reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele w ciąży

Dołączył(a)
22 Wrzesień 2017
Postów
12
Drogie mamy,
stwierdziłam, że ciąża to odpowiedni czas, zeby przypieczętować nasz związek jeszcze mocniej i, uwaga, niedługo planujemy ślub. W związku z tym brzuchatka szuka odpowiedniego garniaka dla narzeczonego. Powiem wam szczerze, ze ja w sukience wyglądam jak wieloryb, to chcę, żeby chociaż mój facet dobrze wyglądał. Koleżanka poleciła mi *spam* stronę i garnitury od Suitsquare, bo mówi, że sprawdzone i że sama kupowała. Tylko, że na tej stronie wybór jest ogromny i nie wiem na co się zdecydować. Pomóżcie mi dobrać kilka to może jakiś mi przypasuje.
Z góry dzięki Dziewczyny i trzymajcie kciuki !
 
reklama
8 miesięcy nam zostało :D Chodziliśmy, patrzeliśmy, ale jakoś tak nic nie wyglada zachwycająco. A wiadomo jacy są faceci - 15 minut popatrzy i powie, że nic mu się nie podoba albo powie "to Ty mi wybierz, ja się nie znam" :D i taka gadka
Masz rację. Z facetami zakupy to z zegarkiem w ręku. Może i jak koleżanka zasugerowała smoking dobry? Chociaż teraz byłam na weselu to taki granatowy jasny, wrecz niebieski miał pan młody, typu slim. Hm..jak 8 miesięcy to wypada w lato, to coś jasnego może być. Ale żeby było modnie to poczekałabym jeszcze na nową kolekcję wiosna lato 2018. :) Bo nie trzeba wielu przymiarek facetom. Jedynie gdyby trzeba było skrócić rękawy czy nogawki,więc nie spieszyłabym się jeszcze. A jak z Twoją kreacją ? :)
 
Masz rację. Z facetami zakupy to z zegarkiem w ręku. Może i jak koleżanka zasugerowała smoking dobry? Chociaż teraz byłam na weselu to taki granatowy jasny, wrecz niebieski miał pan młody, typu slim. Hm..jak 8 miesięcy to wypada w lato, to coś jasnego może być. Ale żeby było modnie to poczekałabym jeszcze na nową kolekcję wiosna lato 2018. :) Bo nie trzeba wielu przymiarek facetom. Jedynie gdyby trzeba było skrócić rękawy czy nogawki,więc nie spieszyłabym się jeszcze. A jak z Twoją kreacją ? :)
zgadzam się, lepiej poczekać na nową kolekcję, tym bardziej jeśli chcesz modnie ubrać przyszłego męża. pozdrawiam
 
reklama
Smoking jest strojem wieczorowym i błędnie proponuje sie go panom młodym, chyba ze ślub jest po 18, bo od tej godziny nosi sie smoking. Są tez takie pólśrodki jak garnitury smokingowe. A przy okazji, skoro wyglądasz w sukience jak wieloryb nie wolisz zaczekać ze ślubem aż dzidzius sie urodzi? :)
 
reklama
Śluby są przeważnie ok 16 17 a wesele do rana, więc chyba się nie ma co czepiać o godzinę różnicy. Niemniej mój mąż występował w smokingu i wyglądał rewelacyjnie a modne garnitury miała połowa gości więc ciężko żeby Pan młody się wyróżniał wśród gości np. w modnym kolorze będzie co drugi.
W sumie to tez zależy w czym twój narzeczony się dobrze będzie czuł bo powinien się czuć na własnym weselu swobodnie.
 
Do góry