reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej Dziewczyny przepraszam,że was zaniedbywałam tak długo ale sporo się działo u mnie.Aguska 11 w pierwszej ciąży nie mogłam współżyć w tej tez nie.Ale o tym nie myślałam nawet bo martwiłam się o dziecko.
Miałam mieć wizytę 11.09. niestety od kilku dni boli mnie bardziej brzuch wizytę mam przełożona na jutro.Z nerwów nie mogę sobie poradzić tym bardziej, że w tamtym tygodniu nie brakowało mi emocji z powodu śmierci babci.Bardzo to przeżyłam martwię się teraz czy to nie ma wpływu na obecną sytuację.Nie wiem jak wytrzymam do jutra
Wyrazy współczucia z powodu babci. Z maluszkiem bedzie wszystko w porządku trzymam mocno kciuki :*
 
reklama
Ja jutro idę do lekarza na prywatną wizytę aby potwierdzić ciąże i może uda się zobaczyć maluszka. Na serduszko jeszcze nie liczę ale to różnie bywa. według om to mamy 6 tydzień (5+5). Dzisiaj byłam prawie cały dzień z mała na spacerze korzystałyśmy z pogody. Współżyłam z mężem ale jakoś mnie to nie kręciło mam nadzieję, że to się zmieni. Bardziej dokuczają mi zawroty głowy i duszności.
 
Coraz nas tutaj wiecej :) .. Ciezko z wszystkimi postami nadarzyc..
Jesli chodzi o " zbliżenia" z moim mężem to od czasu ciąży przezywamy mocna fascynacje sobą, ciężko nam sie od siebie oderwac ... To chyba przez to ze w czasie ciąży wiecej krwi dopływa do strategicznych części naszego ciała;).
Mam pytanko :
Czy wiecie moze jak wyglądają kąpiele w ciąży?
Ja uwielbiam leżeć w cieplej wodzie z babelkami, to bardzo mnie relaksuje, ale slyszalam, ze nie jest to dobre dla rozwoju malenstwa, wiec obecnie pozegnalam sie z wanna. A wy dziewczyny co myslicie w tym temacie?
 
Jeśli chodzi o kąpiel to marzy mi się ale to tylko marzenie bo mamy brodzik :( Moja położna raczej w poprzedniej ciąży odradzała więc nie wiem, chociaż sa różne opinie na ten temat .
 
Ja preferuję prysznic. Kąpiel zrobiłam kiedyś dwukrotnie przed samym rozwiązaniem w celu złagodzenia bólu związanego ze skurczami.

Dziewczyny. Nieśmiało przypominam że powstał nowy wątek: kalendarium. Wszystkie te które chcą podzielić się swoimi datami wizyt, badań etc. zapraszam do umieszczania postów :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja preferuję prysznic. Kąpiel zrobiłam kiedyś dwukrotnie przed samym rozwiązaniem w celu złagodzenia bólu związanego ze skurczami.

Dziewczyny. Nieśmiało przypominam że powstał nowy wątek: kalendarium. Wszystkie te które chcą podzielić się swoimi datami wizyt, badań etc. zapraszam do umieszczania postów :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za przypomnienie, nie mialam pojęcia, ze takowy istnieje :)
 
reklama
Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
 
Do góry