reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Haust - co te babcie z tymi Marysiami mają :eek::-D
Karola - Kalina bardzo ładne imię, zobaczysz przyzwyczają się :tak: Wespazjan musiałam 2 razy czytać zanim zapamiętałam :-D będzie on mamie wdzięczny za tą orginalność :sorry2:
U nas też 100% Aleksander i to się właściwie nie zmienia od kiedy znamy płeć :tak: z tym że ja wolę zdrobnienie Alek, ale nie dlatego, że Olek brzydko, ale mam siostrę cioteczną Aleksandrę i na nią Olek/Oluś wołaliśmy, więc dlatego Alek :tak:
A najlepiej Ninka mówi tak dumnie Aleksander, po czym "albo będę mówiła na niego Jasiu" :-D
 
reklama
O widzę, że Olek jednak popularny.
U mnie gdyby był chłopak, to byłby właśnie Olek, mimo, że moja siostra to Ola :p

A nasza Anielka może jeszcze okazać się Lilianką, więc hmm... 50 / 50. Wszystkim mówimy, że po porodzie zdecydujemy, a rodzinka mojego nawet nie wie, że miała być Anielka (a to po jego babci ;-))
 
A u nas od połowy ciąży był Antoś, a od dwoch tygodni przyszedł pomysł na Tymka i nadal nie mozemy sie zdecydować. Stwierdziliśmy ze decyzje podejmiemy jak zobaczymy malutkiego :) choc nie ukrywam ze troche sie juz przyzwyczailiśmy do Antka i czasami spontanicznie mówimy do brzucha Antek zamiast Tymek.
 
Pola, Tymoteusz czy Tymon? Moj maz bardzo chce Tymona, ale nie moga si:shocked2:e z mlodszym synem dogadac, ktory wybral Olka. Mnie jest wszystko jedno, bo obydwa imiona mi sie podobaja. Ale przyzwyczailam sie juz do Olka.
 
Dużo zależy też od nazwiska. Musi jedno do drugiego pasować.
Aleksander to długie imię.

Ja zawsze marzyłam o córce Lenie i synu Wiktorze.
Jak wiadomo córkę mam Karolinę, a syn musi poczekać na imię.
Na Lenę mąż się nie zgodził, bo spotykał się kiedyś z Oleną, a to zbyt podobnie.

Wasze wybrane imiona bardzo mi się podobają :)
 
Pola moaj siostra cala ciaze mowila do brzucha Franek a jak sie mały urodzil dali Michal,no nei moglam sie na poczatku przyzwyczaic:no:cały czas sie myliłam ,mały jej duzo plakał i zcasmi potem mowilismy ze to przez zmaine imeinia ,ze sie wkurzył;-)teraz MIchal ma ponad rok i jest ok:)

Anielka tez mi sie podoba ale moejmu T nie:sorry:on nei lubi 'starych' imion...
 
reklama
Lenia, Milena, Olena, Elena dużo tych pochodnych istnieje :)

Podobają mi się
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry