reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
To wstrzelona idealnie. Joaszka szanse ogromne. A przy IUI to nasienie bardzo dobre. Odpoczywaj teraz.
Justyna właśnie wkurza mnie to, że mój organizm jest już chyba zmęczony byciem kobietą i tymi wszystkimi zabiegami. Już od jakiegoś czasu cały czas mnie coś boli jak nie jajnik to macica, jak nie macica to...itd.
 
reklama
U mnie niezbyt po monicie najwięcej po 14 mm jescze mi dołożyła zastrzyki przez 2 dni i w piątek monitoring niestety w tym cyklu nie zrobią mi inseminacji bo ja na nfz a ten lekarz urlop wiec niezbyt wiadomość
 
O łał, no to lipa. Przykro mi. I nie powiedzieli Ci, że urlop? Ja w zeszłym miesiącu tak miałam i nie brałam dlatego wspomagaczy. Dałam jajnikom odetchnąć. Sprawdzałam tylko co i jak. A u was starania naturalne mają szanse, mąż w miarę dobre żołnierzyki?
 
U mnie niezbyt po monicie najwięcej po 14 mm jescze mi dołożyła zastrzyki przez 2 dni i w piątek monitoring niestety w tym cyklu nie zrobią mi inseminacji bo ja na nfz a ten lekarz urlop wiec niezbyt wiadomość
Szkoda[emoji20]ale zostają naturalne staranka[emoji6]

Jakie ilości nasienia miałyście podawane po preparatyce?

Kurcze czemu ten spadek koncentracji? Z 18 mln na 12...
Wtedy 4 dni abstynencji. Teraz 3...Niby im dłuższa przerwa tym większa ilość.. Ale znów ruch i budowa gorsze...Budowy do iui nie robili teraz,ale ruch był lepszy -A 10% a wtedy 4.3...
Więc ruch się poprawił a ilość spadła...

Mamy poprawic najlepiej dziś...a ja totalnie nie w nastroju i nie wiem czy M da radę...rano nie ma szans bo wstaje o 4...

Też mialyscie śluz podbarwiony lekko krwią?

Leżałyście po trochę? Ja może z 10 min...nic nie wyciekło to chyba ok...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O łał, no to lipa. Przykro mi. I nie powiedzieli Ci, że urlop? Ja w zeszłym miesiącu tak miałam i nie brałam dlatego wspomagaczy. Dałam jajnikom odetchnąć. Sprawdzałam tylko co i jak. A u was starania naturalne mają szanse, mąż w miarę dobre żołnierzyki?
Mąż ma bardzo dobre nasienie także jakaś szansa jest oby urosły
 
Mąż ma bardzo dobre nasienie także jakaś szansa jest oby urosły

No to dobrze. Mojego jest na granicy normy. Zywotnosc I ruchliwosc srednia. Skoro u ciebie swietne to jest wieksza szansa niz u mnie. Trzymam kciukasy oby urosly. Naturals jeszcze fajniej gdyby sie udal. A jak nie to jajniki rozkreca sie na przyszly miesiac. Ja staram sie tak podchodzic w tym cyklu. Bo jesli ten I kolejny miesiac nie wyjdzie to chyba zmieniamy miejsce I lekarzy I od nowa sie przeswietlamy.
 
Szkoda[emoji20]ale zostają naturalne staranka[emoji6]

Jakie ilości nasienia miałyście podawane po preparatyce?

Kurcze czemu ten spadek koncentracji? Z 18 mln na 12...
Wtedy 4 dni abstynencji. Teraz 3...Niby im dłuższa przerwa tym większa ilość.. Ale znów ruch i budowa gorsze...Budowy do iui nie robili teraz,ale ruch był lepszy -A 10% a wtedy 4.3...
Więc ruch się poprawił a ilość spadła...

Mamy poprawic najlepiej dziś...a ja totalnie nie w nastroju i nie wiem czy M da radę...rano nie ma szans bo wstaje o 4...

Też mialyscie śluz podbarwiony lekko krwią?

Leżałyście po trochę? Ja może z 10 min...nic nie wyciekło to chyba ok...
Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw sie tak. To dobre wyniki I dobra Iui. Bardzo dobry moment podania. Szczesciara, mi takiego nie udalo sie zlapac. Ta krew to moze wlasnie owu. Mialam plamienia przy owu. Mogl tez cie gdzies lekko kujnac. Plemnikow wystarczy. I po przygotowaniu sa jak na spedzie. Jak by byly przytulanki to bys wiedziala ze zrobilas wszystko I zawsze mozna myslec ze wtedy sie udalo. Ale z drugiej strony nie da sie na sile. Wiem cos o tym. Ostatnia moja klotnia z m. to potwierdza.
 
Szkoda[emoji20]ale zostają naturalne staranka[emoji6]

Jakie ilości nasienia miałyście podawane po preparatyce?

Kurcze czemu ten spadek koncentracji? Z 18 mln na 12...
Wtedy 4 dni abstynencji. Teraz 3...Niby im dłuższa przerwa tym większa ilość.. Ale znów ruch i budowa gorsze...Budowy do iui nie robili teraz,ale ruch był lepszy -A 10% a wtedy 4.3...
Więc ruch się poprawił a ilość spadła...

Mamy poprawic najlepiej dziś...a ja totalnie nie w nastroju i nie wiem czy M da radę...rano nie ma szans bo wstaje o 4...

Też mialyscie śluz podbarwiony lekko krwią?

Leżałyście po trochę? Ja może z 10 min...nic nie wyciekło to chyba ok...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie pamiętam dokładnie ilości podawanego nasienia, ale na pewno było to dosłownie w granicach kilku mililtrów - podawane są tylko najlepsze z najlepszych, dlatego też nie ma potrzeby aplikacji większej ilości :) Mi tutaj na forum koleżanka poleciła żeby Małż przed oddaniem nasienia wypił esspreso, colę lub jakiegoś cukierka kopiko, nie wiem czy to akurat Nam pomogło ale plemniki skoczyły do 39 % w ruchu A :)
Śluz może być podbarwiony owulacją właśnie ( oby ).
Ja po iui leżałam 10 minut z nogą na nogę.
POWODZENIA ! :*
 
reklama
Nie pamiętam dokładnie ilości podawanego nasienia, ale na pewno było to dosłownie w granicach kilku mililtrów - podawane są tylko najlepsze z najlepszych, dlatego też nie ma potrzeby aplikacji większej ilości :) Mi tutaj na forum koleżanka poleciła żeby Małż przed oddaniem nasienia wypił esspreso, colę lub jakiegoś cukierka kopiko, nie wiem czy to akurat Nam pomogło ale plemniki skoczyły do 39 % w ruchu A :)
Śluz może być podbarwiony owulacją właśnie ( oby ).
Ja po iui leżałam 10 minut z nogą na nogę.
POWODZENIA ! :*
Objętość to jedno[emoji6]właśnie M mówił że trochę mało mu wyszło...ale nie podali objętości próbki...Poprzednio było 3.5 mililitra objętość koncentacja 18 mln/ml (norma 15) i w całości 63 mln (norma 39 mln).

Teraz podali tylko że kobcentracja była 12 mln na ml przed preparatyka,w tym 10 % ruch A i 20 % ruch B 20 %.
A podali 7 mln...

Teraz się martwię że za wcześnie była iui...bo niby na usg wyglądało że lada chwila będą pękać ale niby po zastrzyku to 36 h...Czyli mogą pęknąć gdzieś ok.północy dziś
A jak te wszystkie kijanki już dawno popadały?

Poprawka była. Choć nie wiem co tam zostało jak dziś rano już raz było oddane nasienie ..


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry