reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Zonograja mnie kilka razy bolalo tak delikatnie a raz tak nnie sieklo dosc mocno trwali z 2 min i przeszlo na szczescie.Ogolnie najwiecej boli czulam w okolicach terminu @ teraz juz jestem 2 tygodnie po terminie i coraz mnie boli.

Mnie znow apetyt na noc dopadl:-( o Boze ja to bede gruba jak beczka!
 
reklama
Witam nowe mamuski
Dorota super, zobaczysz jak za dwa tyg bedzie serduszko walilo
Lilith trzymam mocno zacisniete kciuki za drugie serduszko
Zonograja ja tez mam bole podbrzusza ale u mnie to po pracy czuje po tylu godzinach albo wczoraj jak chcialam w domu w moj wolny dzien posprzatac wszystko najlepiej w godzine. Troche sie zapomnialam i wieczorem juz mnie brzuch pobolewal dzisiaj po pracy to samo.

oar8flw1ms3y0bkk.png
 
Maziajka nie, tutaj nie robią chyba, że po ivf. to życzę, byś dwojeczke zobaczyła z pięknymi serduchami!
Kiedy robiłaś test? U mnie wyszedł juz 17.10.. niby w 29dc ale opóźnienie jest znaczne.. ponoć hormonów z dwójką jest więcej. glupieje juz.

Podbrzusze mnje od czasu do czasu ciągnie, czuje jakbym tam hmm ranę miała i było jak siniak, obite. ciężko wyjaśnić. takich typowych boli na @ nje mam..
Mam za to problemy z plecami i je dużo bardziej odczuwam.
Można brać nospe i magnez.

Dzięki dziewczyny, jestem dobrej myśli!
 
Dzięki dziewczyny na pewno będzie dobrze :)
Ja nie odczuwam juz takich typowych boli jak @ , czuje bardziej takie rozciąganie w biodrach. Dzisiaj idę na betę ciekawe ile już jest :)

Lilith trzymam mocno kciuki za drugie serduszko :)
 
Dorota cieszę się że wizyta w porządku . . w zasadzie cieszy mnie każda nowa przyszła mamusia :) oby coraz więcej nas było :)

Dziewczyny mam pytanie -czy was też tak boli w dole brzucha jak na @??? Bo mnie strasznie . . .
Stwierdziłam że zdecydowanie zapomniałam jak to jest być w ciąży . . .
Mnie raz boli , raz nie boli[emoji14]czasem poczuje takie spięcie ze musze na chwile usiąść i zaraz jest ok[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja wczoraj w pracy jak za szybko wstałam to mnie brzucg zabolał, że usiadłam trwało to może minutę. Wróciłam do domu po 11 godzinach ugotowałam obiad na dzisiaj i padłam jak pies pluto . :)

Pozytywnego dnia Wam wszystkim życzę. Jest nas coraz więcej :)
 
Karolina musisz trochę bardziej odpoczywać i oszczędzać się.
Ja mam takiego cykora, że prania nie wieszam, w piecu nie pale, bramy nie zamykam, kołdry nie zaścielam, jednym słowem opierniczam się jak nigdy,
Martwi mnie moja choroba, żeby nie wpłynęła źle na dziecko,
Megan ja tez ledwo wierzę, a jeszcze mi zostaje wierzyć w to że będzie dobrze
ŻonaGraja większość dziewczyn czuje pobolewanie, ale takie delikatne, na mocne trzeba wziąć nospę, czasami niektóre dziewczyny czują takie kłucia mocne, ale to dość szybko przechodzi
Lilith trzymam kciuki :)
 
reklama
dziewczyny tylko myślenie pozytywne. Proszę mi się tu nie dołować :)
Może jakiś dobry nowy temat np,
może pokażemy się jak wyglądamy wrzucimy swoje zdjęcia będzie się lepiej rozmawiało. Jak są już pociechy to z dziećmi. Co Wy na to?
 
Do góry