reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No i ogólnie teraz nie wiem jaka morfologia...ponoć do iui się nie określa bo też nie wyselekcjonują aż tak dokładnie jak do in vitro...
Była obniżona ale 2 % z 63 mln to nie 2% z 7 mln...

Chyba muszę trzymać się tego że potrzebny tylko jeden[emoji6]i że trafiły pod "sam nos" i aż 2 "panny" to może któraś się spodoba[emoji1]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Objętość to jedno[emoji6]właśnie M mówił że trochę mało mu wyszło...ale nie podali objętości próbki...Poprzednio było 3.5 mililitra objętość koncentacja 18 mln/ml (norma 15) i w całości 63 mln (norma 39 mln).

Teraz podali tylko że kobcentracja była 12 mln na ml przed preparatyka,w tym 10 % ruch A i 20 % ruch B 20 %.
A podali 7 mln...

Teraz się martwię że za wcześnie była iui...bo niby na usg wyglądało że lada chwila będą pękać ale niby po zastrzyku to 36 h...Czyli mogą pęknąć gdzieś ok.północy dziś
A jak te wszystkie kijanki już dawno popadały?

Poprawka była. Choć nie wiem co tam zostało jak dziś rano już raz było oddane nasienie ..


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Po pregnylu pęka 24-48. Po pierwszym pękał mi po 48, po drugim 36 h a po trzecim chyba nawet 24 h. Pęka jeśli pęcherzyk jest już gotowy, a jeśli owulacja blisko to pęka szybciej. Skoro lekarz mówił, że w trakcie to pewnie tak było.
Zachodzą w ciążę ze znacznie mniejszą ilością. Teraz tylko czekanie, odpoczynek, nadzieja...
 
Po pregnylu pęka 24-48. Po pierwszym pękał mi po 48, po drugim 36 h a po trzecim chyba nawet 24 h. Pęka jeśli pęcherzyk jest już gotowy, a jeśli owulacja blisko to pęka szybciej. Skoro lekarz mówił, że w trakcie to pewnie tak było.
Zachodzą w ciążę ze znacznie mniejszą ilością. Teraz tylko czekanie, odpoczynek, nadzieja...
Odpoczynek? Jeszcze ponad tydzień urlopu. Wolałabym chyba iść do pracy[emoji6]
Nadziei jakoś brak...skoro tyle czasu nic to czemu teraz by miało się udać?

Trochę zła jestem bo w sumie nie ustaliłam z lekarzem co dalej...niby na pierwszej wizycie było że 3 iui na drożnym i wtedy ew.laparoskopia

Ale nie mam recepty na leki stymulacji. I jak pójdę po receptę to będzie za późno,cykl w plecy (choć i tak planowałam miesiąc przerwy bo wrzesień w pracy jest zawsze gorący)i policzy 200 za samą receptę...

A gdzie reszta dziewczyn?[emoji6]kto na monit? Kto iui? Naruralsy?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odpoczynek? Jeszcze ponad tydzień urlopu. Wolałabym chyba iść do pracy[emoji6]
Nadziei jakoś brak...skoro tyle czasu nic to czemu teraz by miało się udać?

Trochę zła jestem bo w sumie nie ustaliłam z lekarzem co dalej...niby na pierwszej wizycie było że 3 iui na drożnym i wtedy ew.laparoskopia

Ale nie mam recepty na leki stymulacji. I jak pójdę po receptę to będzie za późno,cykl w plecy (choć i tak planowałam miesiąc przerwy bo wrzesień w pracy jest zawsze gorący)i policzy 200 za samą receptę...

A gdzie reszta dziewczyn?[emoji6]kto na monit? Kto iui? Naruralsy?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Każda z nas jest taka mądra żeby radzić drugiej, a jak przychodzi co do czego to sama mało się nie posika ze zniecierpliwienia. Ja dziś radzę tobie a za tydzień sama będę dostawać świra. Pewnie jeszcze większego. Ale my baby jesteśmy śmiesznie skonstruowane :)
 
po iui ale pierwszy raz miałam tak że miałam krew w śluzie płodnym i powiedziałam dr bo od soboty w nocy obudził mnie ból brzucha potem niedziela cały dzień leżałam bo tak mnie brzuch bolał ale wiem że rano w niedzielę pękł pęcherzyk bo dr zrobił usg i mówił ze musiały co pęknąć bo masa płynu i ta krew to idealny objaw pęknięcia a śluzu rzeczywiście bardzo dużo było . :)
 
po iui ale pierwszy raz miałam tak że miałam krew w śluzie płodnym i powiedziałam dr bo od soboty w nocy obudził mnie ból brzucha potem niedziela cały dzień leżałam bo tak mnie brzuch bolał ale wiem że rano w niedzielę pękł pęcherzyk bo dr zrobił usg i mówił ze musiały co pęknąć bo masa płynu i ta krew to idealny objaw pęknięcia a śluzu rzeczywiście bardzo dużo było . :)
A iui kiedy było? Ile plemników Ci podali?
Trzymam kciuki![emoji6]

Ja miałam delikatnie zabarwiony śluz zaraz po iui ale to pewnie po cewniku ta krew...

Nie wiem czy pekly-podobno były w trakcie/tuż przed...
Nadal jednak czuję jajniki i mam śluz płodny choć jak głębiej sięgnąć to już taki biały progesteronowy...

Lekarz nic nie mówił o sprawdzaniu. Bo co to da? I tak już nie zrobię 2 raz iui...
Jak mają pęknąć to pękną. Ale ciekawość zżera...

Dziś też przydałoby się poprawić...tylko tyle czasu nic to co tam z tej natury da...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny po wielu miesiącach. Nie było mnie na forum prawie 4 miesiące. Przypomnę że w marcu miałam usuwają endometrioze oraz sprawdzanie drożności jajowodow, przygotowaliśmy się do inseminacji ponieważ ww klinice odebrano nam nadzieję na naturalne poczęcie. W czasie mojej nieobecności zaliczyliśmy z mężem powrot do Polski. Zarejestrowalismy się w klinice w Szczecinie zeby moc kontynuować nasze starania. Dużo się działo od momentu powrotu , głową myślami była gdzie indziej. Wizyta była umówiona na 26.06 a 23.06 wykonałam test który był pozytywny. Zdarzył się cud który trwa do dzisiaj, termin mamy na luty. Chciałam Wam dziewczyny dodać otuchy bo okazuje się ze cuda są wśród nas i życzę każdej z Was takiej niespodzianki. Najtrudniej było słuchać rad "przestań o tym myśleć" ta rada ma swoją rację oby każda z Was znalazla coś co zapełni wasza głowę innymi myślami. Życzę powodzenia
 
Do góry