reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek

Dołączył(a)
7 Marzec 2016
Postów
12
Witam wszystkich :biggrin2:
Jestem tu nowa,jeżeli napisałam tam gdzie nie trzeba z góry przepraszam:sad:
Mamy potrzebuję porady jaki wózek wybrać od początku do końca i najlepiej 3w1.
Przeglądam allegro i jak gondola podoba mi się to spacerówka już nie.
Proszę o jakieś propozycje i w rozsądnej cenie-nie takie za parę tyś :eek:
Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam fajny wózek, własnie można go było składać i rozkładać. Ale nie nacieszyłam się nim długo... Bo ukradli z klatki i słuch po nim zaginął. To był Maxi Cosi, piękny, niebieski, super się sprawdzał...
Kochana, mysle ze jeszcze jest czas na zastanowienie się. Powiem Ci, że i zdanie może się szybko zmienić. Najpierw chcialam kupić jeden wozek, po pewnym czasie zobaczyłam inny a przed porodem jeszcze inny. Za to jak już się syn urodził to i tak 3 razy wymienialam i zostałam tylko przy spacerowce, typiwej, która pidobala mi się od zawsze. Dodatkowo musisz brać pid uwagę nowości. Ciagle cos nowego pojawia się na rynku. Wybór zależny od tego czy masz auto, jakie tj.bagaznik, czy mieszkasz na piętrze czy jest winda etc cała masa pytań by tu mogła paść.
Co do finansów, czasem warto kupić wozek używany :-)
 
Spacerówkę polecam Baby Jogger, rewelacyjny wózek

Gondolę miałam z Mutsy, była ok chociaż strasznie ciężka

Wózki 3w1 rzadko są praktyczne niestety, fotelik najlepiej kupić porządny z atestem np maxi cosi, axkid, gondola jest ważna przez kilka pierwszych miesięcy, ma znaczenie kiedy się rodzi - zima/lato - gdzie się mieszka - dom/blok - jak się spędza czas - pobliski park/las + inne trudniejsze tereny. Dużo czynników do ogarnięcia :)
 
Nie zakładaj ze wytrwasz przy jednym wózku do końca bo prawie kazda mama ok roku zmienia na cos lżejszego. Po pierwsze musisz dostosować wozek do tego gdzie mieszkasz tzn. Czy wozek bedziesz wnosiła na piętro, czy masz dużo miejsca na przechowywanie go, jakiej pojemności masz bagażnik w samochodzie. Kupując wozek dla noworodka zwróć uwagę na amortyzację bo powinna byc dobra. Jak masz jakies pytania jeszcze to pisz ;)
 
Ja mam 2 w 1 Jedo Bartatina, a może być 3 w 1 jak dokupi się adaptery do fotelika. Jest to wózek na paskach (akurat tak chciałam). Generalnie jest to wózek idealny, nie mogę złego słowa o nim powiedzieć prócz kosza zapinanego na rzep a mógł by być nap. Jeżeli nie przeszkadza waga około 14 kg to jest idealny wózek.
 
Ja polecam wózki marki Koochi. Wózek służy nam drugi rok i super się sprawdza. Z pewnością się wyróżnia, bo kolory przyciągają uwagę. Jest praktyczny, pojemny. My akurat mamy model pushmatic, plusem jest jego waga bo jest bardzo lekki, ma bodajże 7 kg. Fajne jest też to, że ma polarową tapicerkę, duży kosz i torbę. Nie zamieniłabym tego wózka na żaden inny :)
 
Ja mam anex sport, fajny design może ci się spodoba. Wózek dobry jakościowo za 1900zł. Na YouTube są filmiki dobrze opisujące ten model. Ja mogę go pochwalić za super amortyzację, fajny koszyk na zakupy, świetną skrętność. Jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Kurcze no dużo ma zalet. Myślę że warto zwrócić na niego uwagę przy wyborze.
 
reklama
reklama
Hej, rodze niebawem, jestem w 33 tc i równiez nie moge sie zdecydowac na wozek :( Mi zalezy na tym aby wózek miał skrętne koła, byl solidny i mial kosz na zakupy... Zastanawiałam sie nad quinny, bo maja bardzo dobre opinie i wizualnie mi sie podobaja.. Ale który model wybrac? któras ma wozek tej marki? powie cos wiecej?
Mi też się podoba buzz xtra, ale go nie kupiłam bo ma malutki kosz i nie ma szans zabrać wiekszych zakupow. Jeździłam chwile quinny modd, ogólnie mi się nie podoba i jest bardzo wywrotowy.
 

Podobne tematy

Do góry