reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dziewczyny czy waszym dzieciaczkom tez się strasznie ulewa? Mój wczoraj puścił takiego pawia ze całe mleko zwrócił [emoji15] i ogólnie ostatnio po karmieniu długo pluje aż strach go odłożyć [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mojemu może się zdarzyło 2 razy.w szpitalu mówili że po jedzeniu trzymać w pionie 15-20 minut żeby się odbiło i lekko klepac po plecach ale nie płaską dłonią (kciuk pod pozostałe palce). Wczoraj sprawdzałam czas i mały odbił w 3 a potem jeszcze raz w 13 minucie.jak mu się porządnie odbije to ma rzadziej czkawke.zdarza się ze mu się uleje jak go poloze ale to już minimalnie.nie zwraca jedzenia.jeśli to nie pomoże to może trzeba będzie zmienić mleko ale to lepiej konsultować z lekarzem
 
reklama
Mój właśnie jak odbijam go w pionie to odrazu mega paw [emoji15] a jak leży na boczku to tak spokojnie lekko się ulewa wiec sama nie wiem co dla niego lepsze [emoji854]. I szczerze wcześniej tak się nie działo od wczoraj jakoś gorzej , nawet jak pije to wylewa za siebie mleczko i cały mokry [emoji205]. Myśle ze muszę go poobserwować i w razie co iść do lekarza i zmienić mleko bo może mu nie pasuje [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A jak tam dwupaczki bo coś się nie oddzywacie? Kawoszka, Martynaaa i Kropkaaa tez cichutko.pewnie bardzo zajęte przy dzieciaczkach.ciekawe jak sobie radzą :)
Ja wczoraj miałam zabieg ponownego szycia i lyzeczkowanie macicy pod narkozą. Od porodu tylko 2 i pół dnia w domu, a Mała dzisiaj kończy już 2 tygodnie... Planowo wyjdę chyba w poniedziałek, o ile znowu coś się nie stanie Mam już dosyć wenflonow, bólu i tego wszystkiego... Na szczęście córeczka jest grzeczna i cudowna...
 
Ojej kropka współczuje Ci bardzo ;* ja wiem tez bym miała dość bycia w szpitalu i tego wszystkiego ! Życzę wam żebyście wyszły już w poniedziałek i odpoczęły wkoncu od tego szpitalnego zamieszania [emoji8][emoji8][emoji1307][emoji1307][emoji256][emoji257][emoji259][emoji254][emoji255][emoji253]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Położyli mnie na patologii, ale przed obiadem to raczej nic nie zaczynają robic. Coś czuję że dzisiaj nic się nie wydarzy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj miałam zabieg ponownego szycia i lyzeczkowanie macicy pod narkozą. Od porodu tylko 2 i pół dnia w domu, a Mała dzisiaj kończy już 2 tygodnie... Planowo wyjdę chyba w poniedziałek, o ile znowu coś się nie stanie Mam już dosyć wenflonow, bólu i tego wszystkiego... Na szczęście córeczka jest grzeczna i cudowna...
Duuużo zdrówka i żebyście wróciły do domku w poniedziałek :yes:
 
Położyli mnie na patologii, ale przed obiadem to raczej nic nie zaczynają robic. Coś czuję że dzisiaj nic się nie wydarzy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
Myśl pozytywnie,już jesteś w szpitalu ;).do porodu coraz bliżej z każdą chwilą :D
 
Mój właśnie jak odbijam go w pionie to odrazu mega paw [emoji15] a jak leży na boczku to tak spokojnie lekko się ulewa wiec sama nie wiem co dla niego lepsze [emoji854]. I szczerze wcześniej tak się nie działo od wczoraj jakoś gorzej , nawet jak pije to wylewa za siebie mleczko i cały mokry [emoji205]. Myśle ze muszę go poobserwować i w razie co iść do lekarza i zmienić mleko bo może mu nie pasuje [emoji51]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Obserwuj też wyproznienia.położna mówiła że siku minimum 6x na dobę a kupki przy sztucznym mleku mogą być 1x na 3 dni i to normalne.jak coś będzie rzadziej to też trzeba skonsultować z lekarzem. Może to być jakoś powiązane z ulewaniem.czasem lepiej niepotrzebnie sprawdzić i zadawać pytania niż się martwic.lepiej żeby mama była spokojna niż zestresowana;-) ;)
 
Kasieks właśnie mokrych pieluch mam bardzo dużo a kupa co 1/2/3 dni naprawdę jak w totolotku ale za to taka mega zawsze po same pachy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Emol i Olisiaa kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji256]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy waszym dzieciaczkom tez się strasznie ulewa? Mój wczoraj puścił takiego pawia ze całe mleko zwrócił [emoji15] i ogólnie ostatnio po karmieniu długo pluje aż strach go odłożyć [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój od urodzenia dwa razy tak mocno ulał! Ale póki co ładnie mu się odbija i po butelce i po cycu (choć po cycku nie zawsze)! Ja się tylko martwię,czy kolki dostanie :/ Jak się gdzieś wybieram i mam mało czasu to dostaje moje mleko z butli! A w nocy czasami jak usypia przy cycu a ja już nie mam siły co pół godziny wstawać dostaje mleko w proszku! I tak jak np.dziś wieczór i popłakuje co chwile! A ja się obwiniam,że powinnam tylko cyca dawać a nie na przemian z butlą :/ Kurde już nie wiem!
 
Do góry