reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Passoa1705

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2014
Postów
1 381
Dziewczyny, otwieram wątek bo może być przydatny, a w tematach robi się bałagan ;)
Ja mam straszny dylemat co do wózka, wiem ze jeszcze jest duzo czasu, ale trzeba sie przygotowywać, rozglądac itd
Czas ucieka.

Moje pytanie: na co zrwaracie uwagę oglądajac wózki? Co powinien mieć wasz idealny wózek?

ImageUploadedByForum BabyBoom1411896768.592692.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1411896780.529794.jpg


Mi bardzo te się podobają, fasonowo ;) no ale zastanawiam się nad funkcjonalnością, noi oczywiście nad tym zeby jak najdluzej nam slłuzył.
Jest tyle opcji... A ja jestem zielona w temacie.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411896768.592692.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411896768.592692.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 302
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411896780.529794.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411896780.529794.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 296
reklama
No wlasnie pokazalas moj typ :) ja mieszkam na wiosce ale tu jest bardziej takie male miasto wiec chodniki sa wszędzie i ten wózek jak najbardziej jest odpowiedni ale przedtem jak urodzila sie Oliwia mieszkalam na totalnej wsi z samymi drogami gruntowymi i wtedy zachwalalam wozek na kołach pompowanych.

Co do tego quinny moodd to akurat przednie koła sa wymienne i jest koncowka terenowa, miejska i jeszcze chyba sportowa :)
 
Ja też lubię ten temat:tak: i również nie mogę się zdecydować który model wózka kupię.

Póki co podoba nam się Maxi Cosi Mura i Teutonia Fun. Przy córce miałam Mutsy 4 rider i dla mnie był super.

Quinny jest fajny, mały, zgrabny ale materiał mi zupełnie nie odpowiada, zwłaszcza w spacerówce (daszek) mało chroni przed zimnem, a ja właśnie spacerówki potrzebuję bardziej zabudowanej.
 
Ja nie mam nic, muszę we wszytsko zainwestować ;-) ten quinny to mój faworyt narazie, ale w sumie dopiero czytam o nim,
A jak myślicie na ile on wystarczy?
 
Ja mam w sumie do kupienia tylko wózek gondolka i spacerówka, reszte rzeczy mam po córce i po bliźniakach siostry;-) nawet ciuszki bo ma chłopca i dziewczynkę:-D

Ja kupowałam i tak jak córka miała 1,5 roku spacerówkę parasolkę, na wakacje jechaliśmy i była wygodniejsza, tak samo do sklepu.
 
Ja się zdecyduję na rodzimego producenta, mamy fajne wózki, b. dobrej jakości a w dużo niższych cenach. Na teraz myślę o Jedo Fyn albo Tutek Grander Play :) fotelik dostane od siostry, wiem, że "bezstłuczkowy" wysoko w testach wiec bezpieczny. W ogóle mi się szykuje całą masą ròżności od bab z rodziny bo wszystkie się okazało, że chomikowały w nadziei na sukces u nas
:D
 
Quinny to też wózek na który zwróciłam uwagę, moja siostra ma i jest bardzo zadowolona, lekko się prowadzi. Gondola w sumie do 6miesiecy ale zimą na pewno jest przydatna bardzo. Myślę też o wózku Stokke albo i innym:) kupiłam dziś gazętę MjakMama i tam jest wózek który wpadł mi w oko , zresztą jest opisane na co zwrócić uwagę przy zakupie wózka:)

 
reklama
Do góry