reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No właśnie nasi znajomi robili badania prenatalne prywatnie, no i okazało się że mały ma poważna wadę serca.
Byli przygotowani na wszystko i rodzili w odpowiedniej klinice żeby zaraz była pomoc w razie w.
Już to zresztą tu pisałam a propos tych badań...
Wady serduszka widać juz na tym pierwszym genetycznym? Ja myślałam, że to pierwsze wskazuje na ewentualne choroby genetyczne, a ocena stanu narządów wewnętrznych ma miejsce dopiero podczas drugiego badania po 20 tc.
 
reklama
Wady serduszka widać juz na tym pierwszym genetycznym? Ja myślałam, że to pierwsze wskazuje na ewentualne choroby genetyczne, a ocena stanu narządów wewnętrznych ma miejsce dopiero podczas drugiego badania po 20 tc.
Nie na tym 2gim, połówkowym USG to wykryto, potem mieli inne testy robione..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam drogie koleżanki ja też dziś do pracy ale dopiero na 13...chciałam zrobić dziś badania ale się zapomniałam i wypilam wodę z miodem i cytryną...ech zgonie to na hormony [emoji12]
Miłego dzionka wszystkim życzę..
Ups...nie zamknęłam przed chwilą drzwi do mieszkania....I zjebka [emoji13]
A to dopiero początek dnia....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jednak się pomyliłam,wszystko zęby zdrowe :-) :)tylko dziaslo się odsłoniło i dlatego bardziej wrażliwe jest.kolejna wizyta za pół roku
Ja też mam ostatnio bardzo wrażliwe dziąsła A jedynym miejscu i mam nadzieję że nic tam się nie dzieje...chcę iść do dentysty koniec listopada lub grudniu

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Warto mity korygować i błędne przekonania.. Ja np nie lubię bawarki i gdybym miała się niepotrzebnie katować i po kilku tyg picia z nadzieja na polepszenie laktacji dowiedzieć, że to nic nie daje.. chyba bym się pochlastała [emoji23] choć na tym forum trzeba uważać bo ost na innym wątku ośmielam się (bezczelna!) Zwrócić lasce na diecie! uwagę, że niejedzenie po 18 to mit już dawno obalony i to tysiąc razy (bo się chwaliła że po 18 nic nie je i bardzo nam to poleca bo już dzięki temu schudła).. jaka zjebe dostałam że przemądrzała jestem i w ogole. Też podesłałam kilka linków obalajacych ten mit to mnie skwitowała "nie będę z Tobą dyskutować bo widzę że i tak wiesz lepiej i Twoja racja zawsze musi być ba wierzchu " [emoji23] także ten..


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mamy mieć pokarm to będziemy go mieć a jak nie to nie . Różnie w życiu bywa. Tak jak moja teściowa twierdzi ze jak ktoś ma małe piersi to nie będzie mieć pokarmu ze tylko w duży jest... jak jej powiedziałam ze moja babcia przy rozmiarze 85E nie miała ani kropki pokarmu przy obu córkach to już noc się nie odezwala... chyba tak sobie tłumaczyła ze ona prawie biustu nie ma i pokarmu tez nie miała.
Ja przy synku miałam taką ilość ze mogłam cały oddział noworodków wykarmic...
A ta dziewczyna tym nie jedzeniem po 18 to chyba zaglodzic się chce [emoji23] 2h przed spaniem powinno się zjeść ostatni posiłek... niektórzy ludzie to ciemnogrod naprawdę.

My z synkiem dzisiaj spaliśmy do 9 :o szok. Nie umiem go oduczyć żeby nie przychodził się do mnie tulic w nocy co zasnie i go odloze to max po 5 min wraca... przecież jak przyjdzie jeszcze jeden maluch to jak ja będę z nimi funkcjonować. Będą na zmianę mnie budzić... ciemno to widzę.
Byliśmy na zakupach Zaraz biorę się za obiad. Mężowi za chciało się makaronu zapiekanego z twarogiem [emoji23] q

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ziewczyny posiadające dzieci w wieku 2-7, myślałam żeby się pokusić o coś takiego na Mikołaja dla siostrzenicy i siostrzeńca, sprawdził by się taki prezent, jak myślicie?
Ja bym się chyba z czegoś takiego ucieszyła jako dziecko.. A wiadomo Mikołaj się zbliża a nie chce szaleć z prezentami bo mamy inne wydatki teraz, a jakaś pierdołe bym chciała dzieciom dac
Znacie elfiego? Tutaj jest ich strona
Link do: Wideo / Film od Świętego Mikołaja dla Dzieci • Elfi • Prezent świąteczny 18 • Życzenia dla dziecka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry