reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Katja ja mam Alanka, i myślę ze chcąc do każdego imienia znajsc brzydkie określenie to się znajdzie.
Prócz Nifty jest jeszcze jeden test tylko nazwy poszukaj bo nie pamietam- ze od razu płeć podaja:) jeśli Cię to interesuje:)

A tak w ogole po skreceniu wczoraj łóżeczka się zaczęłam porodu bać. I ze jak to,że ja mam rodzić, o co to,to nie. I ze moze za pol roku to bym się przygotowała lepiej do tego,ale ze już, za kilka tygodni.
Aa no i zgubiłam wszystkie badania i dokumenty z ciąży, tylko karta ciąży mi została :/
 
reklama
Airfix ja to córkę mogłabym rodzic nawet trzy dni!
Twoj maz o ile dobrze pamietam brał szyszki chmielu. Ile dziennie, jedna wystarczy czy wiecej?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katja ja mam Alanka, i myślę ze chcąc do każdego imienia znajsc brzydkie określenie to się znajdzie.
Prócz Nifty jest jeszcze jeden test tylko nazwy poszukaj bo nie pamietam- ze od razu płeć podaja:) jeśli Cię to interesuje:)

A tak w ogole po skreceniu wczoraj łóżeczka się zaczęłam porodu bać. I ze jak to,że ja mam rodzić, o co to,to nie. I ze moze za pol roku to bym się przygotowała lepiej do tego,ale ze już, za kilka tygodni.
Aa no i zgubiłam wszystkie badania i dokumenty z ciąży, tylko karta ciąży mi została :/
Zgubiłaś dokumenty to czas rozwiązać ciążę ;) i tak już bliziutko jesteś
 
Airfix nifty takze dodatkowo podaje plec :) ale to najmniej istotne. Powoli zblizasz sie do konca.. jak ten czas leci? Ja 14 tc. Antonia nie kusi cie test ?:):):)
 
Hejka:-)

Z grubsza przeczytałam co u was ale pewnie zaraz zapomnę co komu odpisać.

Airfix kurcze zaraz będziesz tulic córcie! Powodzenia kochana:-) to zrozumiałe, że jak się zbliża godzina 0, to nagle się człowiek martwi czy wszystko ogarnie i jak to będzie z maluszkiem.

Elena łał 30 tydzień?! Ale leci ten czas:-)

Miciurka podziwiam cie, że nie chciałaś poznać płci. Ja bym nie wytrzymała. I skoro lekarz wprost nie powiedział, że to chłopczyk, to może jednak będzie mega niespodzianka przy porodzie:-)

Maziajka ty też idziesz jak burza. Pamiętam jak test wstawiłeś, a tu już 16 tydzień:-) gratuluję córeczki! Jednak marzenia się spełniają.

Katja bardzo dobrze, że z maluszkiem wszystko oki. Tyle nerwów cie to kosztowało. Nie wyobrażam sobie przez co musiałaś przejść. Oby do porodu maluszek już Ci żadnych numerow nie robił. Skoro specjalista powiedział, że wszystko dobrze to ja bym dodatkowych badań już nie robiła chyba.

Arya gratuluję córeczki:-) chłopcy na pewno przeszczęśliwi. Będą mega dbać o siostrę:-)

Starającym się życzę powodzenia:-) warto walczyć o spełnienie marzeń.

Airfix ja bym stawiała na Liwie! Imię cudowne.

Millo Bruno pięknie:-)

Ja jestem już w 26 tc. Młody szaleje na całego, aż mi brzuch skacze. Jutro mam wizytę i licze na jakieś zdjęcie 3d. U nas będzie Ignaś:-)
 
Tynka przypomnij mi Ty sie o chlopca staralas? Jak wygladaly staranka?
Buziaki:*

Arya co Ty mowisz♡ hihi. Tylko szkoda ze opis imienia taki zly haha:D czytacie w ogole wybierajac imie?:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ale mi leb peka chyba ten smog..a na slasku mieszkam wiec tu ogolnie problem z tym.jest,..

Millo tez mi sie Bruno podoba u nas jednak chyba dla chlopaka bylby Eryk tak Jas ostatnio wymyslil.A w sumie dla mnie moze byc.Podoba mi sie Aleksaner ale moj kategorycznie odmawia:p

Airfix kurcze gdzie Ci sie to zapodzialo??

Tynka kurcze daj spokoj ten czas tak zapieprza...czlowiek sie ani nie obroci a dziecko do szkoly pojdzie...


Poza tym wczoraj przezylismy chwile grozy z Wiktorkiem mojej siostry...byla u nich polozna i mowi ze maly jakis siny i do szpitala trzeba...pojechali na szczescie lekarz nie widzial zastrzezen , najprawdopodobniej malemu sie zle odbilo..nie wyksztalcony jeszcze uklad oddechowy i pokarmowy.Zrobili mu jeszcze badania moczu i wyszla niestety jakas bakteria najprawdopodobniej od siostry ja zlapal i ma zakaz karmienia 2 dni ..podobna ta bakteria moze wzmagac zoltaczke a maly zolty.Maja jutro jechac na kontrole mam nadzieje ze bedzie ok.Ale powiem Wam ze z tych nerwow wczoraj az mnie caly brzuch bolal i sie napial...malo brakowalo a sama bym do szpitala pojechala...

010igov35ye70zfx.png
 
Millo zgadza się. Bardzo chcieliśmy synka ale jak się starania zaczęły przedłużać to i na płci przestało nam zależeć. W sumie to nasze starania i tak bardziej na chłopca były bo po prostu wspomagaliśmy płodność. Seks co drugi dzień, pozycja od tyłu, ja zawsze po miałam nogi w górze jakieś 20 minut, brałam kwas foliowy, Wit d, koenzym q 10 do owu, wiesiołka do owu. Mąż brał profertil , ograniczył siłownię, brał chłodne kąpiele tylko, zero alkoholu, papierosów nie palił nigdy. Używaliśmy żelu Conceive plus no i sie w końcu udało:-) w diecie też zawsze dużo mięsa i pomidorów bo uwielbiamy. W sumie tyle.
 
reklama
Do góry