reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marna-aha dzięki jak możesz to wstaw zdjęcie swoich dziewczynek dawno tu nie zaglądałam brak czasu a pamiętam twoje zdjęcie jak wrzuciłaś twoja najmłodsza też była wtedy malutka teraz ile już ma ?
 
Monia prawdopodobnie w owulacje stosowałam wszystko ale powoli odpuszczalam w szczęśliwym cyklu już nic ale ponad rok prawie dwa stosowałam dietę zero bananów pomidorów itd długo zazywalam suplementy ale później zdrowie zaczęło szwankowac i stosowałam jeszcze castagnus i preparat polecany przez dziewczyny na forum taki w saszetkach coś z folianow
 
Ostatnia edycja:
Ale leci ten czas a pamiętam jak pisałaś że ci się udało jak twój znajomy przyjechał i chciałaś wiedzieć czy możesz się napić lampkę wina bodajże i na teście pojawiła się kreska
Będziesz jeszcze próbować raz?
Mnie się udało za czwartym razem
 
Majorcia ja już stopuje wiadomo, że jakby się zdarzyło to bym wychowała i kochała, ale ja już nie planuje, wystarczy mi, zwłaszcza że moja najmłodsza bardzo ciężko zabkuje wszystko na raz jej wychodzi, ma 15 miesiecy a brakuje jej tylko piątek... Jeszcze żadnej nocy nie przespała ;)

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanko do Was. Czy ktoras tak miala i jak z tym sobie poradzila lub co jej zalecono. Wczoraj w sklepie bym zemdlala, dzis byla u mnie w domu fryzjerka, obcinala mi wlosy i tez omdlalam na krzesle. Caly dzien mi slabo. Czy cos moze byc nie tak z maluchem czy poprostu ze mna ? Dodam ze zawsze jadlam mieso, a teraz mnie mdli na sam widok i schudlam 4,5 kg. Czy to przez to ,czy jakies cisnienie bog wie co!? Czekam na Wasze zdanie i porady. K
 
reklama
1484156352-aaaaaa.jpeg


1484156370-aaaaaa.jpeg


1484156412-aaaaaa.jpeg


Moje gwiazdy :)
 
Do góry