reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla mnie to wspaniałe wieści! :) Ja bym się już cieszyła jak głupia
właśnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, jestem mega pzrezszcześliwa, nigdy nie miałam takiego odczucia do tej pory.Ta chwila otwierania wyników bety online najwspanialszy moment w życiu jak do tej pory. Jeszcze nikomu nie mówiliśmy, czekamy na trzecia weryfikacje.
 
reklama
Musze to z siebie wyrzucić.W poniedzialek beta, samopoczucie nadchodzacego okesu.Na dodatek zmarla babcia mojego męża i on zastanawia sie nad wyjazdem jutro na jej pogrzeb.Ze wzgledu na to ze mieszkamy w Paryzu nie wroci z dnia na dzien a ja tak bardzo boje sie zostac z tym sama.Nie chce go zatrzymywac bo wyszlabym na hipokrytke mowie mu "jedz jesli potrzebujesz tam byc"a serce krzyczy"nie zostawiaj mnie samej".Dawno nie czulam sie taka bezradna..
A nie mozesz poleciec i ty? Zrobcie sobie wakacje jesli mozecie. Nawet 3 dniowe. Bete i w polsce zrobisz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane pochwale sie bo tak sie ciesze ze antybiotyki poprawily jakosc ilosc i ruch plemnikow
smile.gif
huraa
I tak mamy morfologie 18%
Prawidlowy akrosom w 54% plemnikow
Pojawilo sie troche plemnikow o ruchu postepowym wolnym hehe wolne plywaki
A to dopiero 2 tygodnie po antybiotyku licze na dalsza poprawe do czasu punkcji
Poprawa jest moze nie wielka w porownaniu do nasienia w ktorym nie ma problemu ale dla nas jest duza
smile.gif

A mowia ze z nasieniem niewiele da sie zrobic
Odliczam dni do wtorku i uruchamiam machine czas start stymulacji
smile.gif

Cudzie trwaj :)
Fantastyczne wiesci!!! Oby to przynioslo wam.szczescie!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
właśnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, jestem mega pzrezszcześliwa, nigdy nie miałam takiego odczucia do tej pory.Ta chwila otwierania wyników bety online najwspanialszy moment w życiu jak do tej pory. Jeszcze nikomu nie mówiliśmy, czekamy na trzecia weryfikacje.
Z informowaniem proponuje.poczekac chociaz do serduszka ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry