reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek - spacerówka dla 6-miesiecznego dzieciaczka

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2015
Postów
2
Cześć ;)

Wiem,że Tych tematów jest już sporo, jednak nie umiem znaleźć odpowiedniego dla siebie..
Mam 6-cio miesięczną córeczkę, siada jednak jeszcze nie całkiem stabilnie, mamy obecnie wózek Quinny Buzz 3 - 3w1. Jednak strasznie nie podoba mi się w tym wózku to, że spacerówka jest kubełkowa.. To moje pierwsze dziecko, więc wybaczam sobie mały bład przy wyborze i kupnie tego wózka ;)

Chciałabym kupić nową spacerówkę, jednak nie potrafię znaleźć odpowiedniej dla siebie.. Może polecicie mi coś, co spełniało by moje "życzenia"? Otóż chciałabym, żeby:
- siedzisko było przekładane, ze względu na to, że czuje się bezpieczniej, kiedy córka jedzie przodem do mnie,
- siedzisko było rozkładane, dlatego, że malutka lubi jeszcze na spacerach dużo sypiać ;)
- spacerówka była stosunkowo nie za ciężka (bo jestem kobietą o drobnej posturze ;P)
- były porządne pasy, które utrzymają dziecko, które jeszcze nie do końca potrafi samodzielnie siedzieć,
- i chyba ostatnie moje "życzenie" aby buda, była na prawdę budą i chroniła dziecko przed słońcem czy wiatrem, a nie była tylko dla ozdoby..

Macie jakieś wózki które możecie polecić i będą spełniać moje (że tak powiem) 'wymagania'?


Byłabym bardzo wdzięczna Wam za odpowiedź ;)
 
reklama
Największą budę mają baby joggery chyba tylko versa ma przekładane siedzisko ale to kubełek . Ważna jest też dobra amortyzacja więc może gesslein s4 air , przekładane siedzisko ma też peg perego book plus po up . Najlepiej wejdź na forum wózkomania i tam przejrzyj wątki lub zadaj pytanie a dziewczyny , które miały po kilkanaście różnych wózków coś podpowiedzą . Musisz być też świadoma , że nie ma wózka idealnego i w każdym może być coś co Ci nie będzie pasowało więc trzeba pójść na kompromis . Ja poszłam i mam właśnie baby jogger city mini gt bo najbardziej zależało mi na dużej budzie i koszu a brak przekładanego siedziska i regulowanego podnóżka był na drugim miejscu . Poza tym w budce są okienka i mam małą na oku cały czas .
Daj znać jeśli już uda się Tobie coś wybrać :-)
I jeszcze mi się przypomniało , że na stronie 4 kids można przetestować kilka wózków więc może to jakoś Ci pomoże .
 
Ostatnia edycja:
Tobie Quinny nie odpowiada, a dla mnie to są jedne z lepszych wózków jakie widziałam :) nie wiem, czy wszystkie mają kubełkowe spacerówki? ale mi się optycznie model zapp xtra2 podoba :)
 
Tobie Quinny nie odpowiada, a dla mnie to są jedne z lepszych wózków jakie widziałam :) nie wiem, czy wszystkie mają kubełkowe spacerówki? ale mi się optycznie model zapp xtra2 podoba :)
Zgadzam sie. Akurat model autorki- Moodd- jest moim ulubiencem ze wzgledu na porzadne wykonanie, automatyczne i szybkie rozkladanie, dwustronne regulowane siedzisko czy kompaltybilnosc z fotelikami maxi cosi ;)
 
Zgadzam sie. Akurat model autorki- Moodd- jest moim ulubiencem ze wzgledu na porzadne wykonanie, automatyczne i szybkie rozkladanie, dwustronne regulowane siedzisko czy kompaltybilnosc z fotelikami maxi cosi ;)
nie tylko mood :) wszystkie modele od Quinny są porządnie wykonane, zarówno te3w1, jak i te lekkie parasolki, jak np. zapp, czy yezz :) a teraz ponoć jeszcze jakis najowyszy model wypuścili..
 
nie, na zywo nie widziałam, teraz tylko na stronkę weszłam, bardzo ładna kolorystyka, bardzo mi sie ten szary podoba :tak:i faktycznie bardzo podobny do yezza, z tym, że od razu widać, że budka jest większa.
 
tak kolor tego nowego yezz air jest super, ponoć w wersji chłopięcej jest zielono- szary :)
a co do porównywania, to nalepiej porównac oba modele jak są koło siebie :p albo jak masz podane wymiary :)
 
tak kolor tego nowego yezz air jest super, ponoć w wersji chłopięcej jest zielono- szary :)
a co do porównywania, to nalepiej porównac oba modele jak są koło siebie :p albo jak masz podane wymiary :)
A zielono- szarego nawet nie widzialam. Czy te wozki sa juz dostepne w sklepie? Jaka jest jego cena?
 
reklama
Tak, Yezz Air jest teraz w sprzedazy- widzialas go> Wyglada mega super, nowoczesnie. Myslalam ze quinny juz mnie niczym nie zaskoczy a tu prosze! Wagowo wypada jak zapp- 5 kg :)
własnie zastanawiłam sie nad waga zappa, bo również przypadł mi do gustu a byłam przekonana ze jest nieco cięższy
 
Do góry