reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

witajcie :)

choco, jak wylacznie cyc to moze i 10 dni nie robic kupy... :) jak sie nie meczy to nic sie nie dzieje.

zdrowka dla zakatarzonych maluszkow :)

u nas przygotowania do chrztu... ubrania dla dam ;)Zobacz załącznik 648393Zobacz załącznik 648394
gwiazda dnia nie wiem, w ktorej kreacji wystapi... te bezowa jest po oli - nie wim czy sie za 2 tyg dopnie ;) z kolei biala jest lekko za duza... :)

milego dnia dziewczyny :)
 
reklama
choco ja wiele nie pomogę ale farmaceutka w aptece mi powiedziała, że u takich maluszków do 5 dni nic się nie robi. Układ trawienny musi po prostu dojrzeć. A Anastazja jest przez to niespokojna czy płaczliwa ?
 
Ritta wydaje nam się ze brak kupki u Anastazji nie robi jej większych problemów :) cały czas puszcza śmierdzące baczki ale nie płacze przy tym. Zastanawiam się czy tak będzie jej nie przeszkadzało to cały czas czy np nagle zacznie ja boleć brzuszek czy cos ..
 
reklama
Do góry