reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Passoa moja sis jechała samochodem z miesięcznym dzieckiem 1700km czyli ok 15h jazdy i dali radę, po 6tyg powtarzała trasę i też było ok. Robili przerwy i zatrzymywali się w hotelu na noc w obydwie strony, dzidzia bardzo dobrze zniosła podróż.
 
Dziewczyny powroce do modeli wozkow funkcjonalnych.A mianowicie prosze o propozycje wozkow sprawdzonych.Mieszkam na wsi a wiec wertepy ogolnie nierowny teren.Nastawiam sie na wozek z 4 kolami pompowanymi i musi to byc 3w1 tzn gondola spacerowka i fotelik.Jakies skojarzenia propozycje ? Bede wdzieczna. :) a dla osob zainteresowanych wozkiem abc design cobra -Nie polecam z pierwszym dzieckiem mialam do czynienia
9k=
 
Kastala u mnie taka sama sytuacja z wertepami... Zastanawiam się nad x-landerem x-move albo XA... Albo teutonia mistral p.

A co myślicie o jedo fyn?
 
Jeszcze Quinny Speedy ponoć dobrze się sprawdza.

Verna ogólnie Jedo jest niezły. Pisałam o Bartatinie bo ją miałam z synkiem, a że urodził się w grudniu to w zimie sprawdził się znakomicie. Na wertepach też.
 
Oglądam właśnie tą bartatinę i wydaje się naprawdę dobra - na pewno będę ją rozważać przy zakupie, dzięki za podpowiedź:)

quinny speedi też mocno brałam pod uwagę, tylko jakoś boję się tych 3 kółek:p W sumie nie wiem czy ta obawa jest w ogóle uzasadniona:p
 
reklama
Verna no ja też trochę się martwię jak to kółko da radę ;-) ale czytam opinie i są bardzo dobre.
Także na mojej liście są już 4 wózki :-/ czyli dalej w kropce.

Edit.
Jednak Quinny odpada. Ponoć wywrotny i ma małą gondolkę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry