reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ja mam niemały problem ale natury innego kalibru a mianowicie problemów z moją córką. I to dość konkretnie się zaczyna skoro nauczycielka napisała do mnie przez e dziennik.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png


A co ta twoja mała lobuzica narozrabiala? Niemartw sie nie ma rzeczy , spraw nie do wyjaśnienia a dzieci są tylko dziecmi :)
 
reklama
Dokładnie. Warto porozmawiać z nauczycielką. Powinna zwrócić uwagę na to co się dzieje w klasie. Może uda jej się poprowadzić tak zajęcia aby dzieci zbliżyć do siebie np. jakiś wspólny projekt przed Świętami lub praca w mniejszych grupach na lekzwiązana z jakimiś zajęciami tematycznymi. To często zbliża dzieci.
Elodia a masz możliwość zaprosić jakąś koleżankę po szkole do domu? Laura się widuje z nimi na podwórku?
No i tu leży problem. Bo zachęcam młodą, żeby jakąś koleżankę do domu zaprosila i jak tylko zacxynam temat to młoda go ucina. Tak jakby się bała. A co do rozmowy z nauczycielką....18 grudnia mamy wywiadówkę. Ale napiszę przez e dziennik do wychowawczyni i jakoś nakreślę jej sprawę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Mi też sie przykro zrobilo jak plakala i mowila ze kolezanki żadnej nie ma :-( tak bardzo chce mieć chociaż jedną koleżankę i cały czas jest sama. Ma tylko nas :-( a dzieci też widzą i jak jedno z jakiegoś zachowania się zaśmieje to potem wszyscy tą daną osobę wyśmiewają. W dodatku ocwny ma trochę słabsze niż rok twmu no ale materialu też więcej i trochę trudniejszy jest niż rok temu. Ale to nic. Ona tak się boi wszystkiego, boi się cokolwiek mówić bo chyba boi się że zareaguję krzykiem. A jak byla mlodsza to qielokrotnie widziala jak nade mna sie slownie znecano i wyzywano od szmat dziwek itp itd i to pewnie w niej głęboko siedzi :-( na naprawdę sporo przeszla. Niejeden dorosły by dostał na łeb przy takim bagażu doświadczeń. A to tylko dziesięcioletnie dziecko :-( tak.bardzo chciala jechac na szkolną wycieczke trzydniową w czerwcu....ale teraz się boję bo co jeśli pojedzie i trzy dni będzie tam sama z boku siedziala a reszta dziewczyn razem? Juz lepiej zeby ten czas spedzila ze mną bo samotna nie będzie przynajmniej. Kurka przepraszam ale się popłakalam. Chyba jej powiem wczesniej onmaluchu niż zamierzalam, niech chociaz tym się w klasie pochwali to może wtedy koleżanka jakaś się odezwie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png



A dopiero tutaj dojrzalam odpowiedz , sorki . Kurde biedne takie dziewczynki też aż mi gęsią skórką przeszła wyobrażam sobie co musisz czuć. Wiesz co ja nie wiem ale tak mi się wydaje że na twoim miejscu poszłabym do nauczycielki i z nia pogadałam jakby nie było Ona jest też odpowiedzialna za zintegrowanie grupy , a nie że dzieci próbuje sobie jakoś to samotne życie urozmaicić a Ona pisze Tobie skargi..rece opadaja
 
A ja już po becie do 16 wyniki tylko pech bo zwolnienia niechce mi rodzinna wystawić A inną rodzinną jest od poniedziałku teraz czekam do gina żeby się zapisać możliwie jak najszybciej

uwo9yx8dax5wct20.png
 
A dopiero tutaj dojrzalam odpowiedz , sorki . Kurde biedne takie dziewczynki też aż mi gęsią skórką przeszła wyobrażam sobie co musisz czuć. Wiesz co ja nie wiem ale tak mi się wydaje że na twoim miejscu poszłabym do nauczycielki i z nia pogadałam jakby nie było Ona jest też odpowiedzialna za zintegrowanie grupy , a nie że dzieci próbuje sobie jakoś to samotne życie urozmaicić a Ona pisze Tobie skargi..rece opadaja
Napisze do wychowawczyni z prośbą o spotkanie przed wywiadówką w grudniu

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Do góry