reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Passoa1705

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny, otwieram wątek bo może być przydatny, a w tematach robi się bałagan ;)
Ja mam straszny dylemat co do wózka, wiem ze jeszcze jest duzo czasu, ale trzeba sie przygotowywać, rozglądac itd
Czas ucieka.

Moje pytanie: na co zrwaracie uwagę oglądajac wózki? Co powinien mieć wasz idealny wózek?

ImageUploadedByForum BabyBoom1411896768.592692.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1411896780.529794.jpg

Mi bardzo te się podobają, fasonowo ;) no ale zastanawiam się nad funkcjonalnością, noi oczywiście nad tym zeby jak najdluzej nam slłuzył.
Jest tyle opcji... A ja jestem zielona w temacie.

Załączniki

reklama

Asiula24

Miasto
Pomorze
Rozwiązania
0
No wlasnie pokazalas moj typ :) ja mieszkam na wiosce ale tu jest bardziej takie male miasto wiec chodniki sa wszędzie i ten wózek jak najbardziej jest odpowiedni ale przedtem jak urodzila sie Oliwia mieszkalam na totalnej wsi z samymi drogami gruntowymi i wtedy zachwalalam wozek na kołach pompowanych.

Co do tego quinny moodd to akurat przednie koła sa wymienne i jest koncowka terenowa, miejska i jeszcze chyba sportowa :)

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Ja też lubię ten temat:tak: i również nie mogę się zdecydować który model wózka kupię.

Póki co podoba nam się Maxi Cosi Mura i Teutonia Fun. Przy córce miałam Mutsy 4 rider i dla mnie był super.

Quinny jest fajny, mały, zgrabny ale materiał mi zupełnie nie odpowiada, zwłaszcza w spacerówce (daszek) mało chroni przed zimnem, a ja właśnie spacerówki potrzebuję bardziej zabudowanej.

Passoa1705

Rozwiązania
0
A bedziecie kupowały gondolę? Bo czytałam ze na lato nie jest konieczna

Passoa1705

Rozwiązania
0
Ja nie mam nic, muszę we wszytsko zainwestować ;-) ten quinny to mój faworyt narazie, ale w sumie dopiero czytam o nim,
A jak myślicie na ile on wystarczy?

KasiaJ82

Miasto
PL
Rozwiązania
0
Ja mam w sumie do kupienia tylko wózek gondolka i spacerówka, reszte rzeczy mam po córce i po bliźniakach siostry;-) nawet ciuszki bo ma chłopca i dziewczynkę:-D

Ja kupowałam i tak jak córka miała 1,5 roku spacerówkę parasolkę, na wakacje jechaliśmy i była wygodniejsza, tak samo do sklepu.

Zahri

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja się zdecyduję na rodzimego producenta, mamy fajne wózki, b. dobrej jakości a w dużo niższych cenach. Na teraz myślę o Jedo Fyn albo Tutek Grander Play :) fotelik dostane od siostry, wiem, że "bezstłuczkowy" wysoko w testach wiec bezpieczny. W ogóle mi się szykuje całą masą ròżności od bab z rodziny bo wszystkie się okazało, że chomikowały w nadziei na sukces u nas
:D

ewelinax5

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Quinny to też wózek na który zwróciłam uwagę, moja siostra ma i jest bardzo zadowolona, lekko się prowadzi. Gondola w sumie do 6miesiecy ale zimą na pewno jest przydatna bardzo. Myślę też o wózku Stokke albo i innym:) kupiłam dziś gazętę MjakMama i tam jest wózek który wpadł mi w oko , zresztą jest opisane na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka:)

reklama

ewelinax5

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wózek TUTEK GRANDER PLAY faktycznie w dobrej cenie i bardzo praktyczny, sama teraz wpiszę go na listę:))

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
an.eta Wózki Wrześniówki 2020 105
Straciatella Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy Sierpniowe mamy 2020 59
Agunia1401 Wózki Marcóweczki 2020 2
Ennis92 Wózki Lipcowe mamy 2019 298
Ewela2805 Wózki Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Wózki i foteliki samochodowe Grudniowe mamy 2018 3
zielonooka90 Wózki-modele/opinie Październikowe mamy 2018 52
A Jaki wózek? Coneco Primavera czy Coletto Florino? Potrzebuję porady 2
oliwiapatrycja Wózki /foteliki samochodowe Sierpniowe mamy 2018 50
Margana Wózki/foteliki samochodowe Lipcowe mamy 2018 194
A Wózki Silver Cross - opinie Plotki wózkowo - koleżeńskie 3
Przyszlamama89 Dziewczyny jakie polecacie wózki Potrzebuję porady 149
caltha Wózki, foteliki Majowe mamy 2018 78
Paulina_Austria Wyprawka - wózki i foteliki Kwietniowe mamy 2018 50
braneta Wózki i foteliki samochodowe Marcowe mamy 2018 41
S Wózki retro Potrzebuję porady 3
michasia30 Wózki dla dwójki w rożnym wieku. Styczniowe mamy 2018 26
pieszczoszka1988 Wózki Dzieci urodzone w grudniu 2017 184
A Wózki dziecięce Potrzebuję porady 13
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Czoperka Wózki styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2017 298
Miciur-ka Wózki , wyprawka i inne Dzieci urodzone w lutym 2017 1081
zakocona Wózki, wózeczki Dzieci urodzone w październiku 2015 481
michalina_ch Wózki Dzieci urodzone w lipcu 2015 510
Sosnowiczanka Wózki dla czerwcowych maluszków Dzieci urodzone w czerwcu 2015 308
Magda_z_uk Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 57
Ritta Wózki, foteliki itp. Dzieci urodzone we wrześniu 2014 374
M wózki rok po roku Dzieci rok po roku 9
ewika87 Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 561
Straciatella Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc. Dzieci urodzone w maju 2014 366
Marzenixx Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;) Dzieci urodzone w styczniu 2013 175
emilka87 wózki Jedo Fyn, Tutek Grander, Roan 4runner Plotki wózkowo - koleżeńskie 6
Myrsini Wózki iCandy, Stokke, Easy Walker posiada któraś? Plotki wózkowo - koleżeńskie 6
blond_20 Wózki Dzieci urodzone w czerwcu 2012 521
MaMicurina WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy Dzieci urodzone w marcu 2012 527
karolaola Wózki, wózeczki... Dzieci urodzone w sierpniu 2011 1126
Corin Wózki, wózeczki Dzieci urodzone w lipcu 2011 351
zanbab Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp) Dzieci urodzone w lutym 2011 3103
SebastianB Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki] Forum dla Taty 109
B Nasze podwójne wózki Mamusie bliźniat, trojaczków i... 960
kamilka87 Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,. Kielce i okolice 142
betiinka Wózki Archiwum mam lipcowych 865
K wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić Dzieci urodzone w maju 2009 720
M Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba Dzieci urodzone w marcu 2009 11302
A Wózki ,łózeczka dla naszych pociech Dzieci urodzone w październiku 2008 1105
♥Pati♥ Jakie wózki polecacie i gdzie je kupić w Pile Piła 34
M Wózki-spacerówki Niemowlaki 102
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
agusiaa Wózki Dzieci urodzone w maju 2008 1830
L4dY-bIrd Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi Dzieci urodzone w maju 2008 2183