reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Milej niedzieli kochane :)
Jaskolcia ✊✊✊
Nadziejka trzymam kciuki zeby beta jutro byla wysoka :)
Ewcia jak tam wizyta w klinice ???
W mnie jak zawsze pod górkę mam podejrzenie wodniaka w prawym ostatnim jajowodzie ( jeśli się potwierdzi to najpierw operacja potem stymulacji )
Mam usg doppler niebawem.
We wtorek oddam krew na 90% badań z kartki.
Na usg było widać rzeczy dziwne ponieważ mam jajniki przyklejone "na plecach " to trochę im trudno tyle w państwowej klinice dostałam skierowanie i usg dopler by potwierdzić lub wykluczyć wodniaka.
W ivi powiedzieli ze na dzień dzisiejszy ciężko coś powiedzieć po wybuchu torbieli w zeszłym miesiącu jeszcze nie wiadomo jak to naprawdę wygląda i co mi zaproponują bo na dzień dzisiejszy nie widać zdrowej tkanki w jajniku z torbiela endometrialna a 2 jajnika jest pół. Trzeba poczekać aż się wchłonie
Ale ten co niby nie żył to właśnie on co miesiąc teraz produkuje jajko.
Także nadal jestem w czarnej d..... musze czekać i wrócić .
Przyzwyczaiłam się. .....
A Ty masz już datę. ?
Robiłaś jakieś badania Ty .?
Maz kiedy. ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
W mnie jak zawsze pod górkę mam podejrzenie wodniaka w prawym ostatnim jajowodzie ( jeśli się potwierdzi to najpierw operacja potem stymulacji )
Mam usg doppler niebawem.
We wtorek oddam krew na 90% badań z kartki.
Na usg było widać rzeczy dziwne ponieważ mam jajniki przyklejone "na plecach " to trochę im trudno tyle w państwowej klinice dostałam skierowanie i usg dopler by potwierdzić lub wykluczyć wodniaka.
W ivi powiedzieli ze na dzień dzisiejszy ciężko coś powiedzieć po wybuchu torbieli w zeszłym miesiącu jeszcze nie wiadomo jak to naprawdę wygląda i co mi zaproponują bo na dzień dzisiejszy nie widać zdrowej tkanki w jajniku z torbiela endometrialna a 2 jajnika jest pół. Trzeba poczekać aż się wchłonie
Ale ten co niby nie żył to właśnie on co miesiąc teraz produkuje jajko.
Także nadal jestem w czarnej d..... musze czekać i wrócić .
Przyzwyczaiłam się. .....
A Ty masz już datę. ?
Robiłaś jakieś badania Ty .?
Maz kiedy. ?
Ło matko to sie pokomplikowalo :(
Mam nadzieje ze jednak dopler nie potwierdzi wodniaka
Moze jest nadzieja na ten spiacy jajnik
A ile masz czekac z kolejna kontrola i podjeciem decyzji.

M przed swietami zrobi badania albo w nowym roku
A ja terminu jeszcze nie mam wymiekam dzwinie juz drugi tydzien jakas masakra nikt sluchawki nie podnosi no ja rozumiem ze dzwonie w trakcie przyjec ale bez przesady :p na szczescie wrocila szefowa i juz jej wspomnialam ze nie moge sie dodzwonic w tygodniu ma zadzwonic sama do kolezanki albo smsa wyslac :) uff
Badan narazie nie robilam caly grudzien odpoczywam swiatecznie :)
 
Hej Dziewczyny :) jestem nowa i chciałabym się dołączyc do wątku. Po długim staraniu i Inseminacjach zostaje mi tylko in vitro. Mam pytanie ... czy polecacie Novum w Wawie? Czy jednak Białystok?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :) jestem nowa i chciałabym się dołączyc do wątku. Po długim staraniu i Inseminacjach zostaje mi tylko in vitro. Mam pytanie ... czy polecacie Novum w Wawie? Czy jednak Białystok?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam pod opieką najpierw invimed (1 podejście nieudane), do 2 podejścia podchodzilismy w Novum w Warszawie i udało się od razu (obecnie 10 tydzień ciazy). Ja jestem bardzo zadowolona.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ło matko to sie pokomplikowalo :(
Mam nadzieje ze jednak dopler nie potwierdzi wodniaka
Moze jest nadzieja na ten spiacy jajnik
A ile masz czekac z kolejna kontrola i podjeciem decyzji.

M przed swietami zrobi badania albo w nowym roku
A ja terminu jeszcze nie mam wymiekam dzwinie juz drugi tydzien jakas masakra nikt sluchawki nie podnosi no ja rozumiem ze dzwonie w trakcie przyjec ale bez przesady :p na szczescie wrocila szefowa i juz jej wspomnialam ze nie moge sie dodzwonic w tygodniu ma zadzwonic sama do kolezanki albo smsa wyslac :) uff
Badan narazie nie robilam caly grudzien odpoczywam swiatecznie :)
21.12 mam doplera ze styczniowa @ mam wrócić do ivi .
19.12 mam 2 wizytę w quironie.
Może już coś będzie widać. ...
Nie wiem tak sobie chodzę na usg raz w tygodniu i liczę na cud. ......
 
reklama
Hej Dziewczyny :) jestem nowa i chciałabym się dołączyc do wątku. Po długim staraniu i Inseminacjach zostaje mi tylko in vitro. Mam pytanie ... czy polecacie Novum w Wawie? Czy jednak Białystok?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witam ja polecam Novum jestem po 3 poronieniach i ciąży pozamacicznej dzięki lekarce z tej kliniki jestem teraz w ciąży 10 ty dzień

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry