reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


PAŹDZIERNIK

12 - gos1512 - histeroskopia
12 - Candygirl600 - IUI
12 - joaszka - monitoring cyklu
13/14 - joaszka - IUI
16 - zuzik85 - wizyta w klinice i plan na IUI
18 - justynaszatanka - I monitoring cyklu
20 - ewa199 - laparoskopia

Joaszka - IUI

LISTOPAD

Jolancik - laparoskopia i chromoturbulacja
Evelevel - wizyta wstępna po skierowania na badania wirusowe przed IVF
zuzik85 - być może IUI

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 

No trochę to dziwne bo właśnie testy z krwi są 100% pewnością czy jest się w ciąży czy nie. Nie rozumiem podejścia lekarza, ze nie wierzy w testy z krwi [emoji12] jaki był dokładnie wynik tej bety?
Ja bym go powtórzyła dzisiaj albo jutro już w lepszym laboratorium w takim razie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zuzik85 dziekuje za mile slowa, to bardzo przyjemne wejsc na forum i zobaczyc siebie, ze ktos trzyma za mnie kciuki Ja juz po iui, dokladnie o 12:28 widzialam na monitorku Iui byla na pękniętym, moj lekarz powiedzial ze owulka byla niedawno bo był płyn i ze jego zdaniem wstrzeliliśmy sie ale wiadomo, musimy uzbroic sie w cierpliwosc . Teraz troszkę plamię ale uprzedził mnie o tym
 
@zuzik85 dziekuje za mile slowa, to bardzo przyjemne wejsc na forum i zobaczyc siebie, ze ktos trzyma za mnie kciuki Ja juz po iui, dokladnie o 12:28 widzialam na monitorku Iui byla na pękniętym, moj lekarz powiedzial ze owulka byla niedawno bo był płyn i ze jego zdaniem wstrzeliliśmy sie ale wiadomo, musimy uzbroic sie w cierpliwosc . Teraz troszkę plamię ale uprzedził mnie o tym

Trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz jestem w domku :) endometrium polipowate wiec usuneli mi te polipy. Prawy jajowod ok ale lewy nie reaguje na zmiany cisnien i nie wiem co dalej. Mam przy nastepnym cyklu zglosic sie do mojego lekarza i on ustali co dalej :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zuzik85 dziekuje za mile slowa, to bardzo przyjemne wejsc na forum i zobaczyc siebie, ze ktos trzyma za mnie kciuki Ja juz po iui, dokladnie o 12:28 widzialam na monitorku Iui byla na pękniętym, moj lekarz powiedzial ze owulka byla niedawno bo był płyn i ze jego zdaniem wstrzeliliśmy sie ale wiadomo, musimy uzbroic sie w cierpliwosc . Teraz troszkę plamię ale uprzedził mnie o tym

To teraz tylko 2 tyg oczekiwania i trzymania kciukow[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Candygirl600 to kciuki![emoji6]
A ja jutro iui. Pęcherzyki są 2 -po jednym na każdym jajniku. Boję się żeby do jutra nie pękły bo już 22 i 24 mm. W tym cyklu trochę szybciej urosły takie...ostatnio iui miałam w 14 dc
Endo 13 mm. Dostałam Ovitrelle i tym razem receptę na dupka...
A,i iui będzie robił jeszcze inny lekarz...wkurza mnie to trochę ale co poczac...tym razem kobieta.
Jeden stres za mną -urosły i jeden jest po drożnej stronie. Teraz stres żeby za szybko nie pękły i żeby nasienie było w miarę ok...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry