reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy nagatywny.

MonikaMamaAdy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2022
Postów
27
Cześć wszystkim. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Owulację miałam 3/4 grudnia. Okres mam dostać w niedzielę. Robiłam test ciążowy dwa dni temu z porannego moczu, test pink płytkowy i wyszła druga kreska bardzo bardzo blada, ledwo zauważalna ale była. Dziś zrobiłam test w pośpiechu po pracy około godziny 17. Test pink tym razem strumieniowy, robiłam pierwszy raz strumieniowy i nie przeczytałam ulotki, po nasiusianiu nie zamknęłam go tylko zostawiłam otwarty. Test wyszedł negatywny. Czy jest możliwe że test został wykonany niepoprawnie lub nie wykrył ciąży bo nie robiłam z porannego moczu? Od ponad tygodnia boli mnie brzuch jak na okres i dziwnie się czuję, byłam pewna że tym razem się udało. :( Czy jest dla mnie jeszcze szansa na dwie kreski? :(
 
reklama
Cześć wszystkim. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Owulację miałam 3/4 grudnia. Okres mam dostać w niedzielę. Robiłam test ciążowy dwa dni temu z porannego moczu, test pink płytkowy i wyszła druga kreska bardzo bardzo blada, ledwo zauważalna ale była. Dziś zrobiłam test w pośpiechu po pracy około godziny 17. Test pink tym razem strumieniowy, robiłam pierwszy raz strumieniowy i nie przeczytałam ulotki, po nasiusianiu nie zamknęłam go tylko zostawiłam otwarty. Test wyszedł negatywny. Czy jest możliwe że test został wykonany niepoprawnie lub nie wykrył ciąży bo nie robiłam z porannego moczu? Od ponad tygodnia boli mnie brzuch jak na okres i dziwnie się czuję, byłam pewna że tym razem się udało. :( Czy jest dla mnie jeszcze szansa na dwie kreski? :(
Teoretycznie jeżeli ten poranny wyszedł z lekką kreską, to ten po 48h powinien mieć grubą krechę, bo hcg w organiźmie Ci się powinno podwoić. Ale zrobiłaś go niezgodnie z zaleceniami, więc na dwoje babka wróżyła 🤷‍♀️
Idź po prostu jutro do labu i zrób betę, to będziesz wiedzieć na 100%.

PS. Zakładanie kolejnych tematów naprawdę niczego nie zmieni.
 
Do góry