reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
San.zak z tym lataniem to kwestia indywidualna. Sama będąc w 5 tyg potem 9 tyg miałam 4 loty i to takie 10h. I nic mi nie było. Ale znając życie jest to pewnie kwestia indywidualna.
Buniczek, podziwiam za konsekwencje. Ja niby z natury jem mało, niskokalorycznej ale oczywiście podjadam, często podjem owoc czy czasem ciasteczko ;) arenie potrafię sobie tego odmówić. Ja mam minerały w środku normy, nie wiem czy bardziej nie suplementowac czy może jeść więcej nabiału [emoji57]
Leeleeth, szybko synek przyniósł choróbsko. Cóż, witamy wrzesień,nie dosyć ze adaptacja to jeszcze czyhające choróbska. Karmienie piersią daje spora ochronę, wiec Emilek powinien być bezpieczny. Ale w razie czego pilnuj żeby starszy syn za blisko do noworodka nie podchodził.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kruszynka ja też bym nie szła już patrzeć czy pęcherzyk pękł.
San.zak wg. mnie jest spora szansa na zaciążenie przy tym sposobie działania, wychodzą 2 stosunki w plodne. Ja teraz spróbuje 1 stosunek w płodne a nie czekanie na 0+12.
Imama dzięki za wyjaśnienia :)
Leeleth fajnie ze jesteś już w domu, powoli się wszystko poukłada, choć wiem że masz teraz pelne ręce roboty.
A jak się czujesz po porodzie?psychicznie leppiej?babyboom Cię nie chwyta?
 
Buniczek, odważnie ;) ja jeszcze w kolejnym cyklu spróbuje o+12. Ile cykli starankowych masz już za sobą?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Buniczek ja też teraz dzialalam 1 raz w płodne. Miałam zaraz po pozytywie A wyszło że trafiłam w owu albo zaraz po. I jak coś wyjdzie z tego to będzie synek jak malowany. :-D ale ciężko trafić jest właśnie w O+12 bo według niektórych źródeł kom.jajowa żyje tylko 12 godz. I przez krótki czas jest zdolna do zapłodnienia.
Gościa a jak u Ciebie? Jest @?
 
Dziewczyny żadna tutaj nie zaszła w ciąże metoda o+12 niestety. A nie jedna na samym początku próbowała. Jedna jakaś o niku na A z abstynecja jej się udało ale to było chyba o+6 bądź 8. Niestety ciąże straciła. Myśle ze znikome szanse na to ze się trafi. Uważam ze porostu tym co by się udało to kwestia złego obliczenia i wstrzelenia się w sama owu bądź pare h po. Ja z odstępu długiego mam syna a wg badań ostatnich Ladycomp to w sama owu więcej dziewczynek się rodzi. Wiec Marzycielka ja to chłopców w owu nie obstawiam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marzycielka, u mnie dzisiaj 12 dpo. Spadek tempki, czekam na 1dc i do roboty ;)
Imama, ja mam ladycompa i pokazuje mi on największe szanse na dziewczynkę podczas ovu i 1 dzień po.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry