reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Bertha aktualnie jestem w 22dc, o drugą ciąże staram się 3 miesiąc... wszystkie cykle stymulowane i regulowane lekami, aktualnie zażywam duphaston + metformax + clo bez tego nie mialam owulacji, zreszta od zawsze mialam problemy z regularnymi miesiączkami. mam zadatki na policystyczne jajniki... ale nigdy nie stwierdzone...
 
reklama
Czesc Izaczek! :) dzialamy!
ktory macie teraz dc lub dpo? u mnie jest 8dpo i 29dc. jutro zrobie testa, ale raczej nie nastawiam sie ze cos wyjdzie, bo jeszcze za wczesnie. ale juz sie niecierpliwie ;)
 
dziewczyny naprawdę mi przykro,że traciłyście swoje kochane maleńtwa...będe za wszystkie trzymała kciuki żeby szybko zobaczyły dwie kreseczki i nosiły pod serduszkiem 9 miesiecy kochane bobaski...
 
Bertha aktualnie jestem w 22dc, o drugą ciąże staram się 3 miesiąc... wszystkie cykle stymulowane i regulowane lekami, aktualnie zażywam duphaston + metformax + clo bez tego nie mialam owulacji, zreszta od zawsze mialam problemy z regularnymi miesiączkami. mam zadatki na policystyczne jajniki... ale nigdy nie stwierdzone...

a ktory to twoj dpo?
ja tez teraz zazywam duphaston, jeszcze do soboty wlacznie.
 
bertha testuj testuj...w tym miesiacu nici z owulacji. miałam monitoring w 13dc i nie wyhodowałam porządnego pęcherzyka... ja do niedzieli duphaston biorę i od 3dc clo
 
bertha testuj testuj...w tym miesiacu nici z owulacji. miałam monitoring w 13dc i nie wyhodowałam porządnego pęcherzyka... ja do niedzieli duphaston biorę i od 3dc clo
ok, to trzymam kciuki za twoj nowy cykl i piekny pecherzyk!! :)
na pewno bede testowac juz jutro. zakupilam 5 testow, wiec wystarczy na pare testowanek ;)
 
od razu daj nam znać jak zatestujesz...ja jeszcze ani jednego testu nie zrobilam od poczatku staran bo za każdym razem dostawałam @ jak w zegarku... nie mam nawet zakupionych testów na wszelki wypadek
 
Tam chyba mega tłoczno jest :) Trzymam za Was kciuki dziewczyny ! Moj lekarz polecił mi tabletki Mama dha, powiedział zeby brac sie do pracy sie przed owulacja i wszystko powinno byc jak należy : ) Na szczescie po poronieniu nie musialam miec żadnego zabiegu, dlatego tak szybko moge starac sie dalej. Nawet mi to zalecil: )
 
Ja tez trzymam kciuki!!!
Witaj ovli! :) trzymam kciuki zeby teraz wszystko dobrze sie potoczylo.
ja mam za soba jedną zatrzymaną ciążę w 6t5d, zabieg we wrzesniu 2015.

Ty juz po trzech, biedna.. czy badałaś przyczyny? jakąś immunologie, tarczyce?
ja coprawda tylko raz to przezylam, ale postanowilam juz sie zbadać. tarczyca ok, na wyniki immunologii czekam.

teraz jestem w 8dpo, drugi cykl staran po stracie. w weekend bede robiła testa..
 
reklama
Izaczekk pierwszy raz słyszę o takich tabletkach To jakies sumplementy?.Pomimo straty trzeba mieć nowe nadzieje... bede trzymała kciukasy...
 
Do góry