reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Uff, po jakichś 20 godzinach skurczy wreszcie mi minęło :) obeszło sie bez Scopolanu na noc. Jutro wizyta, ciekawe czy te skurcze zrobiły wrazenie na szyjce. Dzis tez brzuch troche twardnieje, ale to juz niemal nic względem wczorajszych akcji.

Dobrej niedzieli dziewczyny!
 
reklama
Uff, po jakichś 20 godzinach skurczy wreszcie mi minęło :) obeszło sie bez Scopolanu na noc. Jutro wizyta, ciekawe czy te skurcze zrobiły wrazenie na szyjce. Dzis tez brzuch troche twardnieje, ale to juz niemal nic względem wczorajszych akcji.

Dobrej niedzieli dziewczyny!
To dobrze bo tyle skurczy to może mega wymęczyć...
 
w nocy znowu powtórzył się ten upław gęsty. 31 tc trwa. wizytę mam w czwartek na usg III trym. więc podpytam lekarza od razu jak to tam wygląda na dole. nadal nogi skrzyżowane.
 
Miałam wizytę w37+1 . Zdjęcie krążka umówione na37+3 w szpitalu bo lekarz węższyl szybka akcje.
Do szpitala trafiłam dzień po wizycie z regularnymi smyrnieciami . Po zdjęciu krążka 4cm rozwarcia. Ale wszystko ucichło poszłam spać. W nocy obudził mnie skurcz o 1.30. O 3.30 zaczęliśmy rodzić a o 3.55 jaś był z nami.
Doktor dobrze wywezszyl 37+3 :)
Rzeczywiście sprawnie poszło, mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie. Jak narazie takie mam nastawienie
 
reklama
w nocy znowu powtórzył się ten upław gęsty. 31 tc trwa. wizytę mam w czwartek na usg III trym. więc podpytam lekarza od razu jak to tam wygląda na dole. nadal nogi skrzyżowane.
A czy te upławy są jakiegoś koloru takie np białe, czy takie jakby mleczne czy właśnie taka typowa galareta?? Bierzesz luteinę??
 
Do góry