reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90 - chcę na razie otrzymać wyniki kariotypów, porobić badania u endo, skonsultować u nowej ginki, specjalistki, u której mam wizyte dopiero w czerwcu i mooooże z końcem wakacji rozpocząć staranka... Chcę mieć najpierw pewność, że wiem, co robić jak zajdę... Zobaczymy co z tego wyniknie.
A Ty, kiedy planujesz? :) Bo też nie pamiętam :(

@Liluli muszę obserwować, może u nas w końcu na nią trafię! ;)
 
reklama
@burczuś (Boczuś) [emoji23] ja od 1dc do owu biorę koenzym Q10 na jajca, Inofem piję i biorę wit. E 2x200mg do owu (ale to już bardziej na endometrium)

@marzycielka81 ślę buziaka i mam nadzieję, że niedługo te wszystkie kłody usuną się spod Twoich stóp [emoji8]

@Avita mnie zakręciła się świeczka w oku jak napisałaś o tym Waszym pierwszym spotkaniu z Malutką. Macie już imię dla Niej?
Cały czas mam Twojego posta przed oczyma jak napisałaś o sobie i o Fondie, że jedna z Was ma dodatnie ANA i jednej z Was nie pomogą szczepienia, a jednak obie z Was doczekały się maluszków [emoji8]

@Marthi ja mam B12 alledrogo z firmy Aliness czy jakoś tak ;)

@bertha tulę Cię i rozumiem [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@bea25ta, piękne zdjęcie!!!
@Liluli, domek maluszka super! Aż mi się łezka w oku zakreciła, że mojego domku już nie ma. Kto by pomyślał, że będę za tym tęsknić. Za tymi kopniakami i rozpychaniem[emoji20]

Tymczasem mój Tymuś jutro kończy miesiąc
IMG_20170518_100035.jpg


mhsv3e5ez4n46979.png
 

Załączniki

  • IMG_20170518_100035.jpg
    IMG_20170518_100035.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 383
@Magda82... to ja dokładnie będę miała tyle co Ty 37 tc i 2 dni!! Pocieszyłaś mnie! Staram się już o tym nie myśleć.
Wierzę Wam bardziej niż tym lekarzom tutaj, nieźle co!? Dzięki dziewczyny!!
Po 3 tyg. pobytu w tym szpitalu wiem już jak to wszystko tu wygląda, nie jest różowo niestety!! Dlatego chce urodzić i oby szybko wrócić do domu!!!
@Destino myśl pozytywnie, będzie dobrze, (tak ciągle mówi mi mój syn:))
@marzycielka81 w znieczuleniu nic nie boli, moja mama miała ten zabieg i tak mi powiedziała.
A na zaparcia to ja już tyle laktulozy pije, ale już nie pomaga! Mnie tylko uratuje wielki wór z jakimś płynem i szlałfik w poniedziałek:no2::(:mad::szok:
Kochana ja tez urodzilam corcie ale 37 i 1 dzien miala 2.5 kg :)
 
Avita niedługo będziesz miała swój Skarb na świecie!;)
Dziewczyny ale ten upał dobija..:/
Gabiś jak się czujesz czekamy na fotki maleństwa!;*
Porzeczka a Ty jak się czujesz?
Dziewczyny która teraz testuje czy idzie na wizytę?
A która z was ma termin jakoś niedługo?
Pozdrawiam was!;***
 
@asia669 ksaze z bajki [emoji7][emoji7][emoji7]
I to juz miesiac. W sumie powinnam pamietac, bo to juz 5t[emoji1]

@Nusia123 a co u ciebie slychac.

Ja mam dzis znowu dzien swira, bo brzuch znowu narywa. Najbardziej lubie jak jestem ciagle glodna, robi mi sie niedobrze i slabo. Tymi chwilami sie rozkoszuje. One mnie uspokajaja


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry