reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
ewciatrzymam kciuki, żeby prof. zgodził się na zabieg i żebyś to w końcu miała za Sobą

Strawbelka –
popytaj. U mnie np. w Szpitalu chcieli skierowanie, a w Przychodni nie. Ja nie miałam problemu wypić to świństwo, gorzej było później, nie dobrze mi było
 
Hehhe dobre jestescie :)
Strawvelka nie szukalam.w.historii jeszcze torta pieklam ...musze tego poszukac :) leb mnie.dzis bolal strasznie az mi.sie.krecilo w nim pewnie hormony do normy wracaja wkoncu !
 
Witam dziewczyny. Ale wczoraj dobre humory dopisywały ;) Normalnie nazwałabym Was świrkami ale nie wiem czy wypada ;p. Miesiąc temu miałam okres dwu dniowy i skąpy. Teraz przez tydzień brałam Acard i przyszła @ no i nie ruszę się z domu. Tak franca intensywna jest. Dobrze ,że Kwaituszek wspomniał ,że nie mogę rozrzedzać krwi przed zabiegiem . Od dziś zrobię przerwę na tydzień lub dwa.
 
Wesoło tu na forum :-)
Ja odebrałam wyniki syna TSH, Ft3, Ft4 i morfologię i okazuje się, że synek nie tylko odziedziczył po mamusi wadę wzroku, ale chorą tarczycę też. Jego wyniki są tak rozstrzelone jak moje (moje bardziej). TSH wyższe 3,11 (teoretycznie w normie) ft4 30% a ft3 88%. We wtorek mam endo i pokarzę jej wyniki młodego, czy potrzebne leczenie, czy wystarczy stałe monitorowanie. Chłopak ma straszne zaburzenia koncentracji ( u mnie wręcz przeciwnie).
Zwiększyłam u siebie dziś euthyrtox o 25 mg.
 
Witam się piątkowo :biggrin2:

Strawbelka i Susana - widzę, że humor wczoraj dopisywał :-D

Ja dziś rano byłam na pobraniu krwi, po południu też jadę :baffled:

Szefowa mnie zapytała czy mam w sobie jeszcze trochę krwi :-D

Życzę Wam miłego dnia :tak:
 
Witam Dziewczyny.
Dawno mnie nie było. Robiłam ostatnio badania -Test limfocyttoksyczny (LCT) i wyuszło 0,11 U/ml , czyli ujemny, oraz oraz badanie na alloantygeny w teście MLR i wyszło 22,9% (słabe hamowanie). Czy ktoś może mi to zinterpretować? bo nic nie rozumiem:/ a nie chcę szukać na innych forach, bo wiem,że tu jest dużo specjalistek w temacie MLR:)
pozdrawiam
 
Witam burczuś. Nie będę Ci pisała głupot więc zaczekaj na odpowiedź innych dziewczyn albo idź do początku forum. Ja tak się szkolę ;) Chodź wiem ,że kiedyś od 40% dawali zielone światło na starania ale teraz słyszałam ,że już od 20%.

Hej dziewczyny ja tez do Was z pytaniem. Często ,gęsto pojawia mi się w buzi tzw afta. Dla mnie to nie problem ,powiedzmy ,że przywykłam. Tylko co do przyszłych starań boję się ,że to jakieś osłabienie tak jak u niektórych opryszczka tak u mnie te afty mogą się pojawiać (przy @ mam zawsze i czasem między @) Czy macie może z "tym " jakieś doświadczenia albo domowe sposoby?
 
reklama
Do góry