  • 150720131652.jpg
    150720131652.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 43
Brrrrry, znów pada i zimno...a ja dziś nic na obiad nie mam, mam nadzieję że się przewie na chwilę ten deszcz i uda nam się z Gabi do sklepu wyskoczyć. Wczoraj 21.30 już spałam i powiem Wam, że wystarczy głowę do poduszki przyłożyć i już mnie nie ma. Oliwia wczoraj pierwszy raz odkąd się urodziła - nie spała w dzień, za to zasnęła bardzo szybko wieczorem. Gabrysia coraz częściej reaguje płaczem na nieznajome twarze, a i zauważyłam że zaczęła reagować na swoje imię :-) Dziś nocka znów z pobudkami, koło 5 wylądowała u Nas w łóżku, teraz dosypia więc ja korzystam z chwili. W tym tyg mam rezonans w Rzeszowie, w piątek wizyta u neurologa z Gabi, kontrolna.

Betina79 powiem Ci że ćwiczenia jakie mamy dla Gabrysi w ogóle nie sprawiają jej bólu więc raczej nie ta metoda. Co do siadania, to u Nas rehabilitantka powiedziała, żeby w ogóle nie sadzać i nie podpierać poduszkami, nie stawiać na nóżkach. Jak leży na płasko, to podnosi sama głowę wysoko, jak leży na rogalu to normalnie sama by chciała siedzieć, bo już ma wyżej więc automatycznie chce jeszcze wyżej i podciąga się za moje palce.
Agula świetna ta osłonka na wózek, my mamy parasolkę, która długo służyła i mam nadzieję że jeszcze posłuży przy Gabrysi. Super, że dzieci już wróciły i wierzę, że się stęskniłaś :-) A dalej karmisz piersią? Masz na tyle pokarmu, że odpuściłaś ziółka? A jogurt pijesz naturalny, czy jakiś owocowy? Z moich obserwacji ostatnich wynikło, że nie mogę jeść płatków owsianych, ciastek owsianych, Gabi wtedy masakrycznie boli brzuszek, płacze przy tym jakby ją zarzynali :-( Co do krzesełka to mam po Oliwii jakieś, ale Gabi jeszcze jest za mała do niego :-) Gabrysia też jak widzi Oliwię to bardzo się cieszy, zaczepia ją :-)
Trytytka wykurowałyście się ??? A gdzie mieszkasz w KrK? Gratuluję utraty 3 kg :-) Co do dite, to ja nie mogłabym stosować, za bardzo lubię jeść, zwłaszcza słodkie ;-)
Llillu dziękuję :-) wczoraj pierwszy raz jechałam z dzieciaczkami i mężem do i od rodziców, niedaleko co prawda ale córcia zadawała 100 pytań ;-) Najlepszy był tekst jak minęłyśmy samochód a Ona "mamo, widzisz udało się, minęłyśmy samochód", potem dodała "mamo, kałuże trzeba omijać". Super zdjęcia, bardzo młodo wyglądasz na nich. Zdjęcie Daniela z pieskiem mnie wzruszyło :-) W biedronce są teraz na promocji majteczki do kąpieli :-) I jak reakcja przyjaciółki? Trzymam kciuki za wyprawę. Czemu nosiłaś perukę?
Anka a Ty weekend imprezowy?
Basieniak jak Wiki? Nocki lepsze?
Truskaffka wypoczęłaś?
Zuzkon jak zaczniesz się wprawiać w szycie, to może interes jakiś otworzysz co?
Też jestem ciekawa co u Kociatki, Szczebiotki i Martuski, Roksy, Tulipanki !!!
 
reklama
Kaniu samej to tak trudno zreszta takie troszeczke niechlujne sa fajne:)
u mnie tez pogoda do bani...i zniw mialam isc sie opalac a 17 stopni i chmury. przynajmniej rolki mam...juuuuuupi...
lliluu ładnie wygladają ja bym tylko dodała wiecej rudego:D..

co wy o tym aby isc z wozkiem na rolki i kuba??

mam jakiś problem zeby wysłac wiadomosc
 
Ostatnia edycja:
Do góry