reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dziewczyny dziękuje za wsparcie, kochane jestescie! Musi sie udać :-) co prawda ja mam termin z ostatniej miesiaczki na październik ale kto wie czy nie będzie to listopad :-) dzieki raz jeszcze xxx
 
reklama
Ja teraz codziennie klade mlodego spac w dzien i spimy tak razem z 3 godziny o teraz juz jestesmy w lozku mlody spi a ja nadrabiam was i tez zaraz w kimanko wstaniemy o 6 i w dzien znowu bedziemy spali bo ja bym spala ciagle ale w pierwszej ciazy tez tak mialam byly dni ze sie nie ubieralam tylko caly dzien w wyrku i spalam.
 
Hej:-) wysypane? Boże ja na nic siły nie mam ciągle mało co robię..tylko bym spała i leżała he. Okno jedno umylam firanki upralam mam je uprasowac a mąż powiesi Ale nie chce mi się he.
Zbieram się na badania i do doktorki dziś z ta moja infekcja... Wreszcie wizyta u mojej P.doktor ciekawe co powie;-)
 
Hello,
A mi wyszły aż 3 bakterie w posiewie, normalnie nie wiem skąd, labo dało adnotację na wyniku, że trzeba powtórzyć badanie i prawidłowo pobrać mocz. W sumie tak zrobiłam, no ale zobaczymy.
W ciąży PH od razu mi skoczyło do 6,5, ale tak podobno jest, i w tym zasadowym środowisku idealnie rozmnażają się bakterie.
Ewel, trzymam kciuki za wizytę;-)
 
Calineczka tak jest właśnie w ciąży.... Ja do tej pory infekcji nie miałam może z 6 lat temu... Ja dziś badanie moczu robię bede miała wynik wieczorem.
 
Fusun, witaj!!!!!!!:-)
Natka, gratuluję podwójnego szczęścia!:happy2:
I oczywiście gratulacje dla Asi;-)1,5 cm szczęścia:happy:
 
Ja tez dzisiaj robie mocz wlasnie trzymam siku bo kurde lata, w nocy soku i jak tu utrzymac sikanie na badanie. Nic mnie nie boli nie poecze ale jesli nedzie tak jak w 1 ciazy to bede tam miala las bakterii one w ciazy mnie lubia. Musze dzisiaj brac sie do roboty bo syf malaria kila i mogila. Kuchni nie chce mi sie sprzatac ale moze to dlatego ze czekam lada dzien na nowe szafki . piekna pogoda jest maly jeszcze ma antybiotyk ale lekarka posiedziala ze mozna go juz brac na godzinke na spacer. Ma nie szalec na dworze tylko jak tego dokonac
 
Claudia, ja to mam w domu tak syf, że normalnie nie mogę się na niego patrzeć. Ale jakoś nie chce mi się sprzątać;-)Mam lenia;-)
 
FUSUN witaj gratki wielkie juz wczoraj Madison pisala na watku blizniako I tak myslalm ze masz termin na listopad :-)ciesze sie twoim szczesciem:-)bedzie dobrze musi byc!
Mi sie tez cera pogorszyla czyzby dziewczynka:-D
Natka gartulacje jednokosmowkowa to bedzie wyzszego ryzyka ze wzglegu na TTTS syndrome alebedzie dobrze :-)nie ma jak pierwsze bliznieta na watku:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć :)
Ja dzisiaj o 7 równiutko się obudziłam i oczy jak pięciozłotówki. Ale znowu coś mnie na spanie bierze..
mama290, mi się cera wysuszyła strasznie i tak sobie myślę, że też może dziewczynka będzie. Wiadomo, że najważniejsze, żeby dzieciątko było zdrowe :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dzionka ! :tak:
 
Do góry