reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Verq no są droższe ale tak liczę że kupię tutaj używany jakiś w bardzo dobrym stanie, tu w DE są te wózki popularne i dużo ludzi je odsprzedaje...zobaczymy czy się uda[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Jak masz taką możliwość to pewnie :) ja nawet o tej marce nie słyszałam, a w Anexie się zakochałam po wizycie w sklepie :p
 
reklama
Też mam na 19.04 :-) I tak jak u Ciebie owu przesunięta:-p

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam to samo. Długie cykle, około 34-36 dni i owulacja wystąpiła na 100% później niż w standardowych wyliczeniach.
Mi gin wpisał najpierw datę porodu na 08.04 z zaznaczeniem, ze raczej tydzien pozniej a podczas badania w 12t tylko to potwierdził i mam już wpisane 15.04
 
Witam rana :)
@LMax wlasnie sama sie zastanwiam nad pieluszkami wielorazowymi niby odrazu jest duzy wydatek ale juz sa do konca pieluchowania i z tego co widzialam jest to duza oszczednosc pieniedzy, moja koleznka uzywa i jest zadowolona :)
Wlasnie myślę o tym,z tym ze trzeba ich trochę mieć by moc przynajmniej automat załączyć z nimi, gdyż pewnie musza być prane osobno. No i nie sa one tania inwestycja... ale chyba sprobujemy.

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Wlasnie myślę o tym,z tym ze trzeba ich trochę mieć by moc przynajmniej automat załączyć z nimi, gdyż pewnie musza być prane osobno. No i nie sa one tania inwestycja... ale chyba sprobujemy.

nzjddqk3g9zni0wq.png
Moja kuzynka miała, po miesiącu sie poddala bo wystarczylo ze źle zalanolinowala na pierwszy raz i później cały czas jej przeciekaly. A do tego sam płyn i proszek do prania wkładów może zrujnować finansowo

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Jak masz taką możliwość to pewnie :) ja nawet o tej marce nie słyszałam, a w Anexie się zakochałam po wizycie w sklepie :p
Ja też zakochana w Anex[emoji1] koleżanki miały i zadowolone. Przemawia do mnie szczególnie waga stelaża z gondolą (2 piętro). Nic o tak niskiej wadze w podobnej cenie niestety nie ma. Ale ostatnio dowiedziałam się, że spacerówka nie rozkłada się do całkowitego poziomu. Czyli dzieciaczek zawsze trochę będzie podniesiony.

Ja też planuję w przyszłym miesiącu zakup rogala. Śpię dobrze, a nawet cudownie, nie przeszkadza mi kilkukrotne wstawanie do toalety. Dziewczyny nie panikujcie tak z tym spaniem na lewym boku. Można spać na prawym również, tak mówią ostatnie badania. Ja śpię jak mi wygodnie, poza spaniem na brzuchu. Jak się obudzę na wznak to też nie wpadam w panikę. Poza tym raczej się nie da całej nocy przespać na jednym boku, bo człowiek zdrętwieje cały. A w ciąży to już szczególnie. Także dajcie na luz, to nie powód do stresu[emoji12]

Tradycyjnie spacer za mną. Staram się codziennie te 45 min pomaszerować, czy pogoda czy deszcz. Najlepiej rano, żeby mieć z głowy. Bo potem to tylko obiad i kanapowanie z książką. Przymierzam się też do jakiś spokojnych ćwiczeń ale w domciu. A Wy się ruszacie coś???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie myślę o tym,z tym ze trzeba ich trochę mieć by moc przynajmniej automat załączyć z nimi, gdyż pewnie musza być prane osobno. No i nie sa one tania inwestycja... ale chyba sprobujemy.

nzjddqk3g9zni0wq.png
Jejuuu dziewczyny chce się Wam??? Rozumiem jak dziecko uczulone, ale tak z własnej woli to ja bym nigdy nie zdecydowała się. Rozumiem, że to Wasze pierwsze dzieci i chcecie jak najlepiej i najzdrowiej. Ale uwierzcie, na początku to nie będziecie wiadziały w co ręce włożyć, nie mówiąc już o spokojnej chwili dla siebie[emoji6] a tu sterta śmierdzących pieluch do prania i co tam się jeszcze z nimi robi... i pewnie wyprasować trzeba. OMG!!! Podziwiam jak się zdecydujecie chociaż spróbować[emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie myślę o tym,z tym ze trzeba ich trochę mieć by moc przynajmniej automat załączyć z nimi, gdyż pewnie musza być prane osobno. No i nie sa one tania inwestycja... ale chyba sprobujemy.

nzjddqk3g9zni0wq.png
Podziwiam bo ja bym wolala ten czas spedzic z maluszkiem niz bawic sie w pranie. A poza tym dziecko bedzie czulo mokro jak w sekunde nie zmienisz
 
Wiecie- mój tata np był zdeklarowanym przeciwnikiem pampkow- bo to chemia, bo uczula itd...dopóki nie dorobił się pierwszego wnuka...:-D Jak zobaczył jakie to szybkie to sam przyznał ze bawić się w wielorazowe z własnej woli to koszmar. Ale pewnie ze się da- moi rodzice dali rade prac tetry ręcznie nawet bo nie mieli przy pierwszym dziecku pralki. Ale opowiadają ze nie wiedzieli w co ręce włożyć :hmm:
 
reklama
Jejuuu dziewczyny chce się Wam??? Rozumiem jak dziecko uczulone, ale tak z własnej woli to ja bym nigdy nie zdecydowała się. Rozumiem, że to Wasze pierwsze dzieci i chcecie jak najlepiej i najzdrowiej. Ale uwierzcie, na początku to nie będziecie wiadziały w co ręce włożyć, nie mówiąc już o spokojnej chwili dla siebie[emoji6] a tu sterta śmierdzących pieluch do prania i co tam się jeszcze z nimi robi... i pewnie wyprasować trzeba. OMG!!! Podziwiam jak się zdecydujecie chociaż spróbować[emoji8]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha ale mnie rozbawilas[emoji23] W ta ponura pogodę potrzeba trochę śmiechu. No ale masz racje pewnie jest to czasochlonne. Narazie zbieram fakty na ten temat. A te pieluszki wielokrotnego użytku to nie trzeba prasować one wyglądają jak pampersy i maja wkłady. Nie zmienia to faktu,ze pewnie łatwiej jest z jednorazowka. Poza tym spotkałam sie z opinia, ze pieluchy pampers mogą być szkodliwe, i mogą zawierać ołów??? Slyszalyscie o tym? Szczerze nie zaglebialam sie w temat. Teraz po prostu szukam alternatywnych rozwiązań i tez jestem ciekawa czy to sie sprawdza. Z drugiej strony mnie mama wychowala na tetrach bo nie miała wyjścia i jakoś dala rade wiec jak bedzie trzeba to tez poradze [emoji12] Wiem wiem zaraz będą opinie ze to inne czasy były, z tym ze do niektórych rozwiazan z przed lat sie wraca[emoji5] - tylko mowie.

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Do góry