reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Restauracja na chrzciny Bielsko-Biała, tanio

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2017
Postów
12
Witam.
Poszukuję restauracji na organizację chrzcin w Bielsku-Białej. Szczerze mówiąc zależy mi głównie na dobrych cenach, ponieważ ma to byc tylko obiad i tort, a dalsza część w domu. Osób 23. Mieszkam w okolicach Hałcnowa, więc im bliżej tym lepiej. Proszę o pomoc :-)
 
reklama
Rozwiązanie
Myślałam o tym, ale chciałam uniknąć samodzielnego serwowania i sprzątania, zwłaszcza że część deserowa miała być już w domu. Mały był tak zmęczony gośćmi, że cały czas marudził i nie spał, to było do przewidzenia, więc chciałam sobie oszczędzić pracy przynajmniej przy obiedzie. W końcu zdecydowałam się na Garden Bar - 50 zł od osoby (w cenie 1 mięso na głowę, dodatki, napoje) + dodatkowo zamówione kilkanaście mięs. Wszystko stało na stole, każdy brał co chciał. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór mięs, dodatków. Wybrałam 4 rodzaje mięs, ziemniaki, kluski, frytki, surówkę z czerwonej kapusty, marchewki i jakaś trzecia, nie pamiętam już. Do tego w cenie soki, woda, później kawa, herbata. Jeżeli ktoś się zastanawia nad miejscem, to na...
Witam.
Poszukuję restauracji na organizację chrzcin w Bielsku-Białej. Szczerze mówiąc zależy mi głównie na dobrych cenach, ponieważ ma to byc tylko obiad i tort, a dalsza część w domu. Osób 23. Mieszkam w okolicach Hałcnowa, więc im bliżej tym lepiej. Proszę o pomoc :-)
Myślę, że w google znalazłabyś szybciej ...
 
Myślę, że w google znalazłabyś szybciej ...
Google wyswietla bardzo niewiele, wlasciwie tylko 4 restauracje/karczmy nadające się na coś takiego i dzwoniłam do wszystkich, są głównie nastawione na całodzenną, huczną imprezę, więc się nie nadają. Może jest coś niedawno otwartego, lub małego albo na obrzeżach miasta, czego nie ma w internecie, bo nie wierzę że w Bielsku jest tyllo kilka restauracji... Widziałam na forach podobne pytania i pomocne odpowiedzi, więc i ja liczę na to samo.
 
A jak już to nawet miałoby być coś droższego, to dobrze byłoby usłyszeć jakąś opinię czy warto, np. czy będzie chociaż gdzie dziecko nakarmić czy przebrać. Tego w google nie znajdę.
 
To ja coś polecę:) karczma w Straconce. U góry są dwie kameralne salki, jedna na góra 12 osób, a druga trochę większa na Ok 30 osob. Jedyny problem to wnieść wózki na górę, ale przy tylu osobach ktoś pomoże ;)
Sam obiad bez zimnej płyty to koszt 65 zł za osobę. Jędzenia dużo i wszystko pyszne. Do tego nie są wliczane napoje wiec trzeba je doliczyć do całości. Ale masz na nie 20% rabatu ;)
 
To ja coś polecę:) karczma w Straconce. U góry są dwie kameralne salki, jedna na góra 12 osób, a druga trochę większa na Ok 30 osob. Jedyny problem to wnieść wózki na górę, ale przy tylu osobach ktoś pomoże ;)
Sam obiad bez zimnej płyty to koszt 65 zł za osobę. Jędzenia dużo i wszystko pyszne. Do tego nie są wliczane napoje wiec trzeba je doliczyć do całości. Ale masz na nie 20% rabatu ;)
Dzięki za odpowiedź :-) gdzieś już czytałam o niej pozytywne opinie. Aczkolwiek sama trafiłam na restaurację Garden Bar na Żywieckiej. Cena 50 zł od osoby za obiad i nielimitowane napoje oraz polowa tej ceny za dzieci. Cenowo chyba nie znajdę lepiej? A może ktoś jeszcze ma coś sprawdzonego?
 
reklama
reklama
Myślałam o tym, ale chciałam uniknąć samodzielnego serwowania i sprzątania, zwłaszcza że część deserowa miała być już w domu. Mały był tak zmęczony gośćmi, że cały czas marudził i nie spał, to było do przewidzenia, więc chciałam sobie oszczędzić pracy przynajmniej przy obiedzie. W końcu zdecydowałam się na Garden Bar - 50 zł od osoby (w cenie 1 mięso na głowę, dodatki, napoje) + dodatkowo zamówione kilkanaście mięs. Wszystko stało na stole, każdy brał co chciał. Jedzenie przepyszne, bardzo duży wybór mięs, dodatków. Wybrałam 4 rodzaje mięs, ziemniaki, kluski, frytki, surówkę z czerwonej kapusty, marchewki i jakaś trzecia, nie pamiętam już. Do tego w cenie soki, woda, później kawa, herbata. Jeżeli ktoś się zastanawia nad miejscem, to na prawdę polecam :)
 
Rozwiązanie
Do góry