olaaa7
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 6 Wrzesień 2017
- Postów
- 10 928
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Po poronieniu zrobiłam badania w kierunku trombofilii wrodzonej i samej choroby nie ma ale mam mutacje jednego genu przez co mam problem z przyswajaniem kwasu foliowego i witamin z grupy B.A jakimi badaniami można sprawdzić czy organizm przyswaja?
Ja biorę pragną plusJa biorę jeszcze falvit mama.
![]()
Właśnie niedawno poinformowałam mojego lubego, że należałoby zaplanować taki wydatek, bo słyszę same superlatywy i przy dziecku, zupkach i innych na bank się jeszcze przyda..
Mi lekarz polecił femibion uno na początek plus ja brałam mega dużo kwasu foliowego bo miałam już kilka miesięcy wcześniej ubytki.
Szkoda tylko, że cena z kosmosuMam tehrmomixa od pół roku i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niegoto genialne urządzenie!
Ja myślę, że spokojnie można wypić jedną kawę tym bardziej latteDziewczyny czy pijecie teraz kawę gdy juz wiecej ze w brzuszku rozwija się dzidziuś? W sumie u mnie ciaza jeszcze nie potwierdzona ale zastanawiam się czy powinnam sobie juz odmówic kawy.. piję tylko jedną dziennie w dodatku to takie bardzo słabe late. Myślicie ze moze zaszkodzic?
Fakt.. mógłby byc tańszy. Ale mozna wyłapac czasem raty0% więc nie jest tak zle... poza tym to naprawdę oszczędnosc kasy przy przygotowywaniu posiłków, ciast itd..Szkoda tylko, że cena z kosmosu![]()
Ja myślę, że spokojnie można wypić jedną kawę tym bardziej latteJa nie piję bo przestała mi smakować ale tak to pewnie bym piła
![]()
Ja w obu ciazach smarowalam brzuch, piersi roznymi kremami, olejkami. Wydalam na to fortune. A ptawda taka ze i tak caly brzuch mam w rozstepach. Taka juz chyba moja "uroda". Moja mama nie ma ani pol po 3 ciazach, siostra to samo. Tylko ja sie tak wybilam. Nie wiem, moze na kogos to podziala, moze rzeczywiscie bez tych kremow byloby gorzej. Fakt ze dzieci duze urodzilam. W tej ciazy postawie chyba tylko na oliwke bo juz nie chce kombinowac [emoji6]Współczuję, ja dziś spałam dużo lepiej niż wczoraj, chyba stres odpuściłW końcu mogę przestać się zamartwiać
Dziewczyny kiedyś już pytałam, ale był słaby odzew więc pozwolę sobie jeszcze raz poruszyć temat kremów i mazideł przeciwko rozstępom, możecie coś polecić? W ogóle od którego tygodnia można takich rzeczy używać?