reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na co kina z męzem?

anuszkamamuszka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Październik 2014
Postów
47
chcialam zrobić w któryś weekend swojemu niespodziankę. zaplnaowałam kolację i wyjście do kina. Panowie i Panie prosze o inpirację:
a. co podać na kolację, żeby go pozytywnie zaskończyć (mój mąż to typowy mięsożerca)
b. na co iść do kina (tak zeby film był radochą i dla mnie i dla niego - raczej komedie romantycze odpadaja)

dzieki za podpowiedzi!
 
reklama
Z kinem to chyba sama powinnaś najlepiej wiedzieć, jaki gatunek mąż lubi, bo ja Ci mogę polecić thriller, a się okaże, że mąż uwielbia wojenne...
 
A może jakiś film sensacyjny (u nas ja i mąż lubimy) - teraz wchodzi do kin świetny thiller/kryminał "Ziarno prawdy" (według książki Zygmunta Miłoszewskiego)
 
Nulini a jakiś konkretny tytuł?

Sali-Mali a to już w kinie jest moze? Kto tam gra? coś więcej możesz powiedzieć?

natka dzięki za przepis - na pewno spróbuję :)
 
Nulini a jakiś konkretny tytuł?

Sali-Mali a to już w kinie jest moze? Kto tam gra? coś więcej możesz powiedzieć?

natka dzięki za przepis - na pewno spróbuję :)

Do kina wchodzi jutro a obsada to sama śmietanka: Więckiewicz, Walach, Trela i dawno przeze mnie nie widziany Pieczyński, to z tych co pamiętam.
 
JAdran i Sali-Mali przegłosowaliście, bylismy na "Ziarnie". oboje wyszliśmy zadowoleni (w ogole D. był zachwycony, że nie ciągnełam go na babskie kino), bardzo dobry kryminał w pięknym Sandomierzu i Więckiewicz w roli głównej <3 dzięki za rekomendację - to był strzał w 10! natka - jeszcze raz dzięki za przepis, D. rozpływał się nad tymi persiami z sercem :) mam nadzieję, że Wam weekend minął równie przyjemnie :)
 
reklama
Nulini a jakiś konkretny tytuł?

Sali-Mali a to już w kinie jest moze? Kto tam gra? coś więcej możesz powiedzieć?

natka dzięki za przepis - na pewno spróbuję :)

Już ci piszę, no Więckiewicz tam gra, już plakaty na pewno widziałaś gdzieś z nim, Trela, Walach, no i dawno nie widziany przynajmniej przeze mnie Pieczyński (on chyba w stanach kilka lat był). A piosenkę pt. "Sypnij ziarnem szczerych słów" wykonuje Kasia Nosowska.
 
Do góry