reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek 3w1 ??????

T

tatasylwek

Gość
Witam wszystkie mamy i nie tylko :) Jako ze zostane tatusiem spadl na mnie wybor wozka . Moja partnerka uparla sie i chce wozek 3w1 . Wiec zaczalem poszukiwania od allegro przez google opinie forum itp trafilem tutaj . Mam nadzieje ze ktos pomoze i doradzi cos dobrego od 1 do 2 tys . Jako ze moja ukochana bedzie sama przez 1 rok (ja niestety za granica) poszukuje cos lekkiego i prostego w uzyciu . Licze na was na wasze dobre rady i przede wszytkim wyprobowane wozki
ps
http://allegro.pl/hit-nowy-wielofunkcyjny-wozek-3w1-primo-riko-i4489262921.html
moze cos takiego ?? ?? ?? probowal ktos ?? ?? ?? ?? ?? ?
 
reklama
Ja mam Espiro Atlantic. Ten model jest akurat 2 w 1 ale firma mi się podoba. Gondola jest dość duża, waży 4kg, aluminiowy stelaż, spacerówki jeszcze nie przetestowałam więc się nie wypowiem. Fotelik mam osobno po starszej córce więc nie zależało mi na 3w1. Zresztą co kojarzę można było do niego dokupić fotelik. Minusy to brak przekładanej rączki i jednopoziomowa gondola. Ale ogólnie nie narzekam. Stelaż wyciągam spokojnie sama z wózkarni w piwnicy, gondolę znosiłam z dzieckiem tak do pół roku ( teraz jest już za ciężka :D ). Wykonanie solidne - wózek kupiłam używany przez dwa lata :)
 
Witam, mam 2 wózki 3 w1 dobierane w zalezności od miejsca uzytkowania. wybory były dos długo analizowane w zalezmości od warunków użytkowania. Podaj w jakim terenie mieszkacie- gdzie zona będzie jeździć- tylko chocniki, markety itp(miasto) czy wertepy, wieś, lub mieścinka- nierówne drogi itp. To np uzaleznia dobór kół. Czy mieszkacie w domu czy bloku,czyli czy będzie wnosić wózek po schodach czy ma go gdzie zaparkować( własny dom lub wózkownia w bardziej wypasionych blokach). Czy macie wybrany fotelik samochodowy?- zazyczaj wskazana kompatybilnośc do stelaża, ale za gwiazdki ADAC sie płaci, choc to akurat nie dokońca miarodajny parametr, do ilu kg chcesz mieć fotelik (tzw 1 czyli dla bb malucha ok 1 rocznego, niby do 13 kg, ale bardziej przystosowany i bezpieczny- mój synek w wieku 9 mies zażądał wiekszego i basta...-)- czy tez wersje 1+2 np do 25 kg, z reguły bardziej drogą i ciut gorsza w testach.Po moich doświadczeniach warto też uwzględnic tendencje rodzinne do wzrosrt dzieci i płec dziecka, bo jak widac mój synek przerósł nasze oczekiwania zarówno pod względem wielkości , ale i wrazliwości i oczekiwań... (Np po tacie - potrzebuje mnóstwo miejsca do spania- jakby mógł to zawsze w poprzek, na wznak, i wrazliwośc na bodźce w okresie niemowlęcym po mamie- w pełni zamykana zaciemniajća budka okazała sie bezcenna.)
I oczywiście mozliwości że sie tak wyrażę uciągowe twojej ukochanej- baba fest czy raczej filigranowa,- tzn z jakim wózkiem da radę.Czy ktos jeszcz będzie pomagał przy dziecku- teściowa?.. brr.?
Poza tym polecam chuste do noszenia tkaną wyłącznie skośno- krzyzowo. Dla mnie ideał na szybkie wyskoczenia do pobliskiego skalpu, super też było po domu z bb maluszkiem, żeby conieco ogarnąći nie mosic an opadających rękach. I zaznaczam że nie jestem z tych zwariowanie ekologicznych tylko bb praktycznych .
pzdr.ms
 
Wózek 3w1
Ja gorąco polecam wózek firmy Bugaboo z serii Frog, na YouTube można zobaczyć film instruktażowy.
Wózek jest lekki i bardzo prosty w obsłudze! Cena nowego początkowo mnie odstraszyła, ale znalazłam na angielskim Ebay'u używane w bardzo dobrym stanie. Mój kosztowal 80£, zamiast 800£ za nowy. Moja mama (babcia dwójki moich siostrzencow) bardzo go chwali!!
Co wiecej wszystkie materiałowe części nadają sie do prania w pralce!
Gorąco polecam! I zachęcam do obejrzenia filmu!
 
Tez poszukuje jakiegos wozka lekkiego a przede wszystkim wygodnego dla dziecka,tym bardziej ze mieszkam po za miastem, ale tez tam bedzie sie jezdzic na spacerki.Slyszalam od znajomych, zeby kupic najlepiej wozek 2 w 1 z aluminiowym stelazem i pompowanymi kolami a fotelik dokupic osobno (MAXI COSI do 13 kg) bo jest praktyczniejszy niz te w wozkach 3 w 1 i to tyle wiem:/
 

Fajny, widać, że ma porządne kółka, które lepiej się sprawdzą na trudnym podłożu :)

Witam ja zastanawiam sie nad tym modelem BEBETTO wózek NICO PLUS 2014 3w1 Carlo SUPER CENA (4510898824) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kilka znajomych posiada ten model i nie słyszałam zeby ktos narzekał . Ale do porodu jeszcze chwilka wiec moze cos sie zmieni :-) i znajdziemy cos innego :-) Pozdrawiam


Też ciekawy, szczególnie ze względu na te dodatki, brakuje jeszcze tylko parasolki :) kółka też ma pompowane ale słyszałam, że im większe w średnicy tym lepiej się sprawdzają.
 
Ja mam Espiro Atlantic. Ten model jest akurat 2 w 1 ale firma mi się podoba. Gondola jest dość duża, waży 4kg, aluminiowy stelaż, spacerówki jeszcze nie przetestowałam więc się nie wypowiem. Fotelik mam osobno po starszej córce więc nie zależało mi na 3w1. Zresztą co kojarzę można było do niego dokupić fotelik. Minusy to brak przekładanej rączki i jednopoziomowa gondola. Ale ogólnie nie narzekam. Stelaż wyciągam spokojnie sama z wózkarni w piwnicy, gondolę znosiłam z dzieckiem tak do pół roku ( teraz jest już za ciężka :D ). Wykonanie solidne - wózek kupiłam używany przez dwa lata :)

Dzieki za opis jeden z moich kandytów do wyoboru . A co to znaczy ze jednopoziomowa gondola ???
 
reklama
Witaj.
Ja z czystym sumieniem polecam ten wózek
WÓZEK+FOTELIK PRODUCENT MAKED LUCKY DUŻA GONDOLA (4528704712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałam go dla Syna i teraz też go kupię (bo tamten sprzedaliśmy bratu)
Jest solidny, ma pompowane kółka, szybko się składa, można fotelik zamocować do stelaża
np. gdyby żona chciała z Dzidzią do galerii iść

Ja też dużo sama jeździłam z Synem i wózek sprawdził się w 100%
Dla mnie duuużym plusem jest też regulowana rączka, bo my jesteśmy wysocy a np Teściowa niska
I do tego cena na duży +
 
Do góry