reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Będzie dobrze Kotek
Najważniejsze, żeby jeden żołnierzyk przebił sie gdzie ma [emoji5][emoji5]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
mam nadzieję że zapłodni tylko jeden pęcherzyk :)
 
reklama
Wiem, że to progesteron i ze ułatwia utrzymanie ciąży. Ale to nie jest tak, że jak zaczniesz brać przed owu, to owu będzie zablokowana i luteina tylko wywoła @?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz to i tak jestem po owulacji (chyba) - temperatura wyższa od trzech dni. Gin powiedziała że Luteina w niczym nie przeszkadza a faktycznie kazała mi ją wziąć w następnym cyklu po 16 dc ( czyli teoretycznie po owulacji :) Zrobię tak - wezmę teraz 5 dni żeby już ten cykl się skończył a następny cykl po owulacji - chyba że znów będzie taki długi to wcześniej.
 
No tak, masz rację, po prostu Nessi zasugerowała, żeby zrobić trzeci, to zrobiłam :) Kolejny zrobię dopiero w dzień spodziewanej @. :sorry: Wmawiam sobie, że się nie nastawiam, ale tak naprawdę, to się strasznie nastawiam, więc czas sie dłuuuży :) Na pewno jak Wam wszystkim :oo2:
Wiem, bo mam tak samo...to powoli zakrawa na chorobę psychiczną [emoji2]


Podpinam się pod pytanie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja podjęłam szybką, męską decyzję i właśnie zamówiłam jej 2 książki w empiku, bo mają -30% :)


mam nadzieję że zapłodni tylko jeden pęcherzyk :)
Będzie dobrze, uda się tym razem!! [emoji110] [emoji110]


Teraz to i tak jestem po owulacji (chyba) - temperatura wyższa od trzech dni. Gin powiedziała że Luteina w niczym nie przeszkadza a faktycznie kazała mi ją wziąć w następnym cyklu po 16 dc ( czyli teoretycznie po owulacji :) Zrobię tak - wezmę teraz 5 dni żeby już ten cykl się skończył a następny cykl po owulacji - chyba że znów będzie taki długi to wcześniej.
Ale dzialaliscie przed owu? Jest szansa na dzidzie? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny. Przepraszam, że się nie udzielałam, ale wszystko czytałam na bieżąco. Mam ostatnie 2 dni jakiegoś doła. Poczytałam trochę o nawracaniu zrostów, o nawracaniu endometriozy - niby wszyscy mówią magiczne pół roku zanim się zacznie odnawiać. A ja już 2 miesiące po operacji. Starania chciałam rozpocząć w czerwcu ze względu na to że ciągle mnie boli lewy jajniki i chciałam żeby mi przeszło. I to nie tylko na owulację. Ciągle. Od 2 miesięcy. Jajnik, biodro, aż po plecy. Byłam na 2 kontrolach i niby wszystko ok...
Ale paraliżuje mnie myśl i wstrzymuje od starań, że jakoś tam zajdę w ciążę z tym bolącym jajnikiem i co? Zacznie się wszystko rozrastać, uciskać i co jak nie będę mogła wytrzymać z bólu przez 9 miesięcy?
I z jednej strony czekam żeby przestało boleć (a przy okazji leczę TSH i prolaktynę), a z drugiej słyszę tykający zegar bo zaraz miną 3 miesiące od operacji.
Sorki, że z rana tak mało pozytywnie, ale jakoś przez te myśli nawet spać za bardzo nie mogę.

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Też ciągle o tym myślę. Pod koniec maja miną mi 3 miesiące od operacji. Jedna próba na cyklu naturalnym zaraz po operacji nieudana, druga na stymulacji CLO nieudana, trzecia iui nieudana :( Teraz jeszcze zanim wybiją 3 miesiące załapię się jeszcze na jedno iui ale cały czas patrzę na upływający czas i myślę czy już mi jakieś zrosty nie powracały bo dużo ich miałam a niby pół roku ale to średnia. Może być rok ok a może 4 miesiące :( to mnie przeraża i dlatego jeszcze bardziej przeżywam porażki...

Melduje z rana, że piersi wciąż bolą, to dobrze [emoji2] dzisiaj chyba 8dpo, jeszcze kilka dni...w sobotę już się będę stresować, czy w niedzielę tempka spadnie :)

1495001950-aaaaaa.png


Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Oj oj jak to ładnie wygląda wszystko :) bardzo trzymam kciuki!

Wiem, że to progesteron i ze ułatwia utrzymanie ciąży. Ale to nie jest tak, że jak zaczniesz brać przed owu, to owu będzie zablokowana i luteina tylko wywoła @?

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja dlatego właśnie po iui musiałam przyjść na monitoring żeby sprawdzić czy owu była i za wcześnie nie brać luteiny żeby nie zablokować pęknięcia pęcherzyków więc owu.
 
@arrow92 @Lanvin ja ostatnio kuzynce kupiłam fajny prezent dla spodziewanego dzidziusia w sklepie internetowym crazyshop. Można tam spersonalizować prezenty. Zamówiłam śpioszki gdzie było napisane:
"50% - tu imię mamy,
50% - tu imię taty dziecka,
100% - imię bobasa".
I widziałam, że jest tam dużo ciekawych prezentów na Dzień Mamy. I każdy można spersonalizować i wpisać imię swojej mamy :)

Edit: zabrzmiałam jak jakaś reklama ;) ale po prostu byłam mega zadowolona z jakości i niespotykanych prezentów więc Wam polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Wiem, bo mam tak samo...to powoli zakrawa na chorobę psychiczną [emoji2]



Ja podjęłam szybką, męską decyzję i właśnie zamówiłam jej 2 książki w empiku, bo mają -30% :)



Będzie dobrze, uda się tym razem!! [emoji110] [emoji110]



Ale dzialaliscie przed owu? Jest szansa na dzidzie? :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli była owulacja tego 14.05 to wstrzeliliśmy się w sam dzień owulacji więc może coś z tego będzie :p Polujemy na chłopca :p
 
@MoKa a po operacji nic Cię nie boli? Ja zawsze jestem taka pechowa... po wyrwaniu ósemki przez 8 miesięcy mnie szczęka bolała, to po takim rozległym zabiegu pewnie 2 lata mnie będzie jajnik naparzał... i jak tu zachodzić w ciąże? Boję się...
 
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Też ciągle o tym myślę. Pod koniec maja miną mi 3 miesiące od operacji. Jedna próba na cyklu naturalnym zaraz po operacji nieudana, druga na stymulacji CLO nieudana, trzecia iui nieudana :( Teraz jeszcze zanim wybiją 3 miesiące załapię się jeszcze na jedno iui ale cały czas patrzę na upływający czas i myślę czy już mi jakieś zrosty nie powracały bo dużo ich miałam a niby pół roku ale to średnia. Może być rok ok a może 4 miesiące :( to mnie przeraża i dlatego jeszcze bardziej przeżywam porażki...



Oj oj jak to ładnie wygląda wszystko :) bardzo trzymam kciuki!



Ja dlatego właśnie po iui musiałam przyjść na monitoring żeby sprawdzić czy owu była i za wcześnie nie brać luteiny żeby nie zablokować pęknięcia pęcherzyków więc owu.
Powiem Wam dziewczyny, że bardzo Wam współczuję :( raczej nie komentuje, bo nie znam się na zrostach, tych operacjach itp i nie wiem, co odpowiedzieć, ale przykro mi, że musicie się dodatkowo borykać z takimi problemami :( ja tu każdej bardzo kibicuje, bo każde dwie kreski sprawiają, że wierzę, że mi też się w końcu uda. Uwielbiam tutaj z Wami pisać, ale chciałabym, żeby już wszystkie były w ciąży, czekam na ten zjazd ciężarówek i mamusiek [emoji2] będziecie prędzej, czy później w ciąży kochane, ja w to wierzę [emoji8]

A co do luteiny, to właśnie tak mi się kojarzy, że blokuje pęknięcie pęcherzyka.


@arrow92 @Lanvin ja ostatnio kuzynce kupiłam fajny prezent dla spodziewanego dzidziusia w sklepie internetowym crazyshop. Można tam spersonalizować prezenty. Zamówiłam śpioszki gdzie było napisane:
"50% - tu imię mamy,
50% - tu imię taty dziecka,
100% - imię bobasa".
I widziałam, że jest tam dużo ciekawych prezentów na Dzień Mamy. I każdy można spersonalizować i wpisać imię swojej mamy :)

Edit: zabrzmiałam jak jakaś reklama ;) ale po prostu byłam mega zadowolona z jakości i niespotykanych prezentów więc Wam polecam :)
Ooo, muszę zobaczyć :) dla mojej mamy ostatnio najlepszym prezentem jest książka, pół roku temu podrzucilam jej kilka moich kryminałów dla zabicia nudy i tak się wkręcila, że muszę jej ciągle nowe tytuły podrzucac. Niedługo mnie dogoni w przeczytanych :)


Jeśli była owulacja tego 14.05 to wstrzeliliśmy się w sam dzień owulacji więc może coś z tego będzie [emoji14] Polujemy na chłopca :p
O, a ja na dziewczynkę! Choć czuję, że jak się uda, to i tak będzie chłopiec :)

Ostatnio siedziałam z małym w parku na ławce i szła mama z małym chłopcem, tak 1,5 roku-2 latka. Mały tak siedzi, patrzy i mówi: Aaaale fajny dzidziuś, chciałbym mieć takiego brata. :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@arrow92 Oczywiście wrzucę zdjęcie z moimi pazurkami, ale jeszcze brak koncepcji [emoji14]

Co do prezentu na dzień mamy to myślałam o wycieczce do ZOO we Wrocku bo jeszcze tam nie była a bardzo by chciała. A taki oryginalny prezent :p
Moi chcieli w zeszłym roku nas zabrać i zasponsorowac wyjazd, ale jak powiedziałam im jakie są teraz ceny za wejście, to przelozylismy wyjazd [emoji12]


@MoKa a po operacji nic Cię nie boli? Ja zawsze jestem taka pechowa... po wyrwaniu ósemki przez 8 miesięcy mnie szczęka bolała, to po takim rozległym zabiegu pewnie 2 lata mnie będzie jajnik naparzał... i jak tu zachodzić w ciąże? Boję się...
Nie jest powiedziane, że w ciąży jajnik będzie bolał :) raczej będą męczyły inne rzeczy - jak to w ciąży :) ja ciążę wspominam bardzo dobrze, prócz tego, że ostatnie dwa miesiące nie moglam się ruszać i leżałam plackiem...a jak czułam ruchy małego, to w ogóle było wspaniale :)



Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry