reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek 3w1 ??????

Witam wszystkie mamy i nie tylko :) Jako ze zostane tatusiem spadl na mnie wybor wozka . Moja partnerka uparla sie i chce wozek 3w1 . Wiec zaczalem poszukiwania od allegro przez google opinie forum itp trafilem tutaj . Mam nadzieje ze ktos pomoze i doradzi cos dobrego od 1 do 2 tys . Jako ze moja ukochana bedzie sama przez 1 rok (ja niestety za granica) poszukuje cos lekkiego i prostego w uzyciu . Licze na was na wasze dobre rady i przede wszytkim wyprobowane wozki
ps
http://allegro.pl/hit-nowy-wielofunkcyjny-wozek-3w1-primo-riko-i4489262921.html
moze cos takiego ?? ?? ?? probowal ktos ?? ?? ?? ?? ?? ?
 
reklama
My mamy Tako Warrior Race, podobny do tego z linka. Ogólnie wózki ze skrętnymi kołami są bardzo do siebie podobne. Koleżanka obecnie używa bardzo podobnego do tego z linka.
Ogólnie ja jestem średnio zadowolona z wózka, który obecnie użytkujemy, teraz już trochę mniej (córka ciężka to i wózek i zakupy to pcham obecnie ok 30kg..), ale do ok roku jest ok.
Wózki typu 3w1 są ciężkie, i rzadko można znaleźć coś lekkiego.
Jak dla mnie najważniejsze w wózkach jest:
- łatwość prowadzenia
- skrętność kółek
- duża pojemność torby pod wózkiem (w Warrior jest mała - tu minus)
- wielkość gondoli (jeśli maluch ma się urodzić ok jesieni lepiej aby gondola była duża aby pomieściła kocyk, lub śpiworek, warstwy w które jest opatulone dziecko)
- regulacja rączki (można ją złożyć np w autobusie będzie więcej miejsca lub dla wyższego/niższego rodzica można wyregulować)
- koła (najlepsze pompowane - i to jazdy po chodnikach, jak i po innym terenie, ścieżkach)
- hamulec (najlepiej przed zakupem sprawdzić czy dobrze chodzi - my kupiliśmy akurat używkę a hamulec ciężko chodził, po roku czyli aktualnie teraz muszę odblokowywać go ręcznie bo nogą już ciężko a nawet czasem nie ma takiej możliwości)
- amortyzacja wózka (przy kołysaniu dziecka super opcja, lub chociaż przy samej jeździe jest lepiej)

To chyba najważniejsze wg mnie co mogłoby być w dobrym wózku. Co do firmy nie będę polecać, jak pisałam mamy Warriora i średnio z niego jesteśmy zadowoleni... ja wiem że przy kolejnym dziecku wybiorę inny...
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja kupiłam wózek 3w1 ale szybko z niego zrezygnowałam bo był zbyt ciężki, a przy mieszkaniu na trzecim piętrze w budynku bez windy było to max uciążliwe:sad: Tylko czekałam na to, aż dziecko podrośnie, żeby mogło ze mną jeździć na rowerze w foteliku. Teraz zastanawiam się nad kupieniem fotelika Weeride Kangaroo Link do: WeeRide Cangaroo Safe Front Deluxe (EUR) . Co sądzicie o tym modelu?
Powiem szczerze ciekawy pomysł, sama bym go kupila:)a dziecko ile ma ?
 
Do góry