reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

reklama
mamusia blaneczki a ile placiclas? warto??
Sorry ze dopiero teraz ale nie zauwazylam wczesniej :-D ja placilam 150 f masakrycznie duzo - ale warto pamiatka na cale zycie :-D
mamy filmik duzo zdjec na plycie i nie tylko mega wspomnienie teraz sie smiejemy jak ogladamy jak nasza corcia zrobila hitlerra :szok::-Dheh
uwazam ze warto tylko jak juz duza dzidzia :tak:
 
Sorry ze dopiero teraz ale nie zauwazylam wczesniej :-D ja placilam 150 f masakrycznie duzo - ale warto pamiatka na cale zycie :-D
mamy filmik duzo zdjec na plycie i nie tylko mega wspomnienie teraz sie smiejemy jak ogladamy jak nasza corcia zrobila hitlerra :szok::-Dheh
uwazam ze warto tylko jak juz duza dzidzia :tak:

A gdzie robilas i w ktorym tygodniu? Ja chce zrobic ale jeszcze nie wiem gdzie:D
 
ja robilam w 30tygodniu zaplacilam 105f.
W sumie myslalam,ze troszke zbada naządy ale to tylko bylo po to,zeby poogladać malego i zrobic zdjecia i filmik.
Dopiero jak podpytałam,to mi powiedziala ile waży i ze termin porodu sie zgadza

ale pamiątka super
 
Hej dziewczyny;)
Od miesiaca mieszkam z dzieciakami w Birmingham.
mam pytanko do Was -Czy sa organizowane kursy jezykowe dla matek z dziecmi? Nie mam z kim zostawiac maluha:/
Pozdrawiam:)
 
Witaj Poziomki, ja niestety nie moge Ci pomoc, nie mam pojecia:/
Ostatnio mamy bardzo malo czasu dla siebie (on duzo pracuje i widzimy sie po 4h dziennie) i chcialabym mu zrobic niespodzianke. Ja siedze w domu i mam wyzuty sumienia, ze moj tak duzo pracuje i widze, ze jest zmeczony:(
 
Karolina moj pracuje w takich godz ze widzimy sie niewiele wiecej:(

Szkoda mi soboty i niedzieli bo to jedyne dni kiedy mamy troche czasu a i soboty tez nie zawsze.

W Danii byly takie kursy i mialam nadziwj ze tu tez sa,wiadomo ze poziom nizszy ale zawsze to cos:)
 
Mysle, ze Vernita bedzie cos wiedziala na temat kursów albo spotkań:-):tak:

Wlasnie skonczylam prasowac, masakra dawno sie za to nie bralam i mnie plecy bola ale trzeba sie przyzwyczaic:) ide na zakupy w ten paskudny deszczowy dzien...ale mi sie nie chce:/

milego popoludnia:)
 
reklama
Do góry