reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Rany dziewczynki pędzicie jak szalone!!!

Isabela, Igm, Sylwia - wow! Gratki, super szybkie akcje :)

Ileż to my już mamy dzieciaczków!!!! A wrześień jeszcze się nie skończył....;)

Doris- przeginka za przeginką....ilość Cc u kobiety nie detrminuje liczba ogólna choć wraz z ilością wzrasta ryzyko ale jest to kwestia indywidualna wiele czynników się na nią składa niech się szacowna doktórka buja dokształcić....

Dream- trzymam kciuki za akcję!

Kajana- bidulko, łączę się w bólu choć dziś u mnie o dziwo nocka CAŁA przespana, nie wierzę!!!!

Malinka- imprezowy ten Twój skarb!

Kamila - nie martw się to 35 tydz dopiero więc teraz w tych pstatnich tygodniach malutka będzie ekspresowo przybierać :)

Chybra- jak tam noc?

Chcę Wam powiedzieć że wreszcie wypoczywam :) i mogę pocieszyć się/ ponarzekać ciążą ;) rychło w czas co ;). Ale dobre i to.

Została kanapa którą w ratach poprawia patałach tapicer, oprawa luxferów w łazience, dokończenie 3d ścianki bo płytek zbrakło trza było sprowadzać i ciąć w salonie i front w kuchni ktòry nie dojechał...a no i rzeczona szafa czyli dzrzwi Pan stolarz miga się szpitalem....

Ach jadę zara na relax!

Miłego dnia laseszki!


ImageUploadedByForum BabyBoom1443589684.973837.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1443589684.973837.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1443589684.973837.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 145
Isabela Igem Sylwia serdecznie Wam gratuluje :)

Ostatnio tylko podczytuje ile mi sie uda, mam rodzicow wiec spedzamy troche czasu do tego tata maluje cale mieszkanie, wiec i jest co robic :) u mnie poki co nic sie nie dzieje :) porodu nie widzę, ale z Maja tez wszystko sie zaczelo niespodziewanie ;) dzis mam robi mi krokiety z kapusta i z grzybami leśnymi a pozniej to juz malutka moze wychodzic ;) no i dzis chyba konczymy z malowaniem mieszkania... jutro moze dziadek jeszcze cos popoprawia itp. Ale ogolnie to chyba najgorsze dzis bedzie skonczone ;)

Milego dnia i jsk cos ruszy to dam znac :) bede podczytywac ;)
 
Woooow Sylwia, Isabel, igem podtrzymalyscie tradycje że rodzimy trojkami hehe :-D gratuluję! Jak się czujecie?

Co za poranek :-)

Mnie już katar puszcza, co za ulga, mogę oddychac! Głos trochę znika ale ogólnie czuję że chorobsko mija, nie dałam mu bardziej się rozwinąć :-) juhuu :-)

Buba delektuj się teraz ciąża, czas najwyższy hehe :-) kiedy masz cc zaplanowane?

Xmamuska trzymam kciuki!
 
reklama
Wow ale newsy:) dziewczyny rozpakowujecie się jak szalone!:) mi się chyba uda dotrwać do października,w końcu został 1 dzień:)

Sylwia gratulacje! u mnie też ma być Piotruś;)

isabela ale szybka akcja,super:) gratuluję!

igem gratulacje,też szybko poszło i super:)

xmam trzymam kciuki

Doris wczoraj przeczytałam Twoją wiadomość,ale aż mnie zatkało i dopiero dzisiaj odpisuję. Coraz bardziej mnie przeraża fakt,że lekarze na fundusz mają Nas głęboko gdzieś.Jak nie zapłacisz to się nic konkretnego nie dowiesz.Nie chcę generalizować,ale niestety tak jest coraz częściej.A ta kobita to wgl nie powinna być lekarzem,jak tak można powiedzieć i to jeszcze kobiecie w ciąży? masakra.
 
Do góry