reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiagro ja juz sie szykuje ze po porodzie zaczne :-) Slicznie ci cm polecialy, tak trzymaj!!
A dzis jakas masakra..u nas w cieniu 42 stopnie, uwielbiam upaly i swietnie je znosze ale dzisiejszy dzien mnie zabil :baffled: Lila nie wychodzi z basenu, ja zreszta solidarnie moczé w nim nogi :-D Jakbym miala rodzic w sierpniu to pewnie wlasnie dzis bym urodzila :-)

emalia jak u ciebie??
milusia a ty chyba niedlugo polowkowe masz>?? Co tam w brzuszku plywa?:blink:
Perfecta jak wasze zdrowko?? Zosi mam nadzieje juz przeszlo!
 
reklama
Witajcie a ja dzisiaj byłam w pracy:)Nie ma to jak święto:)Gaja od wtorku u babci na wakacjach, nawet nie uśmiecha jej się powrót do domu a to przecież za 2 tyg czas do przedszkola;)Oj jak czas zasuwa, masakrycznie szybko!Nie obejrzę się a trzeba będzie przygotowywać się do Komuni:)
 
Witajcie a ja dzisiaj byłam w pracy:)Nie ma to jak święto:)Gaja od wtorku u babci na wakacjach, nawet nie uśmiecha jej się powrót do domu a to przecież za 2 tyg czas do przedszkola;)Oj jak czas zasuwa, masakrycznie szybko!Nie obejrzę się a trzeba będzie przygotowywać się do Komuni:)

Szybko rosną nasze maluchy :-) U mnie to mój mąż będzie młodego prowadzał do przedszkola a odbierać będzie babcia lub dziadek :-) Ja bym go pewnie od razu zabrała gdyby tylko zaczął płakać że nie chce zostać :-)
Z tą komunią to masz rację :-) teraz to już tylko po naszych maluchach będziemy widzieć jak ten czas leci :-)
 
zyrraffka - jak byś wyglądala jak ja to bys motywację miała;-) sama jestem w szoku, ze tyle juz wytrzymałam, ale co z tego jak i tak się objadam słodkościami:blink::blink:chyba musze bloga usunąc to moze wtedy zacznę jeść sałate z gotowana piersią:-p:-p

anecznik - a jak Tobie idzie?;-);-)

emalia -
nie smutaj, trzymam kciuki!

koriander - jak sie czujesz??

a mój Michaś w koncu nauczyl sie sam siadać z raczków:rofl2::rofl2::rofl2: ale skóra mu sie znowu pogorszyła :-:)-:)-( a było juz tak ładnie...
 
gosiagro - ćwiczę :-) obecnie robię skalpel i mam 2 kg mniej :-) jeszcze 8 i wstępnie będę zadowolona a reszta po ciąży :-) robię skalpel na razie i widzę różnicę w ramionach :-D albo sobie tylko wmawiam :-) od wtorku próbuje turbo. Fajnie się z nią ćwiczy, najbardziej podoba mi się tekst "już po krzyku" :-D

Jeszcze dwa tygodnie do końca wakacji, jak to zleciało. Zaczynam się stresować przedszkolem młodego. Ciekawe jak to będzie, obce kobiety będą zajmowały się moim królewiczem :szok: i jak on sobie z rówieśnikami poradzi skoro jeszcze nie mówi po naszemu :-)

Nasi znajomi polecieli wczoraj do Egiptu, szaleni :-(
 
gosiagro - ćwiczę :-) obecnie robię skalpel i mam 2 kg mniej :-) jeszcze 8 i wstępnie będę zadowolona a reszta po ciąży :-) robię skalpel na razie i widzę różnicę w ramionach :-D albo sobie tylko wmawiam :-) od wtorku próbuje turbo. Fajnie się z nią ćwiczy, najbardziej podoba mi się tekst "już po krzyku" :-D

Jeszcze dwa tygodnie do końca wakacji, jak to zleciało. Zaczynam się stresować przedszkolem młodego. Ciekawe jak to będzie, obce kobiety będą zajmowały się moim królewiczem :szok: i jak on sobie z rówieśnikami poradzi skoro jeszcze nie mówi po naszemu :-)

Nasi znajomi polecieli wczoraj do Egiptu, szaleni :-(

no to ładnie ci poleciało, mi na samych ćwiczeniach zeszło niecałe 5 kg, bo diety to ja żadnej nie mam :-D:-D:-D:-D:-p:-p

A Kamilek nic nie mówi? Maja bardzo długo mówila w swoim języku bądź pojedyńcze słowa, dopiero 3 m-ce temu sie rozgadała, ale do śpiewania piosenek i mówienia wierszyków to jeszcze jej daleko;-);-);-) z tym że ona jest bardzo nieśmiała i nie łątwo adaptuje się do nowych warunków i osób, więc też mam stresa
 
reklama
tylko jedno góra dwusylabowe słowa i to tylko kilka, te niezbędne mu do życia :-) (piś, jeść, auto no i zdanie mama chodź tu :-) zresztą my się rozumiemy bez problemu. Przedszkolanka będzie mieć problem. Zresztą Kamil jest bardzo niecierpliwy jeśli mu coś nie wychodzi lub ktoś zrobi coś nie po jego myśli to warczy :-D Pewnie wszystko się zmieni gdy większość dnia będzie spędzać z rówieśnikami a nie ze "starymi".
 
Do góry