reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

O mamo! Od samego patrzenia bym zjadła. Ja dziś upolowalam nowość w piekarni ;) wysłałam mężowi zdjęcie i on do mnie co to jest? A ja że nowosc w piekarni. Dobra była bardzo ale już na wyzygalam hahahah
1510766807-b37205f8e602548d-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mdlosci tylko rano potem lepi,)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie coś boli poprawej stronie i to chyba bliżej kości biodrowej niż zmacicy no i dodatkwo prawa pachwina ciągnie. Juz nie mowie o bólu glowy.

Ach musialam ponarzekać. A łeb mnie boli jak nie powiem co :-/ znowu musialam sie zdrzemnac bo bym nie wyrobila


Czyli wszystko jest Oki i Twoje maleństwo rośnie:)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Mnie też zaczęła boleć głowa :( póki co słabo ale boje się że zacznie mocniej, co proponujecie? Jakiś okład zimny ?
 
@Onaszczesliwa2018 ból biodra przeszedl. Rownoczesnie przeszedl mi ból głowy he he. I tylko znowu napiecie w podbrzuszu czuje. Rany jutro minie tydzien od pozytywnego testu [emoji173]

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png



Ja właśnie wróciłam od lekarza i serduszko bije i maleństwo ma się dobrze tak lekarka mówi także oby tak dalej :) jutro ogarnę temat z usg i dołączę. 1.12 kolejna wizyta :)
 
reklama
Do góry