reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karta ciąży a becikowe

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2017
Postów
3
Witam,
Mam pewien problem,jestem w 17 tyg ciąży moja pierwsza wizyta u ginekologa była będąc w 8tc.Ostatnio koleżanka powiedziała mi ze starając się o becikowe trzeba zgłosić się do lekarza do 10 tygodnia ciazy, pomyslalam ze ok nie będę miała raczej żadnych problemów z zalatwieniem skoro moja pierwsza wizyta była w 8tc.i tu jest problem bo lekarz wypisał mi na karcie ciąży 1 badania w 14 TC ;/ co ja w tej sytuacji mam zrobić ;/
 
reklama
No właśnie lekarz nie wpisał mi w ktorym tygodniu stwierdził ciążę.wpisał mi do karty tylko datę 1 badan i ze jestem w 14 tc.W karcie nie mam napisane ze moja pierwsza wizyta i stwierdzenie ciąży była w 8tc
 
Jeżeli jest to Twój ginekolog do którego chodzisz cały czas to nie bedzie problemu. Ja rownież miałam pózniej niż 10 tydzień założona kartę ciąży, a jak poszłam to mój ginekolog od razu wypisał, ze byłam przed 10 tygodniem. A jak sie stresujesz to już teraz z nim zagadaj.
 
Jeżeli jest to Twój ginekolog do którego chodzisz cały czas to nie bedzie problemu. Ja rownież miałam pózniej niż 10 tydzień założona kartę ciąży, a jak poszłam to mój ginekolog od razu wypisał, ze byłam przed 10 tygodniem. A jak sie stresujesz to już teraz z nim zagadaj.
No właśnie a co w sytuacji zmiany lekarza ? W karcie ciąży jest np. wizyta 9/10 tydz. i następuje zmiana lekarza...obecny na tej podstawie wystawi zaświadczenie czy trzeba się wracać do tego pierwszego ?
 
reklama
Jeszcze jak jest 9/10 tydzień to nie ma problemu. Gorzej jak pózniej;)
Tak serio to nie wiem jak do tego podchodzą inni lekarze wiem, ze mój do którego chodziłam prywatnie z niczym nie robił problemu.
 
reklama
Ja zmienialam lekarza i do obecnego który prowadził mi ciążę trafiłam w 11 tygodniu dopiero i normalnie wypisal mi że chodziłam od początku :p
Jak fajny lekarz to nie będzie robił problemu:)
Chodziłam prywatnie:)
 
Do góry