reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasienie męża a ciąża

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2015
Postów
13
Mąż ma problem z ruchem a+b 9%, ruch c: 12% do tego morfologia 1%.Pozostałe wyniki ok. Liczba plemników: 60,0 mln x 10^mała 6.Mąż rok temu miał zabieg żylaków teraz zrobił przed wizyta u androloga usg jąder wszystko ok, hormony trochę testosteron obniżony (3,90 norma od 4,00), posiew nasienia ok. kariotyp ok. Androlog zlecił męzowi zrobić badania AZF i CFTR. Czy myślicie ze wina takiego nasienia moze mieć korzenie w genetyce mimo, ze kariotyp wyszedł prawidłowy?
Dodoam, ze wcześniej już 2 razy byłam w ciązy raz puste jajo płodowe a 2 raz ciązą obumarła w 11 tc.
Gin w Parensie nalega na IUI. Co wy o tym wszystkim sądzieicie?
 
reklama
Moj mąż tez ma oslabione nasienie. Ale nie martw sie po 5 latach staran mamy synka. Ma juz 3 latka. Bedzie dobrze. Pozdrawiam
 
Anetko dziekuję Ci za słowa wsparcia dla nas starających się takie słowa bardzo wiele znaczą. Ciesz się swoim szczęsciem - dużo zdrówka dla ciebie i całej twojej rodziny
 
Dziękuję ślicznie. Zdrówka dla mojego synka bo niestety tego mu brakuje. Właśnie już rok czasu staramy się o drugą pociechę i jak narazić nic. Musze znów zakupić suplementy dla męża na poprawę jego żołnierzy. Pozdrawiam
 
Anetko jak już raz się Wam udało i macie synka to nie trać nadziei że uda się i tym razem. Trzeba tylko cierpliwie poczekać. Trzymam mocno kciuki zeby to było jak najszybciej i przesyłam ogromnego całusa dla synka
 
No szczerze powiedziawszy to mąz ma 31 lat ja 30. teraz musimy do końca listopada czekac na kolejne wyniki badania nasienia. Od nich bezie zalezało co dalej. Jeśli się nie poprawią to chyba do IUI z takimi parametrami podejdziemy chociaż nie wiadomo z jakim skutkiem????
 
reklama
Mąż ma problem z ruchem a+b 9%, ruch c: 12% do tego morfologia 1%.Pozostałe wyniki ok. Liczba plemników: 60,0 mln x 10^mała 6.Mąż rok temu miał zabieg żylaków teraz zrobił przed wizyta u androloga usg jąder wszystko ok, hormony trochę testosteron obniżony (3,90 norma od 4,00), posiew nasienia ok. kariotyp ok. Androlog zlecił męzowi zrobić badania AZF i CFTR. Czy myślicie ze wina takiego nasienia moze mieć korzenie w genetyce mimo, ze kariotyp wyszedł prawidłowy?
Dodoam, ze wcześniej już 2 razy byłam w ciązy raz puste jajo płodowe a 2 raz ciązą obumarła w 11 tc.
Gin w Parensie nalega na IUI. Co wy o tym wszystkim sądzieicie?

Ja jestem w ciazy po iui z powodu bardzo słabych wyników nasienia męża. Mąż również ma żylaki, ale nieoperacyjne. Czytałam, że po operacji niekoniecznie poprawiają się wyniki nasienia, a czasem może być jeszcze gorzej.

Skoro byłaś już w ciąży, to znaczy, że plemniki są w stanie dostać się do jajeczka. W tym przypadku nie jestem pewna, czy iui pomoże. Przecież zachodzisz w ciążę bez inseminacji... Może coś jest nie tak z Twoimi komórkami?
 
reklama
Do góry