reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Gunia witaj wśród lutówek:-)
Kropecka nie bój nic;-):-) Odchowamy sobie dzieci za jednym zamachem, a jak już bedziemy miały z głowy pieluchy i nocne wstawanie to te mamuśki które postanowiły zrobić większą róźnicę wieku będą miały powtórkę z "rozrywki";-)
Anna ajra jak tylko czas pozwoli to będę kombinować ale nistety antytalent komputerowy jestem:-:)wściekła/y:
 
reklama
Gunia, majóweczko 2006 super że do nas dołączyłaś. Myśl pozytywnie, że wszystko będzie OK.

Irlandia, rzeczywiście wszystko poprzekręcałam. :)

anan_ajra, jakoś radę dam:) ale łatwo nie będzie, już z jednym dzieckiem są niezłe cyrki, dopiero teraz zaczęłam odczuwać że żyję :)
 
Dziewczyny ,chyba jednak na razie w razie potrzeby będę nospę brała,tej luteiny sie trochę obawiam.Na ulotce pisze,że może wywołać krwawienie.
Gunia ,witaj wśród nas!!!:-D
 
ja bralam luteine do 20 tygodniua ciazy ale nadal sie zastanawiam czy bylo mi to potrzebe

nospe tez bralam jak mnie bolal brzuch
 
Cloe ,zauważyłaś,że mamy taką samą datę porodu?;-):-D
Laski ,czy któraś chodzi już częściej do kibelka?:-p
Bo teraz tak jakoś częściej:cool2:.
 
Fajnie,że nasze grono się powiększa:-)
Ja właśnie się pakuję i wyjeżdżam, życzę wszystkim przyszłym mamom i ich fasolkom spokojnego, rodzinnego weekendu, wracam do Was w poniedziałek.
 
Witajcie lutóweczki!
Gratuluję Wszystkim nowym lutówkom! :-)Idę dziś do lekarza, trzymajcie proszę kciuki!
Anna aira czyżbyśmy były koleżankami po fachu? Też mam wakacje!:-)
Kasiu dla Ciebie tez miłego weekendu!
Kiniusiu ja chyba jeszcze nie chodze częściej. Za to boli mnie podbrzusze i piersi, no i jakby początek mdłości(ale moze to psychika, bo chyba za wcześnie?)
Miłego dnia Wszystkim!
 
No dziewczyny,wg Pani doktor 6-7 tydzień.
Wg suwaczka prawie 6 tydzień.Za 2 tygodnie kolejna wizyta i USG.
Pani doktor założyła mi kartę ciąży i skierowała na badania krwi,moczu i poziomu cukru.
Kazała łykać folic,pić soczki,często leżeć i odpoczywać.
Jestem paląca,więc papieroski idą na boczek,przynajmniej część,bo z dnia na dzień nie rzucę,ale stopniowo...Mój M. taż chce rzucić,więc będę miała oparcie no i oczywiście myśl o fasolce...:-D
Dziewczynki ,tak bardzo się cieszę!!!:-D
Aha , boli Was w podbrzuszku?Mnie tak i doktórka zapisała mi tabletki:Lubenia 50
(chyba-jak dobrze odczytałam),jakby bardzo bolało.
Buziam Was.:-)

GRATULEJSZYN!!!!!!!!!!!
czekałam na taki wynik:tak::-)
A CO DO
Luteiny - cos mi sie kojazy ze pisałas o brunatnej wydzielinie... ja na twoim miejscu bym brała ona ci nie zaszkodzi tylko pomorze dzidzi zostac w domku.Ja dostawałam DUPHASTON 2razy po 1
jesli wystepuje ból w podbrzuszu mozna brac nospe 3razy po1 -
ja brałam całą ciaze(zagrozona)

 
reklama
Do góry