reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Korzystasz z aplikacji czy przeglądarka?

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Zazdroszczę Wam dziewczyny... Mnie od wczoraj wzięło... Prawie nic nie jem bo nie mam apetytu a jak już sobie nałożę normalna porcję to jak zjem pół tego to lece do toalety... Mam tak po obiedzie bo rano nie mam apetytu wiec mieszcze tylko kromke... W pracy jablko wepchne, po obiedzie bliskie spotkanie z toaleta a po tym już na kolację ochoty nie mam...
 
ja dostaję jakiejś paranoi.. normalnie brzuch non stop czuję, boli miesiączkowo, już nie kłuje.. :/ Strasznie źle się czuję :(
 
ja dostaję jakiejś paranoi.. normalnie brzuch non stop czuję, boli miesiączkowo, już nie kłuje.. :/ Strasznie źle się czuję :(
Spokojnie.....masz jakąś nospę pod ręką? Jeśli tak to chociaz z poł tabletki weź może pomoże.
Z tą nospą to dobry pomysł. Ja brałam na stałe 3xdz. od 21 tc. Maluchowi nie zaszkodziła i dzięki niej dotrwał do 38 tc.
f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
O no widzisz. Ja też bralam na stale od 20 tygodnia 2x1 albo 3x1 nospę forte. Odstawilam jak mi się 38 tydzien zaczął a i tak dzień przed terminem urodziłam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Do góry