reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Doris- przeginka za przeginką....ilość Cc u kobiety nie detrminuje liczba ogólna choć wraz z ilością wzrasta ryzyko ale jest to kwestia indywidualna wiele czynników się na nią składa niech się szacowna doktórka buja dokształcić....

Chcę Wam powiedzieć że wreszcie wypoczywam :) i mogę pocieszyć się/ ponarzekać ciążą ;) rychło w czas co ;). Ale dobre i to.

Została kanapa którą w ratach poprawia patałach tapicer, oprawa luxferów w łazience, dokończenie 3d ścianki bo płytek zbrakło trza było sprowadzać i ciąć w salonie i front w kuchni ktòry nie dojechał...a no i rzeczona szafa czyli dzrzwi Pan stolarz miga się szpitalem....

Ach jadę zara na relax!

Miłego dnia laseszki!


Zobacz załącznik 712913

Buba ona jest chyba super wykształcona bo po samym badaniu brzucha powiedziała, że to będzie duże dziecko! Kurde mogłam iść do niej i tyle na USG zaoszczędzić :-D
Czy ktoś już mówił do Ciebie terminator? :-)) ja wiem, że to mało subtelnie ale pasuje jak ulał :p podziw!

U mnie jak co rano bitwa o ubranie, mycie, jedzenie i w miarę wczesne wyjście stoczona. Ja dzisiaj zarządzałam z łóżka a czynnie włączyłam się dopiero przy kucykach ;-) z mojej obserwacji wynika, że ile by mężczyzna nie dostał instrukcji to i tak trzeba jednym okiem patrzeć :-D ale miło, że w ogóle udało mi się dzisiaj wyrzucić Ukraińca z łóżka pół godziny wcześniej ;-)

No i co chciałam? Nie pamiętam. Będę na bieżąco odpisywać.

Aha, Colly jesteście już w domu?
 
reklama
Sylwia.87, isabela, igem gratki dla Was. Ale się sypać zaczęło.

Xmam nie poczekasz do października?

Mnie coś jajnik napitalał w nocy i dalej ćmi. Nie wiem czy to ma jakiś związek z porodem?
 
Isabela, Sylwia, Igem Gratulacje :) szybciutko wracajcie do domku ze szpitala

albo długo cisza i nikt nie rodzi albo bum i kilka naraz hehe
Wczoraj była u mnie położna, jeszcze jutro ma wpaść ściągnąć mi szwy po cc, bardzo sie cieszę bo nie muszę jechać na drugą strone krk z maleństwem i pół dnia tracić w korku.

Dalej nie mogę uwierzyć że jestem mamą dwójki dzieci :rofl2:
 
I
Lilolo ja się z Tobą zgadzam bo to jest ryzyko ale ta kobieta mnie pierwszy raz w życiu na oczy widziała i od razu tak wypaliła jakbym na co najmniej 5 cesarkę szła... są różne metody antykoncepcji. Ja mam od razu jajowody podwiązać? A może lepiej macicę wyciąć??

ja bym chetnie sobie podwiazala gdyby to bylo mozliwe:sorry:

witam.urodziłam 28.09. Piotruś 3560. 56cm. 10pkt. ostatecznie c c. było ciężko ale warto!jestem zakochana po uszy:)
GRATULACJE:-)

Franciszka jest z nami 29.09 23.25 3350 i 55 cm, poród trwał 40 minut i ledwo zdążyliśmy.

GRATULACJE:-)

My mamy prezent na dzień chłopaka. Urodziłam synka Mariuszka dziś o 3:55 jest kochany. Waży 3250(dokładnie tyle co pierwszy ) i mierzy 55cm. Poród sn. Pozdrawiamy :)
Ps gratuluję dziewczynom powyżej :)

GRATULACJE:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! Cóż za newsy :D
Isabela, Sylwia, Igem- serdeczne gratulacje! Niech się maluchy zdrowo chowają...

A Ty Isabela nie miałaś mieć cc? Chyba coś pomyliłam.

Jak tak dalej pójdzie to urodzę ostatnia. [emoji3] Ale nie spieszę się. Mam plany na te ostatnie 9 dni... [emoji6]

Ciekawe xmama co dziś się wydarzy u Ciebie... [emoji6] Dream daje nam fory... [emoji3]

Zatkany nos mam i M cała noc nie spał bo podobno chrapalam jak żul... [emoji3]

I jeszcze przecięłam sobie dwa palce krojąc rzodkiewkę- brawo ja! Wróciłam do łóżka, stanowię dla siebie zagrożenie. [emoji3]
 
Sylwia, Isabela, Igem - cudowne wieści o poranku, całuję Was, trzymajcie się mamuśki :-D
Xmam - powodzenia ;-)
Yustyna - a to dopiero początek dnia :-)
Buba - a u mnie spokój, podejrzewam, że teraz tak co dwie noce będę miała jazdy, ale dzisiaj również relaksik i wizyta ostatnia więc zobaczymy co mi ginka przepowie, w sumie nie obraziłabym się jakby powiedziała " Pani to teraz niech zabiera torbę i do szpitala " hehe :-D A tak nawiasem, masz świetny design w mieszkaniu :rofl2:
 
Sylwia, isabela, igem - gratulacje dziewczyny.
Isabela wow 40min i po wszystkim swietnie tez bym tak chciala.
Xmam powodzenia i daj znac co i jak.

Ja wlasnie czekam na wizyte ale moja gin chora dlatego dzis tylko z polozna ktg, cisnienie , i szyjka,zobaczymy co sie tam dzieje. W nocy zle spalam, brzuch mnie bolal i Do tego mloda sie rozpychala inaczej niz zwykle moze powoli cos sie dzieje hymmm. Zobaczymy czy ktg cos wykaze i co z szyjka moze sie skraca oj chcialabym :)
 
Czekamy na wieści od Xmamy. Pojechała do szpitala na około 8 i pewnie jak położą ją na patologii (albo na porodówce) to się na pewno odezwie :-) Może dzisiaj jeszcze i ona dołączy :-)
Nadal nie wiemy co się dzieje z Tami_DJ. Ona chyba też już po CC jest...

Paulka, no jesteś, jesteś... Mamusią dwójki!!! Ja też już tyle lat, jak BUBA, jestem mamą jedynaczki, że pewnie też będzie to dla mnie szok, że mam dwójkę :-D Ale póki co jeszcze jestem pojedynczą Mamusią :sorry:

dbdg, nie możesz być ostatnia, są z nami Babeczki, które mają termin na koniec października, a mogą urodzić po terminie i będą listopadowe :-) A czemu piszesz, że daję fory? Nie kumam...?
 
reklama
Czekamy na wieści od Xmamy. Pojechała do szpitala na około 8 i pewnie jak położą ją na patologii (albo na porodówce) to się na pewno odezwie :-) Może dzisiaj jeszcze i ona dołączy :-)
Nadal nie wiemy co się dzieje z Tami_DJ. Ona chyba też już po CC jest...

Paulka, no jesteś, jesteś... Mamusią dwójki!!! Ja też już tyle lat, jak BUBA, jestem mamą jedynaczki, że pewnie też będzie to dla mnie szok, że mam dwójkę :-D Ale póki co jeszcze jestem pojedynczą Mamusią :sorry:

dbdg, nie możesz być ostatnia, są z nami Babeczki, które mają termin na koniec października, a mogą urodzić po terminie i będą listopadowe :-) A czemu piszesz, że daję fory? Nie kumam...?

W tym sensie, że zapowiadało się, że urodzisz jako jedna z pierwszych... [emoji6] a tu taka niespodzianka! [emoji6]

Wstałam dziś siku po 6 i taka ledwo przytomna wracałam do łóżka i takie dziwne uczucie mnie ogarnęło, że już za chwilę będzie nas troje... [emoji15] Nadal jest to dla mnie abstrakcją... [emoji6]

Ciekawe co u Blair, nic się nie odzywa...
No i Colly... [emoji4]
 
Do góry